برنامه های خیابان باز در ماه اکتبر به برانکس و پادشاهان می آید


در بهار ، این شهر قانونی را تصویب کرد تا اطمینان حاصل شود که برنامه محبوب “خیابان های باز” ، که نیویورکی ها را بدون یک ماشین باز در محل زندگی خود فراهم می کند ، حتی پس از همه گیری ادامه خواهد یافت. بر اساس این قانون ، شهر مجبور شد روشهای خود را برای مدیریت خیابانهای باز و همچنین ایجاد اکثریت در محله هایی که بیشتر به آنها نیاز دارند ، بهبود بخشد. به همین منظور ، اداره حمل و نقل (DOT) روز سه شنبه از ورود برنامه های عمومی رایگان در برخی از محله های برانکس و کوئینز خبر داد.

چهار آخر هفته باقی مانده که باز می شوند برنامه های پاپ آپ را در آستوریا ، کینگز بریج ، برونکس جنوبی و موت هاون شامل زمین های بازی برای کودکان ، هدایای گیاهی و سرگرمی های موسیقی به ارمغان می آورد. این کار با همکاری Lyft انجام می شود ، که Citi Bike را در مکان های مختلف تبلیغ می کند و 50 درصد حق عضویت سالانه به سواران این محله ها تخفیف می دهد.

هانک گاتمن ، کمیسر DOT گفت: “خیابان های باز نحوه ارتباط نیویورکی ها با محله های خود را بطور اساسی تغییر داده است.” “ما ضمن ترویج رویدادهای آموزشی و فرهنگی و کمک به همسایگان خود برای رونق دوچرخه سواری در شهرمان ، جا برای اتومبیل ها ایجاد می کنیم.”

سیاستمداران محلی ، از جمله روبن دیاز جونیور ، رئیس برونکس ، گیل برور ، رئیس منهتن ، سناتور ایالتی رابرت جکسون و نماینده کنگره آدریانو اسپیلات ، از برنامه و تلاش های شهر برای گسترش و بهبود خیابانهای باز برای همه افراد دارای رتبه مثبت قدردانی کردند.

یدانیس رودریگز ، رئیس کمیته حمل و نقل گفت: “ایمنی دوچرخه سواری بسیار مهم است و با برگزاری جلسات آموزشی آموزنده ، امیدوارم بتوانیم به دوچرخه سواران اعتماد لازم را برای ادامه دوچرخه سواری بدهیم.” او سعی کرد برنامه های فرهنگی و آموزشی این چنینی را به سایر محله ها منتقل کند.

لیست کامل برنامه های زیر را بررسی کنید.

برنامه خیابانهای باز اکتبر:

  • جمعه 8/10/8 2 بعدازظهر تا 5 بعد از ظهر: موت یک خیابان باز در خیابان الکساندر در هاون است Street Lab شامل یک محیط یادگیری بازشو ، شامل دوره “مانع موانع” و محیط طراحی که از گچ و سایر ابزارها استفاده می کند ، می شود.
  • شنبه 9/10/9 2 بعدازظهر تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان الکساندر هدیه گیاهی از انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 15/10/15 از ساعت 5-8 بعد از ظهر: بلوار دیتمارس در آستوریا Street Lab شامل یک محیط یادگیری بازشو ، از جمله Play ، مجموعه ای بدون مانع و محیط طراحی است که از Street Maker ، گچ و سایر ابزارها استفاده می کند.
  • شنبه 16/10/10 از ساعت 5-8 بعد از ظهر: بلوار دیتمارس خانواده Bindlestaff سرگرمی های هنری پاپ سیرکوس را به نمایش می گذارد
  • جمعه 22/10/20 2 بعدازظهر تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس در برانکس جنوبی Street Lab شامل یک محیط یادگیری بازشو ، از جمله Play ، انتقال بدون مانع و محیط طراحی است که از گچ و ابزارهای دیگر مانند Street Maker استفاده می کند.
  • شنبه 23/10/20 2 بعدازظهر تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان ویلیس هدیه گیاهی از انجمن باغبانی نیویورک
  • جمعه 29/10/10 2 بعدازظهر تا 5 بعد از ظهر: خیابان باز خیابان تبت در Kingsbridge Street Lab شامل یک محیط یادگیری پاپ آپ ، از جمله Play ، انتقال بدون مانع و محیط طراحی است که از گچ و ابزارهای دیگر مانند Street Maker استفاده می کند.
  • شنبه 30/10/30 2 بعدازظهر تا 5 بعد از ظهر: دفترچه راهنمای تبت هدیه گیاهی توسط انجمن هنرهای باغی نیویورک و خانواده ساحلی Bindlestiff.

برنامه خیابان های باز در آوریل 2020 اعلام شد به عنوان راهی برای نیویورکی هایی که از این همه گیری آسیب دیده اند ، وقتی از مردم خواسته می شود که از فاصله اجتماعی یا خانه دور بمانند ، فضای بیشتری برای پیاده روی در خارج از منزل داشته باشند. در حال حاضر بیش از 350 بلوک و بیش از 70 مایل خیابان باز در شهر وجود دارد – همه مشاغل و ساعات کار را می توانید در اینجا مشاهده کنید.

این برنامه همچنین چندین طرح تخصیص رایگان از جمله رستوران های باز ، فرهنگ باز و بلوارهای باز را ترویج کرد.

دیدگاهتان را بنویسید