بررسی Beautycounter: محصولات هدفمند


در اینجا نظرات Beautycounter من است. Beautycounter-B از ثبات برنده جایزه گرفته تا حمایت ، شرکتی است که زیبایی را برای همیشه تغییر می دهد.

Kath نظرات Beautycounter را می خورد: محصولات هدفمند

من در مورد چند سال گذشته کمی درباره Beautycounter صحبت کرده ام از زمانی که تصمیم گرفتم مراقبت های شخصی خود را تمیز کنم و ناگهان بخشی از شرکت شوم.

من به عنوان مشاور بدون امتحان اکثر محصولات به تخفیف ملحق شدم و می خواستم هنگام رفتن بنویسم که چه کار می کنم. همانطور که وعده داده بودم ، در این سالها محصولات زیادی را بررسی کرده ام. همچنین ، ما تعداد زیادی محصول جدید در طول مدت حضورم در شرکت منتشر کرده ایم و چند محصول وجود دارد که من هنوز آنها را امتحان نکرده ام. (سایه های مختلف شامل قسمتی از خط کنترل پیشخوان و قسمتی از آرایش).

من “نحوه استفاده از محصولات مراقبت از پوست به ترتیب مناسب ، از 10 محصول مورد علاقه BeautyCounter” را به اشتراک گذاشتم.

Beautycounter فقط یک برند زیبایی دیگر نیست.

دلیلشو بهت نشون میدم!

بررسی Beautycounter: محصولات هدفمند

نقد و بررسی My Beautycounter

آرایش Beautycounter: اصول اولیه صورت

در این پست ، من سه محصول آرایش Clean Beautycounter را که برای ایجاد یک چهره جدید و یکنواخت استفاده می کنم ، به اشتراک می گذارم. تفاوت بین پوست شبنم و دوقلوهای پوست چیست؟ در این مقاله ، من جزئیات نحوه استفاده از هر دو محصول را به اشتراک می گذارم.

بررسی ریمل Beautycounter: بزرگ فکر کنید

آنچه باید در کیف پاک لوازم آرایشی و بهداشتی من باشد ، همان چیزی است که من با نظر صادقانه Beautycounter درباره “Big Think Top-One Mascara” به اشتراک می گذارم-خیره کننده است!

سرم ویتامین C + بررسی لایه برداری یک شبه: محصولات مخصوص پوست درخشان

اطلاعات کلی در مورد “Glow Duo” با سرم “All Bright C” برای AM و لایه برداری سطح یک شبه برای PM. هر دو به درخشندگی و صافی کمک می کنند.

نقد و بررسی Countersun: بهترین ضدآفتاب ایمن

در این پست توضیح خواهم داد که چرا ما در استفاده از کرم ضد آفتاب ایمن تر برای کل خانواده جدی هستیم.

Clean Deo Review: رایحه تمیز برای شما خوب است

به دنبال دئودورانت تمیز هستید؟ Beautycounter Clean Deo کار می کند ، بوی بسیار خوبی دارد ، فاقد آلومینیوم است و در بسته ای قابل پر شدن عرضه می شود.

بررسی ضد پیری: خط ضد پیری Beautycounter

این خط مراقبت از پوست صبح و عصر من است. کیت ضد پیری Beautycounter در هر محصول از جایگزین مطمئن تری برای رتینول استفاده می کند-این لوکس و مرطوب کننده است (مناسب پوست های خشک و / یا بالغ)!

نقد و بررسی حالت Beautycounter: محصولات بر اساس نوع پوست

این پست مجموعه های مراقبت از پوست توصیه شده برای پوست های چرب ، آکنه ای ، خشک و حساس را مرور می کند.

محصولات خشک پوست: محصولات زیبا برای پوست های خشک

یک پست سر تا پا مرطوب کننده ترین کیت های ما را مرور کنید.

مشاوران مشاور: من دوست دارم یک مشاور خوب باشم

نمی دانم مشاور مشاور زیبایی چگونه است؟ در اینجا آنچه را که در مورد مشاور بودن واقعاً دوست دارم و هفته به هفته انجام می دهم به اشتراک می گذارم!

محصولات هدف

آیا چیزی بد به نظر می رسد؟

شاید با خود فکر کنید: آیا محصولاتی وجود دارد که من آنها را دوست ندارم؟ البته که بله. من تمایلی ندارم که فقط در مورد آنها بنویسم!

پاک کننده آرایش چشم

پاک کننده آرایش چشم چشم هایم را گاز می گیرد ، بنابراین دیگر از آن استفاده نمی کنم. بسیاری از مردم آن را دوست دارند ، بنابراین می تواند مال من باشد.

کرم دور چشم متقابل

من فکر می کنم کرم دور چشم Countermatch کمی مهربان است. من کرم دور چشم Countertime Ultra Renewal را ترجیح می دهم.

شامپو روزانه + نرم کننده

اگرچه من روزانه از شامپو و نرم کننده استفاده می کنم ، اما آنها هرگز رایحه های مورد علاقه من نیستند. من از بچگی عاشق “بوی شامپو” بودم. من قطعاً این شامپو Herbal Essence Birch Bark Bark را به دلیل توس امتحان کردم زیرا EWG تأیید شده است ، اما اینطور بود. هر دو برای من قوی است! تحمل من در برابر بوها باید بعد از انتخاب سبزتر تغییر کند. من اکنون به شامپو قبل از میلاد قبل از میلاد بازگشتم.

مداد ابرو

من ژل ابرو درخشان را بیشتر دوست دارم (و من دختری با ابرو نیستم)

ریمل مژه و ابرو

من چند سال است که از ریمل کششی استفاده می کنم و آن را بسیار دوست داشتم ، اما چوب ریمل حجم بالا را دوست نداشتم. خوشبختانه ، ریمل جدید به تازگی راه اندازی شده است و بسیار عالی است! می توانید نقد کامل من را اینجا بخوانید.

واقعیت جالب: دوست نداشتن عشق

وقتی اولین بار آن را امتحان کردم ، از پوست شبنم (مرطوب کننده ما با SPF رنگ شده) خوشم نمی آمد. نمی دانستم سر و صدا برای چیست. اما برای من باقی ماند محصول مورد علاقهو منظورم این است که این جزیره بیابانی من است! من آن را هر روز می پوشم ، حتی زمانی که بیرون از خانه نیستم.

چهره زیبایی که کات را در دست دارد به ریمل بزرگ فکر می کند

در مورد Beautycounter به عنوان یک شرکت چطور؟

من هیچ افکار منفی ندارم زیرا بیش از دو سال است که در شرکت هستم. با توجه به تجربه خود ، می توانم بگویم که ارتباط ، آموزش ، مشارکت در تیم مشاوران و خدمات به مشتریان – همه اینها یک تجربه مثبت بود.

آیا می دانید مردم چگونه دوست دارند بگویند “این شرکت ها وحشی هستند”؟ هرگز تحت فشار قرار نگرفتم که بفروشم ، بخرم یا کاری را انجام دهم که نمی خواستم انجام دهم. من این را با همسالانم نیز تجربه نکرده ام. فقط اطلاعات!

کمی بیشتر درباره معنی B Corps Beautycounter:

پرورش ، محافظت ، شکل دادن

درس دادن

هرچه بیشتر در مورد Beautycounter و علم محصولات بدانم ، بیشتر تعجب می کنم که چرا آنها را سریعتر امتحان نکردم. (من بارها قبل از پاسخ مثبت نگفتم!) فلسفه شخصی من در مورد غذا و تغذیه (معروف به FOOD REAL) مانند فرایند انتخاب استانداردهای Beautycounter و مواد شفاف است.

من یاد گرفتم که برچسب مواد غذایی را به RD تبدیل کنم (این بخش کوچکی از آن بود!) و اکنون به دیگران کمک می کنم تا برچسب های یک محصول مراقبت شخصی را بهتر بشناسند و محصولاتی را انتخاب کنند که حاوی مواد مضر نیستند. هماهنگ سازی!

وقتی صحبت از رفاه ما می شود ، من فکر می کنم ما می توانیم روی آنچه که در بدن خود قرار می دهیم تمرکز کنیم ، و من فکر نمی کنم غذای محلی ، ارگانیک و دارای رشد پایدار بیشتر از یک رژیم غذایی مغذی (+ سبک زندگی سالم) باشد. ) ، آنچه ما برای بدن خود می پوشیم نیز مهم است. این “من نمی توانم مزاحم این کار شوم” است که تأثیر خوبی در انتخاب من می گذارد.

هدف Beautycounter آموزش مصرف کنندگان در مورد انتخاب محصولات مراقبت شخصی ایمن تر و اهمیت آنها است.

مدافع

Beautycounter نه تنها محصولات ایمن تری ایجاد می کند ، بلکه محصولات نیز دارای هدفی هستند – راه را در آوردن زیبایی به زیبایی خالص. مشاوران مرکز زیبایی از صدای خود در سطح ایالتی و ملی برای دفاع از تغییرات قانونی در این صنعت استفاده می کنند. از سال 2013 ، ما بیش از 135000 ایمیل ارسال کردیم ، بیش از 10 هزار تماس برقرار کردیم و بیش از 1250 جلسه با قانونگذاران برگزار کردیم.

در اینجا درباره پیروزی های حمایتی ما بیشتر بدانید.

فرمول بندی

Beautycounter پیشرو در فضای تمیز است زیرا انتخاب ترکیب ، منابع و شفافیت بی نظیر است. Beautycounter 1800+ ماده مشکوک یا مضر را از همه محصولات منع می کند (ایالات متحده فقط 30 محصول را محدود می کند).

بسیاری از محصولات توسط گروه کاری محیط زیست تأیید شده اند – استاندارد طلا در زندگی پاک.

Beautycounter برای به دست آوردن منابع پایدار از مواد غیر GMO ، که بیشتر آنها ارگانیک هستند ، بیش از 80 natural طبیعی یا گیاهی کار می کند. علاوه بر این ، محصولات نه تنها تولید ، آزمایش و آزمایش می شوند ، بلکه عملکرد آنها در حد سایر مارک های لوکس است.

گزارش ماموریت اجتماعی Beautycounter 2020 را ملاحظه کنید تا از پایداری و تلاش های طرفداری ما + اهداف بزرگ برای آینده مطلع شوید!

بررسی Beautycounter در مطبوعات

بسیاری از مطبوعات در مورد تلاشها و دستاوردهای Beautycounter در دستیابی محصولات ایمن تر به دست همه صحبت می کنند. من چند مورد را در اینجا پیوند دادم:

میخواهی بیشتر بدانی؟

برای لیست ایمیل زیبایی VIP من ثبت نام کنید! با عضویت ، اولین نفری خواهید بود که از فروش و هدایای رایگان مطلع می شوید ، مراقبت از پوست و آرایش من را دوست دارید و در مورد زیبایی خالص بیشتر می آموزید.دیدگاهتان را بنویسید