بهداشت نورثول 1400 کارگر معترض به واکسن COVID-19 را اخراج کرد


به گفته سخنگوی شبکه بهداشت ، بزرگترین سیستم بیمارستان خصوصی ایالت نیویورک 1400 کارگر را که واکسینه نشده بودند ، اخراج کرد.

بر اساس دستور دولتی که در اواسط آگوست صادر شد ، کارگران بیمارستان و خانه سالمندان ملزم به دریافت حداقل یک دوز واکسن COVID-19 تا 27 سپتامبر بودند. هفته گذشته ، نورثول اعلام کرد که به کارکنان خود هشدار داده و قصد دارد با پردرآمدترین کارگران اخراج شوند. در حال حاضر ، میزان پایبندی به واکسیناسیون بیمارستان برای حدود 75000 کارمند تا 100 درصد است.

جیسون مولینت ، نورثول گفت: “نورثول از دست دادن هر یک از کارکنان خود در چنین شرایطی پشیمان است ، اما ما به عنوان متخصصان مراقبت های بهداشتی و عضو بزرگترین سازمان مراقبت های بهداشتی ایالت ، متعهد هستیم که از بیماران و سلامت یکدیگر محافظت کنیم. ما تنها مسئولیت خود را درک می کنیم.” به نماینده سلامت “ما به کارکنان ، بیماران و جوامع خدماتی خود مدیون هستیم که 100 درصد واکسینه شده در برابر COVID-19 واکسینه شده اند.”

اخراج کمتر از 2 درصد از کارکنان 23 بیمارستان و بیش از 800 کلینیک شبکه را شامل می شود.

در سایر نقاط ، حدود 5000 کارمند یا 12 درصد از سیستم بیمارستان های عمومی شهر نیویورک ، هنگامی که فرمان دولتی از هفته گذشته به اجرا درآمد واکسینه نشدند. استفانی گوزمن ، سخنگوی Health + Hospitals ، گفت که این آژانس تا روز دوشنبه 93 درصد تکمیل شده است و 3،000 بقیه در مرخصی با حقوق هستند.

به گفته مقامات ایالت نیویورک ، هنگامی که دستورالعمل بهداشت از هفته گذشته اجرایی شد ، سطح واکسیناسیون COVID-19 در بین کارکنان بیمارستان ها و خانه های سالمندان بهبود یافت و 92 درصد از کارگران هفته گذشته حداقل یک واکسن دریافت کردند.

همچنین در روز دوشنبه ، اولین مجموعه درسها پس از پایان دوره ایمن سازی برای معلمان دبیرستان در نیویورک افتتاح شد. این حکم باعث شد تا سونیا سوتومایور ، قاضی دادگاه عالی از مشکلات قانونی که جمعه شب معلق شده بود ، جان سالم به در ببرد. حدود 10 هزار مربی در 10 روز گذشته برای تیراندازی عجله کردند.

وقتی گزینه ها کوتاه بود ، معترضان بار دیگر در خیابان های شهر راهپیمایی کردند تا از دستورات خود دست کشند.

در میان آنها جان ماتلند 36 ساله وجود داشت که در تابستان اعتراضات دیگری را علیه نیروهای واکسن رهبری کرد. متلند روز جمعه به دلیل امتناع از واکسیناسیون اخراج شد.

“[It’s] رهبری گروهی از کارکنان بهداشتی بیکار ، [who are] بدجال آنها می خواهند سازماندهی کنند. آنها خواهان نافرمانی مدنی برای بازگرداندن آزادی های ما هستند. ” “شما افراد بیکار و آزاداندیشی دارید که چیزی برای از دست دادن ندارند.”

این داستان به روز شد تا شامل مروری از بیمارستان های نیویورک + بیمارستان و روشن شود که 18000 کارمند در وزارت آموزش و پرورش در 10 روز گذشته واکسینه شده اند.

دیدگاهتان را بنویسید