بهترین سبک آدیداس من برای بازگشت به مدرسه.


بهترین سبک آدیداس من برای بازگشت به مدرسه.

1 ژوئیه 2021 –

من می دانم که شما با عنوان این پست چه فکر می کنید … بازگشت به مدرسه!؟ اما کسي ، ما تازه وارد تابستان شديم !!

IMG_7866.jpg

چون صدایت را کاملاً می شنوم من عاشق شماره یک تابستان اینجا هستمولی، من همچنین برنامه ریز هستم و دوست دارم چیزهای مورد علاقه ام را با شما به اشتراک بگذارم ، بنابراین قبل از مدرسه جلوی بازی خواهید بود!

من ممکن است 32 ساله باشم (شنبه!) ، اما من از کیسه ناهارم بیشتر از دوران ابتدایی استفاده می کنم.

IMG_7873.jpg

من مربی سفر بودم و تمام روز سوار ماشینم می شدم و پیاده می شدم و برای سفر نوشیدنی و غذا می آوردم.

IMG_7851.jpg

وسواس کیف ناهار عایق آدیداس را داشتم! اندازه مناسبی برای غذا + نوشیدنی است و وقتی کیسه های یخ اضافه می کنم همه چیز سرد می شود.

IMG_7875.jpg

می توانید از شوهر من بپرسید ، هر روز روی پیشخوان است ، بنابراین من آوردن آن را فراموش نمی کنم! در حال نوشتن این مقاله ، او به معنای واقعی کلمه سرش را بالا انداخت و تصویری از کیسه ناهار خود را دید و گفت: “شما سالهاست چنین چیزهایی دارید” ، بله! او اشتباه نمی کند!

IMG_7876.jpg

این باید بعد از من در مدرسه باشد اسلایدها!

من از زمانی که فوتبالم را در 8 سالگی شروع کردم ، سرسره های آدیداس را تکان می دادم. من فکر می کنم آنها به هر لباسی اضافه می کنند.

IMG_7880.jpg

من سومین گزینه را برای بازگشت به مدرسه خواهم داشت شورت دوچرخه سوار!!

اگر در دبیرستان “چیزهایی” وجود داشت ، هر روز آنها را می پوشیدم. اشتباه نکنید ، من مطمئنم که دوچرخه سواران شلوار کوتاه می پوشیدند ، اما مثل دوران دبیرستان نبود … اگر بپرسید شرم بر شما!

IMG_7865.jpg

آنها بسیار متنوع هستند و برای هر مخزن ، آستین کوتاه ، آستین بلند یا پیراهن مناسب است. در تابستان ، من هر روز روی دوچرخه شورت می پوشم … زمان مورد علاقه سال! همانطور که گفتم ، اگر به مدرسه بازگردم ، هر روز آنها را تکان می دهم.

IMG_7849.jpg

امیدوارم با این پست ایده های جدیدی برای بازگشت به مدرسه برای آدیداس من دریافت کرده باشید! من دوست دارم آنچه را که دوست دارم با همه به اشتراک بگذارم ، مخصوصاً به این دلیل که آنها را می پوشم و هر روز از آنها استفاده می کنم.

وقتی به مدرسه برمی گردید چه اتفاقی می افتد؟!

به تو وفادار باش ،

xo Kasey

من سفیر آدیداس هستم ، اما مثل همیشه ، همه افکار من هستند.

عکسهای مایکل @ the.photographygirls

پیامهای دیگری که دوست دارید

دسته: وبلاگدیدگاهتان را بنویسید