بیان من: داور با استقلالی ها احترام صحبت کرد اما با ما بد گفت/ استقلال سابینتو تیمی بسیار بهتر از استقلال به رهبری فرهاد مجیدی است/ امیدوارم فتح الله زاده ناراحت نشود و استعفا دهد.


بیان من: داور با استقلالی ها احترام صحبت کرد اما با ما بد گفت/ استقلال سابینتو تیمی بسیار بهتر از استقلال به رهبری فرهاد مجیدی است/ امیدوارم فتح الله زاده ناراحت نشود و استعفا دهد.


شاهرخ بیانی در گفت و گو با خبرنگار ورزشی ایلانا، درباره تقابل استقلالی ها گفت: بازی خوبی بود و توانستیم استقلال را خیلی خوب کنترل کنیم. در نیمه اول بازی نزدیک بود اما در نیمه دوم توانستیم بازی را کنترل کنیم و به استقلال فشار بیاوریم اما آنها فقط یک موقعیت داشتند و به خوبی از آن استفاده کردند و در دقایق پایانی بازی را عوض کردند. . برای بازی دفاعی از پارکینگ استفاده می کردند که طبیعی است زیرا می خواستند از گل مراقبت کنند. در کل نادار تیم کم هزینه ای است که به جوانان تبدیل شده است، اکثر بازیکنان ما ۲-۳ میلیارد قرارداد دارند اما بازیکن استقلال به اندازه کل تیم اصلی ما قرارداد دارد. ببینید آنها بازیکنی مثل محبی دارند که به یک فرصت گلزنی نیاز دارد و تیم پیروز می شود.


وی درباره اعتراض دو تیم به داور مسابقه توضیح داد: اعتراض به هر حال وجود دارد، اما در فوتبال ما از حد خود فراتر رفته است و فکر می کنم تا زمانی که VAR مطرح نشود مشکل همین است. ضمن اینکه تیم ما اعتراض چندانی نکرد اما بازیکنان ما گفتند که داور با استقلالی ها با احترام برخورد می کند اما با ما بد صحبت می کند. این رفتارها معتبر نیستند و حتی نباید بین این دو گروه تمایز قائل شوند. در کل مشکل خاصی نداشت.


مربی هواداران درباره اینکه خسرو حیدری گفته ساکت الهامی در کنار زمین بوده و عجله کرده و به همین دلیل اعتراض کرده اند، توضیح داد: ساکت الهامی در طول ۹۰ دقیقه اصلا با داور صحبت نکرد. بعد از اتفاقاتی که چند هفته پیش افتاد، ساکت الهامی دیگر اعتراضی به داور بازی نکرد، بلکه نیمکت نشینان استقلال در کنار ورزشگاه بودند. من به عنوان دستیار اصلا از روی نیمکت پیاده نشدم. ساپینتو فارسی بلد نیست و خارجی است و امثال خسرو حیدری و بیژن طاهری باید او را آرام کنند اما وقتی بقیه اعتراض می کنند ساپینتو هم فکر می کند واقعا جدید است و عصبی می شود.


همانطور که بیانیه من در مورد وضعیت استقلال در این فصل می گوید: استقلالی که در این فصل دیدم عالی است و خیلی خوب بازی می کند. نمایش های توهین آمیز و دوستانه از بینندگان و نتایج خوبی دارد. این تیم در فصل قبل خیلی بهتر از تیم فرهاد مجیدی است چون فرهاد روی دفاع تمرکز کرده بود و گل نزده بود و شاید برای تماشاگران خوب بازی نکرد اما این تیم واقعا عالی است و مدعی اصلی مسابقات است.


وی درباره بازگشت مکرر فتح الله زاده به ریاست باشگاه توضیح داد: فتح الله زاده استقلالی است و تجربه خوبی دارد اما به نظر من در این مرحله دلیلی برای تغییر وجود نداشت. آگوریلو خیلی خوب تیم را اداره کرد و در این یک سال و چند ماه هیچ اعتراضی به پول و مسائل دیگر از تیم شنیده نشد، در حالی که در دوره مدیران قبلی همه دیدند که اوضاع چقدر آشفته است. اگر به دلیل تغییر مدیریت بود، قرار بود در پایان فصل این کار انجام شود، چون اینطور تیم ضربه می خورد. آگوریلو ممکن است به ساپینتو ایمان داشته باشد، اما به فتح الله زاده نه. این را هم بگویم که مدیریت دیگر حرف زدن نیست و باید کار کرد. امیدوارم فتح الله زاده دیگر عذاب نبیند و بخواهد دست از کار بکشد و کار کند و مفید باشد.


بیانی گفت: من خودم از زمان مدیریت فتح الله زاده ۳۰۰ تا ۴۰۰ میلیون تومان برای تمرین در استقلال درخواست کرده ام. در دلار آن زمان نه دلار ۳۳ هزار تومانی، بلکه عشق من استقلال است و به کاپیتان استقلال معروفم و در مورد آن صحبتی نکردم و هرگز در مورد آن صحبت نکردم و بحثی هم نمی کنم. اما امثال من زیاد هستند و امیدوارم حداقل در این مدت به بدهی های استقلال اضافه نشود.


پیشکسوت استقلال درباره رویارویی با این تیم در سوپرجام نیز توضیح داد: نساجی را به سوپرجام رساندیم و خیلی دوست داشتیم با این تیم ادامه دهیم. بنده خدا ساکت الهامی هم جرّار را قهرمان کرد اما در سوپرجام نبود یا بدیده را با گل محمدی به آسیا بردند و یکی دیگر آمد و با استفاده از آن پیروز شد. ما حق داشتیم در این مسابقه نیمکت نشین باشیم، اما به خاطر مدتی که در این تیم حضور داشتیم، برای نساجی و مردم خوب مازندران خسته کننده هستیم.


وی درباره تیم ملی نیز توضیح داد: تیم ملی در شرایط خوبی قرار دارد. با بازگشت کی روش سطح فنی تیم بالا رفت و بازی های تدارکاتی خوبی انجام دادیم و به نظر من بازی اول در جام جهانی بسیار مهم است و اگر بتوانند در بازی اول امتیاز بگیرند، هستند. در نیمه راه صعود، می توانیم با کمی شانس در این فصل پیروز شویم. تلاش می کنیم به دور بعد صعود کنیم.


انتهای پیام/