بندر LA ، UPS ، FedEx ، Walmart حمل و نقل را متوقف می کنند


واشنگتن- کاخ سفید می گوید بندر لس آنجلس ، UPS ، FedEx و Walmart 24 ساعت 7 ساعت کاری برای تسهیل زنجیره تأمین نیاز دارند ، که این امر باعث می شود هدایای از دست رفته زیر درخت کریسمس باقی بمانند.

دستیاران رئیس جمهور بایدن تعهدات خود را به دلیل تاخیر در محموله های بین المللی اعلام کرده اند. تا این هفته ، حدود 100 کشتی بزرگ کانتینری نتوانستند بارها را در سواحل لس آنجلس تخلیه کنند.

مقامات ارشد دولت بایدن هنگام پیوستن به بندر لانگ بیچ ، که حدود سه هفته پیش به حالت 24 ساعته و هفت روزه تغییر وضعیت داد ، به خبرنگاران گفت: “بندر لس آنجلس خدمات 24 ساعته و 7 روزه اعلام می کند.”

این مقام مسئول گفت: بنادر لانگ بیچ و لس آنجلس “از نظر تأثیر اقتصادی یک عملکرد واحد را انجام می دهند.” بنادر حدود 40 درصد از کانتینرهای حمل و نقل بین المللی را که به ایالات متحده ارسال می شود ، پردازش می کنند.

ظروف در بندر لس آنجلس در جمعه 1 اکتبر 2021 در لس آنجلس جمع آوری شدند.
ظروف در بندر لس آنجلس در جمعه 1 اکتبر 2021 در لس آنجلس مونتاژ شدند.
عکس توسط AP / Jae C. Xong

این مقام مسئول گفت: “زنجیره تامین عمدتا در دست بخش خصوصی است ، بنابراین ما به بخش خصوصی نیاز داریم تا این مشکلات را حل کند.”

“سه شرکت حمل و نقل بزرگ کشور – Walmart ، FedEx و UPS – متعهد به کار 24 ساعته و 7 ساعته در اوج کار هستند.”

این مقام گفت اتحادیه بین المللی ساحل و انبار متعهد شده است که “بتواند با کارکنان به صورت شبانه روزی در بنادر ساحل غربی کار کند”.

United Parcel Service Inc.  راننده (UPS) ، شیکاگو ، لینکلن پارک ، ایالات متحده ، ایلینوی ، بسته را در روز دوشنبه 30 نوامبر 2020 حذف می کند.
UPS ، Walmart و FedEx وقتی استفاده نمی شوند کار می کنند.
از طریق کریستوفر دیلتز / بلومبرگ گتی ایماژ

مشخص نیست که ساعات کار کارکنان FedEx ، UPS و Walmart چقدر به شدت تغییر خواهد کرد یا این شرکتها چگونه بر کارکنان خود تأثیر خواهند گذاشت.

مقامات هشدار داده اند که ممکن است این تغییرات کافی نباشد.

این مقام گفت: “این تعهدات بزرگ هستند ، اما زمانی موثر خواهند بود که هر شرکت خصوصی در شبکه حمل و نقل همین کار را انجام دهد. در حال حاضر ما با افزایش زمان حمل و نقل و حمل و نقل به ازدحام کمک می کنیم.”

کامیون های FedEx در 22 سپتامبر 2021 در مرکز کشتی FedEx در لس آنجلس ، کالیفرنیا متوقف می شوند.
مشخص نیست که ساعات کار کارگران FedEx ، UPS و Walmart چقدر به شدت تغییر خواهد کرد.
ماریو تاما / گتی ایماژ

دلایل مشکلات حمل و نقل قابل بحث است. برخی از کارشناسان به افزایش جریان ظروف و این واقعیت که بسیاری از مردم در حال خرید آنلاین هستند اشاره می کنند. منتقدان بایدن فقدان برنامه های سخاوتمندانه و کارگران برای تشویق COVID-19 را می بینند ، و کارفرمایان سطوح بی سابقه ای از موقعیت های ناتمام را می بینند.

دیدگاهتان را بنویسید