«بلان» با حضور جمعی از بازیگران و گویندگان شبکه دو


جمعی از صداپیشگان و گویندگان رادیو و تلویزیون این هفته در برنامه «بالان» حضور خواهند داشت که چهارشنبه ۱۴ مرداد ساعت تقریباً ۲۲:۳۰ از شبکه دو سیما پخش می شود.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی شبکه دو، منوچهر زندل، شوکت حاجت و اردشیر ناگان در این برنامه درباره رسیدن به امید پس از پشت سر گذاشتن روزهای سخت زندگی صحبت می کنند.


برنامه بالان تلاش می کند تضاد بین امید و ناامیدی را بررسی کند. در هر قسمت از این برنامه، مهمانان خاطرات خود را از زمانی تعریف می کنند که با ناامیدی مواجه شده اند. هر برنامه میزبان هنرمند یا مجری است که مجری اپیزود «طرح» با منوچهر زندل است.


منوچهر زنده دل دوبلور مجری رادیو و تلویزیون، بازیگر و قاضی جداوی صدا بازی در سریال های آنام، معمای شاه، عمارت فرنگی، شهرزاد، وراش و … علاوه بر دوبله و صداگذاری، نقش های سینمایی زیادی را در کارنامه خود دارد.


شوکت حجت دوپلور صداپیشه و مدیر دوبلاژ معروف ایرانی است که صدای او در نقش های بسیاری در سریال ها و انیمیشن ها خاطره انگیز است.اردشیر نظام در کارنامه کاری خود فیلم ها، انیمیشن ها و کارتون های زیادی را نیز انجام داده است. وی علاوه بر این با سابقه هنری و حرفه ای خود در رادیو و تلویزیون به بازیگری و اجرا پرداخته است.


برنامه «طرح» کاری برای گروه خانواده شبکه دو به تهیه کنندگی وحید رستگار رامشه و کارگردانی علی اصغر الصعیبی است و چهارشنبه ساعت ۲۲:۳۰ پخش می شود.


انتهای پیام/