بیل دی بلازیو ، بازپرس نیویورک متهم به استفاده از جزئیات امنیتی است


بازپرس ارشد شهر روز جمعه شهردار بیل دو بلازیو را به دلیل استفاده از اطلاعات امنیتی مالیات دهندگان مالیاتی برای “منافع شخصی” پاره کرد – مدعی شد که هزونر بارها منابع شهر را هدر داده است و هیچ ابهام در تحقیقات متوجه نشده است.

در گزارشی که توسط دفتر تحقیقات روز پنجشنبه منتشر شد ، آمده است که تیم امنیتی شهردار نیویورک در زمان شکست مبارزات انتخاباتی ریاست جمهوری و “کمک به حرکت دخترش ، کمک به رانندگی پسرش به مدرسه و کار” برای “اهداف سیاسی” مورد استفاده قرار گرفته است. به

مارگارت گارنت ، کمیسر DOI: “اگر رفتار و فرهنگ خوبی را مشاهده کنید که منابع عمومی برای منافع شخصی شما در دسترس باشد ، دولت خوب را بی ثبات می کند ، این روش خوبی برای هزینه کردن پول عمومی نیست و اغلب چیزها می توانند گلوله برفی باشند.” NY1 پنجشنبه شب.

وی افزود: “اگر یک بار کودک رها شود” ، این منجر به جنجال نمی شود ، اما این امر در سال های اخیر با جزئیات امنیتی دولتی توسط د بلازیو اتفاق نیفتاده است.

شهردار بیل دو بلاسیو
گفته می شود بیل دی بلاسیو ، شهردار شهر از تیم امنیتی برای رانندگی پسر و دخترش استفاده کرده است.
NDZ / STAR MAX / IPx

دی بلاسیو در پاسخ به ادعای خود مبنی بر اینکه “پس از پایان تحقیقات” مملو از “ناسازگاری” و “نادرستی” بود ، گفت که گارنت هزونر به هیچ خطای خاصی اشاره نکرده است.

این کمیسر که در سال 2018 به عنوان شهردار انتخاب شد گفت: “من هنوز هیچ اطلاعاتی درباره عدم قطعیت های ادعایی نشنیده ام.”

شهردار بیل دو بلاسیو
بر اساس گزارش اداره تحقیقات ، شهردار بیل دی بلاسیو متهم است که 319،794 دلار برای گروه امنیتی NYPD هزینه کرده است.
گتی ایماژ

هنگام سخنرانی صبح روز جمعه در WNYC ، شهردار اردک لنگ برای اقدامات خود پاسخگو نبود ، که توسط تحقیقات تأیید شد ، بنابراین او ادعا کرد که تحقیقات را دوباره پر کرده است ، که ظاهراً با اشتباهات پر شده است. وی مجدداً از بی انصافی و ناتمامی تحقیقات ابراز نگرانی کرد و خاطرنشان کرد که “به طور مداوم منافع عمومی را در اولویت قرار می دهد”.

وی در نمایشگاه برایان لرر گفت: “در مورد کمیسر DOI ، این گزارش چندان واضح نیست ، بنابراین واقعیت های امنیتی و نحوه برخورد آنها با فرماندار در دهه های گذشته بی تفاوت است.”

مارگارت گارنت ، کمیسر DOI
بیل دی بلازیو ، شهردار شهر ، مارگارت گارنت ، کمیسر DOI را شلیک کرد و گفت که “حقایق امنیتی” را نمی داند.
TNS

“اینجا همه صحبت شده است. هیچ تحقیق جامعی وجود ندارد … این حتی یک گزارش حرفه ای نیست.”

وی افزود: “این گزارش به طور شگفت انگیزی نادرست بود ،” و بار دیگر از انجام اشتباهات آشکار خودداری کرد. من همیشه منافع عمومی را در اولویت قرار داده ام و کار درست را انجام داده ام ».

دیدگاهتان را بنویسید