بیست را انتخاب کنید و انتخاب کنید هفت مسافر قطری تعیین شدند. در پیش بینی اختصاص ۵ گروه تولید دیگری برای جام جهانی


بیست و هفت مسافر قطری شناسایی شده اند.  در انتظار اختصاص 5 کلاس دیگر برای جام جهانی

همراه خود برگزاری مسابقات مقدماتی جام جهانی دیشب، ۲۷ خدمه به این مسابقات راه یافتند.


به گزارش خبرگزاری ایلنا، دقایقی پیش خدمه سراسری فوتبال کامرون در دیداری مهیج را انتخاب کنید و انتخاب کنید جالب مقابل الجزایر به پیروزی رسید به همان اندازه عنوان پنجمین کوهنورد قاره آفریقا را اجتناب کرده اند آن شخصی تدریجی.


همراه خود صعود خدمه سراسری کامرون انواع خدمه های راه یافته به جام جهانی به ۲۷ خدمه رسید.


صبح درست در این لحظه مسابقات مقدماتی جام جهانی در آمریکای جنوبی برگزار تبدیل می شود به همان اندازه خدمه پنجم خاص شود. عالی خدمه اجتناب کرده اند پرو، شیلی را انتخاب کنید و انتخاب کنید کلمبیا در دیدارهای پلی آف جام جهانی نمایندگی خواهند کرد به همان اندازه به مصاف به دست آورد دیدار استرالیا را انتخاب کنید و انتخاب کنید امارات بروند.


بامداد پنجشنبه مسابقات مقدماتی جام جهانی آمریکای شمالی برگزار تبدیل می شود به همان اندازه پروژه ۲ خدمه صعود کننده در امتداد طرف کانادا خاص شود. خدمه های مکزیک را انتخاب کنید و انتخاب کنید آمریکا چشم انداز زیادی دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید باید دید کاستاریکا ممکن است صعود آنها را هدایت تدریجی هر دو به پلی آف برسد.


لیست خدمه های راه یافته به جام جهانی به رئوس مطالب زیر است:


1401010000108_Test_NewPhotoFree


قرعه کشی جام جهانی در روز جمعه ۱ آوریل ۲۰۲۲ (۱۲ آوریل ۱۴۰۱) ساعت ۱۹ به وقت بومی در نمایشگاه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وسط کنفرانس دوحه (DECC) انجام احتمالاً خواهد بود.


انتهای پیام/