برخورد پلیس با یک باند قاچاق اسلحه و مهمات در شادیگان.


فرمانده انتظامی استان خوزستان از دستگیری اعضای یک باند قاچاق اسلحه و مهمات توسط پلیس اطلاعات و امنیت عمومی در شهرستان شادگان خبر داد.

به گزارش خوزنیوز و به نقل از پایگاه خبری پلیس، گروهبان سید محمد صالحی در تشریح این خبر گفت: در راستای تداوم رصد و برخورد با عوامل کلیدی، قاچاقچیان اسلحه و مهمات و ماموران اطلاعات و امنیت عمومی. استان خوزستان با کمال کامل اطلاعات موفق به شناسایی باند قاچاق اسلحه و مهمات در شهرستان شادگان شد.

وی ادامه داد: ماموران اطلاعات و امنیت عمومی پس از چند ماه رصد اطلاعاتی شش نفر از اعضای باند قاچاق اسلحه را شناسایی و پس از هماهنگی با مقام قضایی در عملیاتی منسجم و قوی دستگیر کردند.

فرمانده انتظامی استان خوزستان گفت: ماموران انتظامی در بازرسی از انبارهای قاچاقچیان ۵ قبضه سلاح متخلفین علاوه بر ۹ هزار فشنگ و بیش از ۱۰۰ قبضه سلاح سرد کشف کردند.

سردار صالحی با تاکید بر اینکه وجود سلاح غیرمجاز یکی از عوامل ایجاد جرایم خشن از جمله تیراندازی، سرقت مسلحانه، قتل و… است، از شهروندان خواست هرگونه اخبار و اطلاعات مرتبط با قاچاق اسلحه و مهمات را دریافت کنند. همچنین دارندگان سلاح های ممنوعه مراتب را به اورژانس پلیس ۱۱۰ اطلاع دهند.