به روز رسانی NFL موارد جدید Covid برای Packers و Ravens است


ظهور کووید هیچ حادثه ای را بی تأثیر نخواهد گذاشت و اکنون نوبت NFL است که عفونت های جدید را گزارش دهد. هر دو تیم عفونت های جدیدی را گزارش کرده اند و برای اطمینان از ایمنی سایر اعضای شرکت کننده در لیگ ، به پروتکل شتابدهنده لیگ می روند.

به روز رسانی NFL موارد جدید Covid برای Packers و Ravens است

تیم های بالتیمور ریونز و گرین بی پاکرز در بیانیه های رسمی تایید کردند که یکی از بازیکنان تیم آنها تست کووید -19 مثبت را پشت سر گذاشته است.

در بیانیه ای رسمی که در رسانه ها منتشر شد ، Packers گفت که آنها وارد پروتکل فشرده NFL شده اند و این بازیکن برای جلوگیری از عفونت خود را قرنطینه کرده است. آنها همچنین گفتند که در حال انجام هستند چکاپ های منظم در طول مسابقات انجام شد ، که به آنها کمک کرد تا عفونت ها را در مدت کوتاهی تشخیص دهند. آنها همچنین بر روی جستجوی مخاطبین برای محافظت از سایر بازیکنان و کارکنانی که با بازیکنان آلوده در تماس بوده اند ، کار می کنند.

بیانیه مشابهی توسط Ravens روز دوشنبه منتشر شد ، آنها گفتند که تیم در حال ورود به پروتکل شتاب NFL است و آنها جستجوی مخاطبین را برای شناسایی سایر عفونت های احتمالی در تیم آغاز کرده اند. کلاغ ها گفتند که آنها در توافق با NFL کار می کنند و قوانین ایمنی Covid 19 را که توسط سازمان دهندگان صادر شده است ، دنبال خواهند کرد.

مارلون همفری از کلاغ ها نیز این خبر را تأیید کرده و در توئیتی اعلام کرد که آلوده است و امیدوار است به زودی به حالت عادی بازگردد. در بازی قبلی ، هامفری هر دفاع انجام داد و چهار بازی برای کراوز انجام داد. با این حال ، این تیم بازی را به استیلرز پیتسبورگ واگذار کرد.

همچنین نگرانی هایی برای کلیولند براونز در روز دوشنبه وجود داشت ، زیرا تیم تصمیم گرفت همه رویدادهای شخصی برنامه ریزی شده را لغو کند ، زیرا یکی از بازیکنان وی علائم کووید 19 را گزارش کرد. پس از بازی روز یکشنبه با سایر بازیکنان در تماس باشید. این تیم اعلام کرده است که تقریباً در طول روز تمام جلسات را برگزار می کند.

به طور کلی ، NFL در بسته شدن بازی ها با مشکل روبرو است زیرا تعداد موارد در سراسر کشور همچنان در حال افزایش است. تعداد موارد در هفته های اخیر به شدت افزایش یافته است و برخی تحلیلگران در مورد موج دوم در برخی از نقاط جهان صحبت می کنند. با این حال ، رشد در ایالات متحده مربوط به موج دوم نیست و موج اول با اندکی کاهش در ماه های آگوست و سپتامبر ادامه می یابد.

مقامات NFL گفتند که تمام اقدامات خود را برای اطمینان از ایمنی بازیکنان و کارکنان در طول مسابقات انجام می دهند. آنها گفتند که می خواهند فصل را با خیال راحت به پایان برسانند و از بازیکنان خواستند هنگام ورود به زمین بازی از ماسک استفاده کنند. آنها همچنین سایر بازیکنان را تشویق می کنند تا صورت خود را بپوشانند تا از کل تیم و کارکنان در برابر خطر عفونت محافظت شود.

مشکل مربوط به مدیریت فاصله اجتماعی در طول این بازی ها است. از آنجا که NFL شامل تماس فیزیکی با سایر بازیکنان است ، حفظ فاصله اجتماعی دشوار است ، حداقل زمانی که بازیکنان در زمین هستند. با این حال ، مدیران NFL هماهنگی های لازم را برای پر نکردن صندلی ذخیره انجام می دهند و راه های متفاوتی را برای گسترش صندلی ذخیره در نظر می گیرند تا فضای کافی برای هر بازیکن اختصاص داده شود. بنابراین ، بازیکنان در یک منطقه کوچک تجمع نمی کنند ، که می تواند به آنها در جلوگیری از گسترش عفونت کمک کند.

هیئت مدیره NFL دستورالعمل های روشنی را برای پیروی از دستورالعمل های جدایی اجتماعی به تیم ها داد و به بازیکنان دستور داد از ماسک حتی در حاشیه استفاده کنند. در بیانیه ای ، هیئت مدیره اعلام کرد که اگر بازیکنی در تماس نزدیک از ماسک استفاده کند ، این امر در صورت آلوده شدن بازیکن به ویروس کرونا احتمال تماس نزدیک پرخطر را کاهش می دهد.

در حادثه اخیر ، بازیکنی که دو روز پس از بازی نتیجه مثبت نشان داد ، از ماسک استفاده نکرد. هنگامی که جستجوی مخاطبین به بازیکن منتقل شد ، مشخص شد که بازیکن در تماس نزدیک با 17 هم تیمی دیگر و برخی از اعضای ستاد است. جالب اینجاست که هیچکدام ماسک نزده بودند. در این شرایط ، همه بازیکنان دیگر در روابط نزدیک اکنون به مخاطبین نزدیک پرخطر تبدیل شده اند ، که برای سایر تیم ها یک موقعیت پرخطر است.

بازیکنی که دو روز پس از بازی نتیجه مثبت نشان دهد ، هم در بازی و هم قبل از آن نتیجه منفی دارد. با این حال ، این امر سایر اعضای تیم را در رده پرخطر قرار می دهد و اکنون آنها باید به پروتکل NFL قوی تری بروند.

مدیران NFL گفتند که با همه تیم ها سخت کار می کنند تا آسیب پذیری هایی را که می توانند خطر عفونت را افزایش دهند شناسایی کنند. این یک فرایند یادگیری است و می تواند به آنها در مدیریت شرایط دیگر مسابقات در شرایط مشابه در آینده کمک کند. در حال حاضر ، مدیریت NFL توصیه می کند که بازیکنان هنگام کار با افراد دیگر و روی زمین از ماسک ها استفاده گسترده ای کنند. جداسازی اجتماعی مناسب نیز برای کنترل شیوع ویروس در طول مسابقات NFL مهم است.

جنبه شگفت انگیز مسابقات NFL این است که تقریبا 50 بازیکن و نزدیک به 70 نفر از پرسنل از ابتدای آزمایش در اوت آگوست تست مثبت کووید 19 را پس داده اند. در نتیجه ، چندین بازی باید برای یک روز دیگر برنامه ریزی می شد و بسیاری از تیم ها مجبور به تعلیق تمرینات انفرادی می شدند.

افزایش تعداد موارد در بین بازیکنان NFL مطابق با آنچه در بقیه کشور اتفاق می افتد است و بسیاری از ایالت ها در هفته های اخیر تعداد بی سابقه ای را گزارش کرده اند. در این شرایط ، مقامات NFL امیدوارند که فصل را در اسرع وقت با کمترین آسیب ممکن به پایان برسانند. این بدون شک سخت ترین فصل برای مقامات NFL است.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید