بروکلین نتز کیری ایروینگ را از تیمی که بر اساس واکسیناسیون کرونا در نیویورک فعالیت می کند منع می کند.


مدیرعامل بروکلین نتز کیری ایروینگ را از تیم حذف می کند تا زمانی که وی کاملاً تحت قوانین واکسیناسیون COVID-19 در نیویورک قرار نگیرد.

این تصمیم بر اساس شایعات چند روزه در مورد آینده مدافع ستاره نتز است ، او از صحبت علنی درباره وضعیت واکسیناسیون خود امتناع کرده اما تحت کنترل گروهی از بازیکنان NBA است. اظهارات تیم در مورد وضعیت ایروینگ مبهم بود ، زیرا کارفرمایان ملزم به ارائه اطلاعات پزشکی در مورد تک تک کارکنان ، مانند مصرف واکسن ، مستقیماً تحت قانون آمریکایی های دارای معلولیت بودند. مجاز نیست.

تیم گفت: “کیری انتخاب شخصی کرد و ما به حق انتخاب شخصی او احترام می گذاریم.” بیانیه خواندن “در حال حاضر ، رقابت شانس او ​​را برای عضویت تمام وقت در تیم محدود کرده است و ما به هیچ یک از اعضای تیم خود اجازه نمی دهیم به صورت پاره وقت شرکت کند.”

طبق مقررات شهر نیویورک ، هم در مرکز بارکلیز و هم در مدیسون اسکوئر گاردن از کلیه کارکنان ، از جمله بازیکنان و اکثر هواداران خواسته می شود مدرک واکسیناسیون را ارائه دهند. این قوانین در حال حاضر در مورد بازیکنان مهمان اعمال نمی شود ، شکافی که برخی از مقامات منتخب ایالت می خواهند آن را برطرف کنند.

در حالی که یک بازیکن واکسینه نشده واجد شرایط شرکت در بازیهای خارج از خانه است ، نت ها روز سه شنبه این فرصت را خاموش کردند زیرا “ما باید شیمی خود را به عنوان یک تیم بسازیم و به ارزشهای دیرینه ما برای اتحاد و فداکاری متعهد بمانیم.”

ایروینگ تا کنون اکثر تمرینات تیمی خود و تمام بازیهای پیش فصل خود را از دست داده است. او در جلسه تمرینی باز تیم در روز شنبه در پارک بروکلین با ماسک ظاهر شد. روز بعد ، استیو نش ، سرپرست نتز اعتراف کرد که این هفت ستاره می تواند حداقل قسمتی از فصل را از دست بدهد.

غیبت ایروینگ یکی از مهمترین پیامدهای دستورالعمل های واکسن شهر نیویورک بود که نشان دهنده افزایش میزان واکسیناسیون در میان گروه های اجباری مانند معلمان و کارکنان بهداشت بود.

گفته می شود که سایر بازیکنان نتز و کل فهرست نیکس واکسینه شده اند.

ایروینگ در سال 2019 قراردادی چهار ساله و 141 میلیون دلاری با نتز امضا کرد و هدف آن هدایت تیم به قهرمانی بود. اگر او در این فصل بازی نکند ، تا 15 میلیون دلار ضرر می کند.

نت ها چهارشنبه هفته آینده فصل خود را مقابل میلواکی باکس آغاز می کنند.دیدگاهتان را بنویسید