برنامه های تجاری محبوب Northwest برنامه املاک و مقطع کارشناسی ، بورسیه تحصیلی را ارائه می دهد


خبرنامه – دانشکده مدیریت Kellogg در دانشگاه Northwestern محدوده برنامه املاک خود را از پاییز 2022 تا دانشجویان کارشناسی شمال غرب پوشش می دهد. با همکاری کالج هنرها و علوم Northwest Weinberg ، Kellogg در حال ایجاد دوره های جدید و فرصت های آموزشی است. برنامه بورسیه تحصیلی برای آموزش متخصصان پیچیده املاک و مستغلات با مهارت های تحلیلی قوی و چشم اندازهای گسترده در اقتصاد کلان و شهری طراحی شده است.

کاتالیزور برنامه های جدید کارشناسی ، هدیه ای 2 میلیون دلاری از جان یان سندرز به کالج 91 و کالگ واینبرگ است. هدیه سندرز علاوه بر پشتیبانی از دوره های جدید تدریس شده توسط اعضای هیات کلوگ ، بخشی از برنامه پانزده برنامه نویس برنامه املاک گروه است. هر سال ، 15 دانشجو در مقطع کارشناسی برای بورسیه تحصیلی انتخاب می شوند که آموزش های ضمن خدمت با تمرکز بر املاک را ارائه می دهد.

هنری بولاک ، استاد امور مالی و املاک ، مدیر مرکز تحقیقات املاک Gutri در Kellogg و مدیر برنامه نویسی جدید.

سندرز ، فارغ التحصیل کالج واینبرگ و شرکت خصوصی سرمایه گذاری املاک و مستغلات Fifteen Group ، که این کار را با برادرش مارک در سال 1992 آغاز کرد ، گفت: “من می خواهم املاک شمال غربی را در برنامه درسی دوره کارشناسی خود قرار دهم.” “امیدوارم این هدیه دانش آموزان را در اختیار ابزارها و منابع مورد نیاز برای برتری در فعالیت های حرفه ای و مدیریتی سطح بالا در این زمینه قرار دهد.”

برنامه درسی جدید به دو شکل مختلف ارائه می شود تا طیف وسیعی از ذینفعان را درگیر کند. دوره های مربوط به امور مالی و سرمایه گذاری املاک و مستغلات در برنامه درسی نوجوانان که توسط مرکز هاروی کاپنیک برای موسسات تجاری در کالج واینبرگ ارائه می شود ، و همچنین گواهینامه Kellogg در اقتصاد مالی ، برای دانشجویان کارشناسی گنجانده شده است. این دوره ها مطالعه مفاهیم اساسی ، اصول ، روش های تجزیه و تحلیل سرمایه گذاری در املاک و تصمیم گیری در مورد تامین مالی را ارائه می دهد.

وی گفت: “املاک و مستغلات یک منطقه مورد توجه سریع در بین دانشجویان واینبرگ و دانشجویان کارشناسی شمال غربی است و ما با همکاری با Kellogg در مرکز موسسات تجاری Kapnik ، پیشنهادات آموزش و پرورش تجاری خود را به سطح جدیدی می بریم.” بیل راجرسون ، چارلز ای و اما اچ موریسون استادان اقتصاد و مدیر مرکز موسسات تجاری Northwest Harvey Kapnik هستند.

دوره های جدید در سال تحصیلی 2022-2023 معرفی می شود و دانش آموزان کلاس اول در بهار 2023 اعلام می شوند.دیدگاهتان را بنویسید