برنامه های با استعداد و با استعداد به من کمک کرد ، د بلاسیو امید خود را از دست داد


متوسطی از ویژگی های بارز هشت ساله شهردار بیل دو بلاسیو در این شهر بوده است و او این اثر را در سیستم مدارس دولتی شهر به جای گذاشته است. در فاصله 85 روز مانده به کار ، وی اعلام کرد که شهر برنامه استعدادهای درخشان را رها می کند.

من و برادرانم محصول برنامه های با استعداد و با استعداد دبیرستان هستیم (که به طنز خنده دار “بچه های با استعداد ذهنی” نامیده می شود) و من فارغ التحصیل علوم برانکس هستم. پسر عموی بزرگترش در دهه 1970 از استیووانس دیدن کرد و او حضور دانشجویی اقلیت را باز کرد. پسرش فارغ التحصیل علوم برانکس و کارنگی ملون است. همه ما در برانکس جنوبی بزرگ شدیم.

برنامه های درسی تسریع شده با همکلاسی های همفکر و برابر ، انگیزه تحصیلی ، چالش و رقابت را فراهم آورد که از ما دانش آموزان خوبی ساخت.

بنابراین ، وقتی صحبت از این برنامه ها به عنوان نردبانی برای کودکانی می شود که در کلاس های معمولی خسته می شوند ، من یک حامی بی رحم هستم.

از آنجا که د بلاسیو نمی توانست دبیرستان هایی را که در امتحانات ورودی تخصص داشتند ، بکشد (ریاکارانه زیرا پسر اولش ، دانته ، فارغ التحصیل فناوری از بروکلین) ، او سیستم مدارس تغذیه را از بین برد.

دی بلاسیو گفت که این برنامه فقط برای افراد منتخب است و برای همه کافی نیست.
دی بلاسیو گفت که این برنامه فقط برای افراد منتخب است و برای همه کافی نیست.
رابرت میلر

از زمان به قدرت رسیدن ، شهردار برای کمال مبارزه کرده است. از هدف قرار دادن دبیرستان های دولتی نخبه تا جلوگیری از گسترش مدارس موفق منشور ، تا توزیع برنامه های مستعد و با استعداد در سراسر شهر ، او در مسیر جنگ بود.

او تصمیم گرفت یک برنامه درسی جذاب را که خانواده های زیادی را در مدارس دولتی شهر نگه می دارد ، فعال کند. مدارس خصوصی ، محلی و منشور ، و همچنین برنامه هایی مانند آماده سازی و فرصتی بهتر برای جذب درخشان ترین کودکان به مدارس خصوصی نخبه ، از نزدیک بینی آن سود خواهد برد.

همکار سابقم جفری دینوویتز به من گفت که همه کودکان از نیازهای منحصر به فرد خود حق دارند. “از بین بردن برنامه های با استعداد و با استعداد به این معنی است که تعداد زیادی از کودکان در سرما باقی خواهند ماند.”

دی بلاسیو اعلامیه بمب را بدون مشارکت جدی در گروه های والدین علاقه مند ، مقامات منتخب یا فارغ التحصیلان برنامه های G&T شهر لغو کرد. با این حرکت ، او برنامه هایی را که در بین خانواده های مهاجر که از تجربه آموزشی با کیفیت به عنوان کلید موفقیت آینده می دانند ، رواج داده است.

مدرسه عالی علوم برانکس
نویسنده مایکل بنیامین و خانواده اش محصول مدارسی مانند برانکس ساینس در نیویورک (در بالا) هستند.
رابرت میلر

آیا G&T نیاز به اصلاح دارد؟ آره. اما او بچه را با آب حمام بیرون داد.
تلاش برای قرار دادن کودکان 4 ساله در جلسات یادگیری تسریع شده همیشه راه اشتباه بوده است. بازی برای خانواده های ثروتمند بسیار آسان بود و این باعث اختلال در جمعیت و محل اقامت شد.

برنامه تعویض نام تجاری Brilliant NYC (اگر د بلازیو “NYC” را به هر طرح سبزه اضافه کند چه اتفاقی می افتد) وعده می دهد که به دانش آموزان 8 سال به بالا مطالعه سریع تر ارائه می دهد. به جای حضور در کلاسهای جداگانه ، در حالی که به کودکان آموزش داده می شود ، کار پیشرفته ای متناسب با علایق آنها ارائه می شود.

به نظر می رسد نیویورک درخشان دستورالعمل های پیشرفته ای ندارد – زیرا این برابری نیست. رویکرد جدید شامل برنامه نویسی ، روباتیک و محافظت از جامعه علاوه بر علوم چالش برانگیز سنتی مانند ریاضی و علوم است.

جفری دینوویتز درباره خلاص شدن از شر یک برنامه با استعداد در نیویورک صحبت کرد.
جفری دینوویتز در مورد خلاص شدن از شر یک برنامه با استعداد در نیویورک صحبت کرد.
ویلیام فارینگتون

بنابراین ، اگر جمال کوچک شما خواندن ، نوشتن یا ریاضیات خوب نیست ، نگران نباشید ، او بیش از حد فعال است. او معلم خود را به دلیل دادن “B” لغو کرد.

من هنوز سعی می کنم سرم را در مورد نحوه تدریس سریع ریاضی بچرخانم ، بیشتر کلاس هنوز در تلاش برای تسلط بر مفاهیم اولیه هستند.

متأسفانه ، این تلاش 11 ساعته با هدف بهبود کیفیت آموزش عمومی برای ولسوالی هایی که مدارس محله در آن کمیاب است ، انجام نشده است. به نظر می رسد مانند Thrive NYC ، Brilliant NYC دقیقاً برعکس چیزی است که نام مستعار زیاد آن ارائه می دهد.

بار دیگر ، هافبک میوه های آویزان را هدف قرار می دهد و مشکلی سیستمی حل نشده را حل نمی کند: موفقیت کم ، بیشتر در مدارس دولتی سیاهپوستان و اسپانیا.

من فکر می کنم قصد واقعی در اینجا ساده است: همه را کنار بگذارید. بگذارید هر کودکی به گل بچسبد. و با حذف شدن اندازه گیری های دانشگاهی مانند اندازه گیری های استاندارد ، چه کسی اهمیت می دهد.

کودکی در دوشنبه 13 سپتامبر 2021 در نیویورک وارد بروکلین PS 245 می شود.
اریک آدامز دموکرات و کورتیس اسلیوا جمهوری خواه گفتند که نمی خواهند از برنامه G&T خلاص شوند.
مارک لنیکسان / AP

دولت بعدی در 1 ژانویه خواهد آمد ، هنگامی که خروج گسترده از سیستم مدارس دولتی شروع می شود و به سطح بیشتری می رسد.

خانواده های سیاه پوست ، اسپانیایی تبار و آسیایی مانند خانواده ای که در آن بزرگ شده ام سزاوار چیزهای بهتری هستند. آموزش عمومی با کیفیت راه خوبی برای فرزندان ما در آینده است.

من از هرکسی که از آزار و شکنجه د بلازیو پیروی کرده است می خواهم که سیستم خراب مدرسه ما را تعمیر و جایگزین کند.

مایکل بنیامین عضو سابق مجمع ایالتی و عضو هیئت تحریریه The Post است.

دیدگاهتان را بنویسید