بررسی واقعیت کووید – مسائل مربوط به سلامت – بهینه سازی سلامت و آموزش شخصی لوس آلتوس


در اوایل این هفته ، من به صحبت های دکتر دیوید کاتز در پادکست MindBodyGreen گوش دادم. از آن زمان ، من در مورد آن فکر می کنم (و دوباره آن را می شنوم). دکتر کاتز پایان نامه دکتری خود را از دانشکده پزشکی آلبرت اینشتین دریافت کرد و مدرک کارشناسی ارشد بهداشت را از دانشکده بهداشت عمومی دانشگاه ییل دریافت کرد. وی اقامت بعدی خود را در زمینه پزشکی داخلی و پیشگیری / بهداشت عمومی به پایان رساند. در مجموع ، متخصصانی مانند دکتر کاتز تجربه عمیقی دارند و از علم برای تفسیر صحیح داده ها برای هدایت معقول استفاده می کنند. بسیاری از اطلاعات عالی به اشتراک گذاشته شده است ، من شما را تشویق می کنم که خودتان به پادکست گوش دهید!

زندگی در اینفودمی

هنگام مرور اطلاعات به اشتراک گذاشته شده توسط دکتر کاتز ، من یک پست از یکی از دوستانم را در فیس بوک دیدم که می گفت: “این بیماری تبعیض قائل نمی شود.” این ممکن است واقعیت داشته باشد یا نباشد ، اما Covid-19 عاشق کسانی است که بیشترین تأثیر را بر آنها می گذارد ، و در مورد آن صحبت های کافی انجام نشده است. در اینجا مواردی است که باید در نظر داشته باشید:

  • یک مطالعه 2018 در UNC-Chapel Hill نشان داد که فقط 12 درصد از آمریکایی ها از نظر متابولیک سالم هستند.
    • سلامت متابولیک به عنوان “وزن طبیعی بدن و سطوح مطلوب پنج عامل: گلوکز خون ، تری گلیسیرید ، کلسترول HDL ، فشار خون و دور کمر بدون دارو” تعریف شده است.
    • همه این عوامل از تداخل شیوه زندگی سود می برند

بیایید با آن روبرو شویم – 12 Americans از آمریکایی ها از نظر متابولیک سالم هستند ، 88 are ناسالم هستند. و به گفته برخی از کارشناسان ، 12 درصد یک آمار چند برابر است!

  • بدترین موارد و پیامدهای بیماری کووید ارتباط تنگاتنگی با سلامت افراد مبتلا به بیماری های مزمن دارد
  • تعهدات طولانی مدت سلامتی (شرایط مزمن) با گذشت زمان ایجاد می شود ، که شما را پنهان می کند (پیش دیابت ، فشار خون مرزی …) ، اما عملکرد سیستم ایمنی و التهاب را بدتر می کند ، و نتایج ضعیفی را در پی خواهد داشت.
  • جامعه ما آنقدر از تعهدات بهداشتی استفاده می کند که “عادی” تلقی می شود

سلامت ضعیف در آمریکا بزرگترین خطر است

به عبارت ساده ، سلامت در آمریکا وحشتناک است – 60 درصد مردم از بیماری های مزمن رنج می برند – 40 درصد از آمریکایی ها دو یا بیشتر دارند. اگر آمریکایی ها در مسیر توسعه این شرایط باشند ، تعداد افراد در معرض خطر سرسام آور است. متأسفانه در ایالات متحده معمول است که اضافه وزن داشته و از سلامت بدنی برخوردار است.

دلایل خوش بین بودن

در حالی که این ممکن است دلهره آور به نظر برسد ، مهم است که به خاطر داشته باشید که تغییر شیوه زندگی می تواند تأثیر مثبتی بر همه این شرایط داشته باشد. این اطلاعات ما را در صندلی راننده قرار می دهد ، نه ویروس. دکتر کاتز به ما یادآوری می کند که “بسیاری از چیزهایی که منجر به عواقب بد می شوند تحت کنترل ما هستند و می توان آنها را به ترتیب روزها ، هفته ها یا ماه ها تغییر داد”. دکتر خوب بسیار واضح بود و ما با FiT در اینجا کاملاً موافق بودیم – ما باید به این ویروس احترام بگذاریم زیرا اگر این کار را نکنیم ، این فرد مورد علاقه ما را می کشد. با این حال ، ما می توانیم و باید اقدامات روزانه و جامعی را برای رسیدگی به تعهدات بلند مدت بهداشتی مرتبط با پیامدهای ضعیف انجام دهیم. Sars-CoV-2 به جایی نمی رسد و واکسن می تواند سالها دوام بیاورد.

دکتر کاتز می گوید: “تهدید حاد کووید ، تعهد مزمن آمریکا به سلامت را برجسته می کند. هیچ وقت زمان مهمی برای فکر کردن در مورد همه راه های بهبود سلامت وجود نداشته است.”

کاهش سلامت آمریکا برای چندین دهه یک مشکل بهداشتی بوده است. کووید دلیل اصلی حل ناگهانی این کاهش است. این یک پیشنهاد موفق است زیرا بهبود سلامتی نه تنها خطر پیامدهای بد Covid را به شدت کاهش می دهد ، بلکه عموماً افراد سالم زندگی شادتری دارند. آیا برای ادامه یافتن پناهگاه احساس امنیت می کنید یا مسافرت به دور دنیا با احتیاط های مناسب راحت تر خواهد بود؟ هیچ وقت زمان بهتری نبوده است برای بررسی جنبه هایی از شیوه زندگی خود که مانع بهترین سلامتی شما می شود.

راه درست را در پیش بگیرید

برنامه بهینه سازی سلامت FiT سالهاست که به مشتریان در سراسر کشور کمک می کند تا شیوه زندگی خود را برای بهینه سازی سلامت خود ایجاد کنند. خوشحالیم که از طریق مشارکت جدید با دکتر یومی آندو ، بهبود و گسترش این برنامه را اعلام می کنیم. با هم ، ما برنامه ای را به مشتریان ارائه می دهیم که ترکیبی از نظارت پزشکی ، نظارت بیومتریک و آموزش شیوه زندگی برای ارائه نظارت معنادار و مداوم بر سلامت است. برای مراقبت از سلامتی خود و بهبود کیفیت زندگی خود اینجا را کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید