بسیاری از زنان زندانی به جزیره رایکر منتقل می شوند


بیش از 200 نفر که در حال حاضر در محل زندان بدنام زنان جزیره رایکرز نگهداری می شوند ، در تلاش اخیر برای کاهش جمعیت در زندان بحران به زندان های استان وستچستر منتقل می شوند.

فرماندار کتی هوچول و شهردار بیل دی بلاسیو روز چهارشنبه از توافق مشترک ایالت و شهر برای انتقال “تقریباً همه زنان و افراد دارای هویت فرانسوی” از جزیره خبر دادند.

230 زندانی که در مرکز رز M. Singer در جزیره رایکرز نگهداری می شوند به یک مرکز اصلاحی در بدفورد هیلز و یک مرکز اصلاحی تاکونیک در 40 مایلی شمال نیویورک منتقل می شوند.

به گفته خاچول ، این حرکت موقتی خواهد بود و “به مسائل مربوط به پرسنل ، محدودیت ظرفیت و ارتقاء ایمنی چند صد زندانی کمک می کند”. بازگشایی مرکز خواننده Rose M. مشخص نیست.

زندانیان در زندان زنان مدتهاست که شرایط بد ، کمبود منابع پزشکی و سوء استفاده شدید نگهبانان را گزارش کرده اند. در سال 2017 ، شهر 1.2 میلیون دلار از دو زن شکایت کرد که گفته بودند بارها مورد تجاوز و آزار و اذیت کارکنان زندان موسوم به Rosie’s قرار گرفته اند.

انجمن عدالت عمومی زنان که برای بسته شدن زندان زنان مبارزه می کند ، در بیانیه ای از این تصمیم استقبال کرد و از شهر خواست تا آزادی زندانیان زن را تسریع کند که می توانند جایگزینی برای دستگیری باشند.

شارون وایت هریگان ، مدیر اجرایی این گروه می گوید: “این محل یک ضربه روحی باورنکردنی برای مادران ، دختران و خواهران ما بوده است که بسیاری از آنها قربانی خشونت بوده اند.” “شفا امروز آغاز می شود.”

این زندان که در سال 1988 افتتاح شد ، دارای یک مهد کودک 25 نفره است و اخیراً یک مرکز تخصصی برای زنان تراجنسیتی اضافه شده است. لایلین پولانکو ، یک زن 27 ساله تراجنسیتی که در سال 2019 به دلیل روسپی گری و سوء استفاده از مواد مخدر به قید وثیقه 500 دلار محکوم شده بود ، در یک اتاق انفرادی در یک ساختمان آپارتمانی مرده پیدا شد. این شهر 5.9 میلیون دلار به خانواده پولانکو پرداخت خواهد کرد.

به گفته هوچول ، هرکسی که در حال حاضر تحت درمان جایگزینی هورمون در رایکرز قرار می گیرد ، به درمان در تاسیسات وستچستر دسترسی خواهد داشت.

بر اساس بیانیه مطبوعاتی ، اداره اصلاحات دو بار در روز پارکینگ خودرو به اعضای خانواده و بستگان بازداشت شدگان ارائه می دهد و اتوبوس ها نه از هر منطقه بلکه از استاتن آیلند حرکت می کنند.

دیدگاهتان را بنویسید