برای شروع هرگز دیر نیست: 45 تا 25 6 نکته برای داشتن اندامی خوب | FitHealth ایالات متحده


آیا تا به حال به دنبال بدنی شبیه بدن ما در تلویزیون مانند Baywatch یا American Ninja Warrior بوده اید؟ این اجساد برای اکثر ما غیرممکن به نظر می رسد. بسیاری از ما وقتی در آینه نگاه می کنیم هرگز این اجساد را نمی شناسیم ، اما آیا این بدان معناست که ما باید تسلیم شویم و به چنگال عشق ، شکم و چربی های مرموز که در پشت دست ما تجمع می یابد عادت کنیم؟ نه ، ما نباید یک دقیقه تسلیم شویم. ما بیشتر زندگی بزرگسالان خود را در محل کار و خانواده سپری کردیم ، اما اغلب فراموش می کردیم که به شیوه خود از خود مراقبت کنیم. این وزن فقط با چند پوند در سال شروع می شود و ما را در اواسط دهه 40 به اضافه وزن 30 تا 100 پوند اضافه می کند. وقتی سرانجام بفهمیم که با سلامتی ، بدن و ظاهرمان چه می کنیم ، می تواند بسیار استرس زا باشد. اما لازم نیست اینطور باشد. ممکن است شما این شانس را نداشته باشید که در Baywatch شبیه یک جوان 18 ساله باشید ، اما ممکن است از وضعیت بهتری نسبت به یک جوان 25 ساله برخوردار باشید. این چه احساسی را در شما به وجود می آورد؟

به یاد دارم که به خوبی چاق بودم و از نظر ظاهری خوش اندام بودم. من تسلیم شدم و می خواستم نشان دهم که کاری نمی توانم انجام دهم. من به وضوح به یاد دارم که بزرگترین قسمت های باخته فصل اول را با یک بستنی مخروطی یا یک کاسه بزرگ پاپ کورن در دستم تماشا کردم. می توانید تصور کنید؟ من در حال تماشای یک برنامه در مورد خوردن دومینو های مورد علاقه خود و کاهش وزن بودم. در طول این سالها ، من با افرادی که این نمایش را تماشا کرده اند صحبت کرده ام ، بنابراین غذاهایی را می خورم که برای من راحت است.

در نهایت ، من راه دیگری پیدا کردم و توانستم بیش از 300 نفر را برای بهبود سلامتی خود راهنمایی کنم. من می خواهم شش نکته را به شما بگویم که به شما کمک می کند بدن خود را جوان تر و سالم تر نشان دهید.

  1. دومینو را از خانه خود حذف کنید

غذاهای دومینو چیست؟ اینها شامل غذاهایی مانند بستنی ، بیسکویت ، نان فرانسوی داغ ، پیراشکی ، چیپس و شکلات است. غذاهای دومینو هر غذایی است که اگر شروع به خوردن آن کنید ، نمی توانید کمتر بخورید. من مشتریان زیادی داشتم که آستین دختران پیشاهنگ را بعد از اینکه می خواستند این زوج را به عنوان میان وعده مصرف کنند ، می خوردند.

ما اغلب فکر می کنیم با اتکا به نظم و انضباط مان می توانیم از پرخوری جلوگیری کنیم. بسیار خوب کار می کند تا زمانی که کار کند. سپس بستنی بم و نیم حمام بعد از شام ناپدید می شود. بنابراین تنها راه اطمینان از عدم خوردن این دومینوها در خانه این است که از ابتدا اجازه ندهید آنها وارد خانه شوند. کیسه زباله را بیرون بیاورید و همین حالا دومینو های خود را دور بیندازید.

  1. موقعیت هایی را که می تواند منجر به اختلالات خوردن / آشامیدن شود ، مشخص کنید

تا دو هفته آینده آنچه را که خوردید یا نوشیدید یادداشت کنید. چه زمانی پرخوری می کنید؟ آیا این یک تماس است؟ آیا در زمان خوشی بودید؟ رئیس شما را جوید؟ همه را بنویسید و به دنبال رفتارهای مخرب خوردن باشید. اکنون که چند مورد از عوامل محرک خود را می شناسید ، برای یافتن پاسخ های جایگزین برای این محرک ها وقت بگذارید. در اینجا یک مثال وجود دارد: اگر نمی توانید بعد از ظهر خود را بدون میان وعده تصور کنید ، چند روز پیاده روی 10 دقیقه ای را امتحان کنید و این باعث افزایش تمرکز شما می شود.

  1. تمرینات قدرتی 2-3 روز در هفته برای بازگرداندن ماهیچه های از دست رفته و رشد بدن قوی

بسیاری از افراد اشتباه می کنند که هنگام تلاش برای کاهش وزن تمرینات قدرتی را در تمرینات خود لحاظ نمی کنند. بله ، همه ما تمرینات قلبی زیادی انجام داده ایم و با افرادی که وزن کم کرده اند آشنا شده ایم ، اما اگر می خواهید بدن خود را لاغر ، تنیده و مجسمه کنید ، باید تمرینات قدرتی انجام دهید. ماهیچه ها – این به تن شما و ظاهر زیبایی می بخشد.

  1. تمرینات قلبی را با فواصل 1-2 روز در هفته انجام دهید تا به طور موثر از شر اضافه وزن خلاص شوید

تمرینات خسته کننده کاردیو بر روی تردمیل می تواند به کاهش وزن و کوچک ماندن در ابتدا کمک کند ، اما اگر سعی می کنید شکم ، ران و ران خود را سریع تقویت کنید ، در حالی که عضلات خود را سخت کار می کنید ، این زوج باید اضافه شوند. تمرینات شدید قلبی در هفته به جای تمرکز بر میزان دویدن یا راه رفتن ، این جلسات ضربان قلب را در مدت زمان کوتاهی به حداکثر می رساند و پس از آن دوره های کوتاه استراحت که باعث کاهش ضربان قلب می شود. نمونه های عالی تمرینات اینتروال عبارتند از دوومیدانی ، بورپی ، بوکس سایه ای و پرش با طناب.

  1. به دنبال یک روش ساختاری ثابت شده برای تغییر کامل بدن خود باشید

در حالی که بسیاری سعی می کنند وزن خود را از دست بدهند و شکل خود را بازیابند ، یک اشتباه بزرگ دیگر این است که تنها بر یک جنبه از سالم ماندن تمرکز کنید. آنها ممکن است فکر کنند برای کاهش وزن یا شروع زمان برای رفتن به باشگاه ، باید دوباره شروع به دویدن کنند. بسیاری از رویکردهای مختلف می توانند کمک کننده باشند ، اما یک رویکرد سیستمیک ثابت شده برای اصلاح بدن شما را از طریق تمرینات قدرتی ، استقامت قلبی ، عادات غذا خوردن راهنمایی می کند و سپس شما را مسئول می داند. ممکن است یک برنامه 4 هفته ای برای شما کافی باشد ، اما ما با گذشت زمان دریافتیم که بیشتر افراد بیشتر هستند عملکرد موفق از طریق برنامه های 12 هفته ای و طولانی تر.

  1. شریک مسئول پیدا کنید

من نتوانستم بدنم را تغییر دهم و شکست خوردم. شریک زندگی شما باید چندین بار در هفته برای شما آماده باشد. شما باید رژیم غذایی خود را با شریک زندگی خود در میان بگذارید و نتایج ورزش را مورد بحث قرار دهید. اما چگونه می توانید یک فرد خوب را پیدا کنید که مسئولیت را با او تقسیم کند؟ شریک زندگی شما ممکن است دوستی باشد که صبح با شما قدم می زند یا به عنوان یک مربی بدنسازی محلی تجربه شود.راهنمایی های عالی تری برای داشتن تناسب اندام می خواهید؟ برای مشاهده نکات رایگان در مورد تناسب اندام روزانه اینجا را کلیک کنید

مشتریان خوشحال در fitHealth

دیدگاهتان را بنویسید