برگزاری رویداد “در مسیر شکوفایی” در کافه کارآفرینی برای مسیر نجات / سرمایه گذاری و حمایت از ۱۰۰ شرکت کوچک و نوآور


رویداد را برپا کنید

در راستای توانمندسازی مددجویان بهزیستی و با هدف توسعه کارآفرینی، کافه کارآفرینی مچار نجات، رویداد «در مسیر شکوفایی» را همراه با نمایشگاه آثار هنری برای مددجویان در محل کافه کارآفرینی مچار نجات برگزار کرد.


به گفته النا، در این آیین; ثمین پارس رئیس هیئت مدیره ایده گستران با بیان اینکه توسعه کسب و کار در سایه هم افزایی و مشارکت جمعی محقق می شود، گفت: در واقع رسالت کافه کارآفرینی مصیرتنجات نیز در راستای اشتغال اجتماعی و فرهنگی است. کسب و کارهای پیشرو


علیرضا جلالی سروستانی گفت: برای رسیدن به این هدف در برنامه‌های مختلف میزبان گروه‌هایی از جمله ورزشکاران، هنرمندان، بهزیستی و سایر گروه‌ها بوده‌ایم و تلاش شده است تا بسترهای لازم برای شکوفایی استعدادهای آنها فراهم شود.


وی با اشاره به اینکه کافه کارآفرینی راه رستگاری به عنوان فضایی تعاملی برای کسب و کار در این حوزه عمل می کند، گفت: در واقع توسعه کسب و کار در سطح منطقه در سایه هم افزایی و مشارکت انجام می شود، بنابراین در گروه بزرگی از ایده گستر ثمین، پارس به ویژه کافه راه نجات کارآفرینی، تعاملات خوبی را با همکاری اداره بهزیستی و اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی استان فارس تشکیل داد.


عکس واتساپ 20/07/26 ساعت 16/21/01 بعد از ظهر


جلالی سرستانی افزود: از نتایج این تعامل می توان به ایجاد شرکت های تعاونی، تلاش برای خودکفایی زنان سرپرست خانوار و اشتغال دانشی اشاره کرد.


معاون کارآفرینی کافه ماچار نقات در تشریح برخی از این موفقیت ها گفت: در زمینه جذب دانش بنیان تعداد زیادی طرح با موفقیت اجرا شده و محصولات ارائه شده باعث رونق تولید و معرفی محصولات جدید شده است. فن آوری ها در شهر.


جلالی سرستانی خاطرنشان کرد: کافه کارآفرینی میسرنگات و ثمین پارس ایده گستران آماده همکاری با تمامی نهادها و سازمان ها در زمینه اشتغال زایی هستند.


سرمایه گذاری و حمایت از صدها کسب و کار کوچک و خلاق


در ادامه محمدحسین نواب صفوی. سیمین پارس، رئیس روابط عمومی ادی گستران با اشاره به برگزاری جشنواره کارآفرینی مسیر نجات گفت: این جشنواره به دلیل استقبال زیاد تا ۳۱ مرداد ماه تمدید شد.


نواب صفوی با اشاره به اینکه ۱۰۰ کسب و کار کوچک خانگی و ایده های خلاقانه و نوآورانه در جشنواره کارآفرینی مچار نجات برگزیده شدند، گفت: کل کافه کارآفرینی مچار نجات سرمایه گذاری شده و به زودی به بازار عرضه می شود.


نسخه ICC00091


لازم به ذکر است در این مراسم دکتر وحید خداپرست مدیرکل اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی استانداری فارس و دکتر محمد حسن صافی رئیس دبیرخانه اشتغال و کارآفرینی سازمان بهزیستی کشور حضور داشتند. دکتر محمدرضا هوشیار مدیرکل بهزیستی استانداری فارس در سخنانی به فعالیت های شگفت انگیز این مجموعه بزرگ، ایده گسران سیمین پارس و کافه کارآفرینی در راه رستگاری از ابتدا اشاره کرد. تا به حال؛ ایشان بر همکاری های اجتماعی و فرهنگی مبتنی بر توسعه کسب و کار تاکید کردند و خانواده های مشمول و مددجویان رفاه اجتماعی را در اولویت این موضوع دانستند.


برای تکمیل این مراسم، تفاهم نامه همکاری مشترک بین اداره کل بهزیستی استانداری فارس و کافه مسیر کارآفرینی در راستای کارآفرینی اجتماعی و توسعه کسب و کار برای اقشار محروم جامعه، علاوه بر آموزش و راهنمایی برای گروه های اجتماعی منعقد شد. خانواده این عزیزان به امضای طرفین رسید.


به گزارش ایلانا؛ در پایان این مراسم از فعالیت جمعی کارآفرینان و کارفرمایان برای رفاه هر چه بهتر در استان فارس توسط کافه کارآفرینی مصرنجات تقدیر و قدردانی شد.


تصویر WhatsApp 07-26 2022 در ساعت 4.22.17 بعد از ظهر
انتهای پیام/