به پدر ویرجینیا به خاطر دفاع از دخترش توهین می شود ، او در قلبش پوسیدگی دارد: دیواین


به سختی می توان از نخبگان مترقی شهرستان لودون ، ویرجینیا و جامعه خوابگاه ثروتمند واشنگتن صحبت کرد.

در جلسه هیئت مدیره مدرسه در 22 ژوئن ، هنگامی که لوله کشی اسکات اسمیت سقوط کرد و توسط پلیس تحقیر شد ، آنها می خندیدند و شادی می کردند و سعی می کردند سرنوشت دختر 15 ساله خود را که در حمام مدرسه مورد تجاوز جنسی قرار گرفته بود ، از بین ببرند. توسط کودکی که دامن پوشیده است هیچ کس به دخترش اهمیت نمی داد.

او گفت که هیچ حمله ای به توالت مدرسه در هیچ نقطه ای در شهرستان لودون صورت نگرفت و نگرانی والدین را در مورد خطرات حمام در طول جلسه مشتاقانه رد کرد. سپس بی خوابی را از خواب بیدار کرد تا به والدین ضعیف در اتاق نشان دهد که واقعاً مسئول چه کسانی هستند.

او می گوید: “مجله تایم 2016 آن را شاه ماهی قرمز نامید … ما امشب چندین بار آن را از بلندگوهایمان شنیده ایم ، اما هیچ دانشجوی یا مرد وحشی تراجنسیتی وجود ندارد.”

این را به خانواده اسمیت بگویید.

گویی یک فعال رنگین کمان که جان اسمیت را در آن جلسه تهدید کرده بود به او گفته بود که دخترش سه هفته پیش مورد تجاوز قرار نگرفته است.

صدایش را بلند کرد و او را “عوضی” خطاب کرد.

او به دلیل واکنش نرم به تحریکاتش دستگیر شد. ویدئویی از تحقیر شدن او ، پاره شدن تی شرت ، شکم باز و افتادن شلوار در سراسر جهان پخش شده است.

هیچکس به خانواده ویرانش اهمیت نمی داد.

گزارش شده است که بوتا بیبراج ، دادستان جناح چپ ، که توسط بودجه سوروس تامین می شود ، سر بریده شد و سعی کرد اسمیت را به دلیل رفتارهای نادرستش زندانی کند.

اسکات اسمیت در 22 ژوئن 2021 در اشبورن ، ویرجینیا ، پس از نزاع در جلسه شورای مدرسه شهرستان لود که شامل نظریه انتقادی نژادی و بحث در مورد دانش آموزان تراجنسیتی بود ، دستگیر شد.
بوتا بیبراج ، وکیل شهرستان مشترک المنافع ، سعی کرد اسکات اسمیت را به دلیل صحبت علیه حمام تراجنسیتی که منجر به تجاوز به دخترش شد ، دستگیر کند.
رویترز / ایولین هاکشتاین

او با حبس جنایتکاران مخالف است ، اما به خاطر زندانی کردن یک پدر سهل انگار که به دنبال مسئولیت از مدرسه ای است که همه نمی توانند از دخترش محافظت کنند.

مترقیان جرینگ او را مجنون کرده و از بشریت بیرون راندند. آنها او را در شبکه های اجتماعی شرمنده کردند و او را از جلسه بعدی هیئت مدیره مدرسه ، که سیاست تبدیل حمام حمام در شهرستان لودون به ترنس سکسوال را اتخاذ کرده بود ، حذف کردند.

چه کسی اهمیت می دهد که این امر ایمنی دختران مانند دختر اسمیت را کاهش می دهد؟

این ترفند می توانست موفقیت آمیز باشد اگر روزنامه دیلی وایر یک روزنامه نگار کارآفرین در تلاش برای یافتن اطلاعاتی درباره داستان اسمیت و این داستان وحشتناک نبود.

مظنون به تجاوز به دخترش ، بی سر و صدا به مدرسه دیگری فرستاده شد ، جایی که دوباره مورد ضرب و شتم قرار گرفت. شکست سیستم مدرسه در شهرستان لودون بود که او شکایت اسمیت را جدی نگرفت.

الیزابت لانکستر ، وکیل اسمیت ، به دیلی وایر گفت: “اگر کسی به مدت سی ثانیه به اسکات گوش می داد ، مرده و دل شکسته بود.”

اما کسی گوش نداد. در عوض ، اسمیت ، 48 ساله ، به پوستری از “تروریسم داخلی” جدیدی تبدیل شده است که دولت بایدن برای از بین بردن هرکسی که مانع دستور کار خود شود ، سازماندهی کرده است.

یک گروه فعال چپگرا از انجمن ملی مدارس در نامه ای به رئیس جمهور بایدن بدون اثبات پرونده اسمیت نوشت و از دولت خواست با استفاده از قانون میهن پرستانه والدینی را که در مدارس کودکان رأی خود را می خواهند سرکوب کند. ظاهراً تجلیل از والدین ناراضی با قوانینی که برای مهاجمان انتحاری خارجی طراحی شده است در اولویت قرار دارد.

اسکات اسمیت در 22 ژوئن 2021 در اشبورن ، ویرجینیا ، پس از درگیری در جلسه شورای مدرسه شهرستان لود که شامل نظریه انتقادی نژادی و بحث در مورد دانش آموزان تراجنسیتی بود ، دستگیر شد.
شهرستان لود به هشدار اسکات اسمیت توجه نکرد زیرا او به ظن تجاوز به دخترش به مدرسه دیگری اعزام شد.
رویترز / ایولین هاکشتاین

پنج روز بعد ، در 4 اکتبر ، دادستان کل مطیع مریک گارلند نامه ناآشنا خود را منتشر کرد که به والدین مانند FBI اسمیت نفوذ کرده بود.

با این حال ، او به اسمیت یا دخترش فکر نمی کرد.

دبیرستان های شهرستان لودون روز چهارشنبه در بیانیه ای اعلام کردند که رحمتی وجود ندارد. وی با یادآوری مسائل مربوط به حریم خصوصی و احترام به مسائل پلیس ، از خود و اعضای هیئت مدیره مدرسه به دلیل سکوت در مورد نقض اسمیت و اطلاعات غلطی که به والدین داده می شود عذرخواهی کرد.

الیسا برند ، دوست اسمیت و والدینش در شهرستان لندن می گوید: “حادثه با دختر اسکات اسمیت و دومین قربانی اتفاقی است که ممکن است برای همه فرزندان ما رخ دهد.” “این یک مسئله تراجنسیتی نیست. این مشکلی است که برای کودکان خطری ایجاد می کند.

“ما سیاست ، ایدئولوژی و دستور کار را در مدارس نمی خواهیم. ما مطالب جنسی آشکار در مدارس نمی خواهیم.” [or] عادی سازی پدوفیلی ”

او گفت که دلیل پر سر و صدای جلسه 22 ژوئن این بود که مدیران مدارس پیشرفته یک روز قبل از دستشویی خروجی های عمومی را باز کردند تا فعالان تراجنسیتی بتوانند صفحه را پر کنند. کشتی پر شده بود. ”

والدین و معترضان این توافقنامه را در 12 اکتبر 2021 در مقابل جلسه دبیرستان های شهرستان لودون در آشبورن ، ویرجینیا امضا کردند.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

فعالان یکی پس از دیگری از این سیاست نامحبوب حمایت کردند و اکثر والدین حاضر در اتاق را به بزرگسالان تبدیل کردند. کسی “نفرت. به به به نظر می رسد که پیروان عیسی در این اتاق می چکند. ”

هنگامی که والدین در اتاق اعتراض کردند ، هیئت مدیره تهدید کرد که جلسه را تعطیل می کند و به آنها دستور می دهد از “دستهای جاز” استفاده کنند – حرکات بی صدا به جای تشویق ، تمسخر یا کف زدن. سپس سخنران علیه عیسی زمان خود را دوباره برنامه ریزی کرد تا بتواند سخنان نفرت را تکرار کند.

هنگامی که سناتور سابق دیک بلک بالاخره فرصتی برای صحبت کرد ، گفت که این “مزخرف” است. به به معلمان ممکن است پسرها را دختر بنامند و پسرها پسرها را بخوانند “و مدارس شهرستان لودون با ابراز تاسف از این که” به بچه ها آموزش می دهند از دیگران به خاطر رنگ پوستشان متنفر شوند “روحیه ای شاد به او بخشید. بنابراین شورا جلسه را تعطیل کرد و باعث ایجاد هیاهو شد.

در طول این وحشت کافکایی ، پدری که می خواست از دخترش محافظت کند دستگیر شد. خیلی بد. این یک توبیخ ناخوشایند برای دستور کار شکسته سرمایه است ، بنابراین باید مانند یک اشتباه خرد شود.

جهنم در جهنم رها شده است

در نهایت ، قاضی رویس لمبرت اعتراف کرد که حقوق مدنی در ایالت واشنگتن در 6 ژانویه نقض می شود ، جایی که زندانیان هنوز بدون محاکمه در بازداشت هستند. او دستور تحقیق داد و از رئیس زندان و معاون اداره اصلاحات متنفر بود.

قاضی ارشد شهرستان کلمبیا رویس لمبرت
قاضی ارشد رویس لمبرت ، زندانبان و مدیر اداره اصلاحات شهر را به اتهام سوء استفاده از شورش های کنگره تحت تعقیب قرار خواهد داد.
دادگاه منطقه ای ایالات متحده کلمبیا

جو مک براید ، وکیل دادگستری در حال مبارزه با مشتریانی است که ماه ها مورد تنهایی و ضرب و شتم قرار گرفته اند و اجازه دسترسی به وکلایی را ندارند که از دعای روزهای یکشنبه منع شده اند و کتاب مقدس آنها مرتباً ضبط می شود.

اما او می گوید تنها نشریه ای که هرگز رد نمی شود ، روزنامه رسمی The Nation’s Last Call است که “به شنوندگان می آموزد که سفیدپوستان از جمله چیزهای دیگر غیرانسانی و ذاتاً شیطانی هستند”.

مک براید به چاپ 17 آگوست 2021 اشاره کرد که در آن مقاله ای با عنوان “طلاق یا مرگ” می گفت که سفیدپوستان به دلیل “بی رنگ بودن” آنها “شیطان” دیگری غیر از انسان هستند و از سفیدپوستان می خواهد که “آنها را نفرین کنند و بد بگویند”. زیرا آنها (سفیدپوستان) کارهای زشتی انجام دادند.

مقاله دیگری: “آمریکا ویرانی خود را مهر کرد” آمریکا را “روسپی بابلی” توصیف می کند و سیاه پوستان باید “خانه های خود را از تصاویر سفیدپوستان پاک کنند” زیرا آنها شر هستند.

مک براید به درستی می پرسد چرا چنین تبلیغات نفرت نژادپرستانه ای در زندان پذیرفته نمی شود که انجیل وجود ندارد.

“تصور کنید -a ، شما چند ماه در زندان بوده اید و این برای خواندن کافی است. شما به رنگ پوست خود نگاه می کنید و از خودتان متنفر می شوید. نگهبانانی که زنگ آخر را می بینند ، از شما اطاعت می کنند. آنها به دنبال فرصتی هستند و فریاد. ”

سرها باید بچرخند.

دیدگاهتان را بنویسید