بیل دی بلازیو قفسه ها را به لبه پرتاب کرد


در جریان اعتراضات جورج فلوید در سال 2020 ، شورای شهر نیویورک به صورت غیر لیبرالیستی از شهردار دو بلاسیو خواست مجسمه توماس جفرسون را از دفتر شهردار بردارند. هرگز نمی توان از یک ایده وحشتناک اجتناب کرد و هیزونر به این درخواست که اکنون علیه آمریکا است احترام می گذارد.

توماس جفرسون. نویسنده اعلامیه استقلال ، سومین رئیس جمهور و از قضا بنیانگذار حزب دموکراتیک امروز.

فکر می کنم قابل درک است که چرا بلاس از جفرسون متنفر است. پس از همه ، او یک شخصیت سیاسی با دستاوردهای بزرگ بود ، معروف به این واقعیت که شهردار دو بار توسعه بیست ساله خود را در Gotham از توالت به طرز وحشتناکی شستشو داد.

دی بلاسیو وانمود کرد که مرد فیلم جنگ است ، که به آرامی از ایستگاه آتش نشانی دور شد ، تصمیم گرفت شهردار شود و مجسمه خود را واژگون کرد.

نمایندگان آمازون توسط کوری جانسون ، رئیس شورای نیویورک در دومین جلسه کنترل در مورد توافق برای آوردن مقر HQ2 در کوئینز ، نیویورک مورد ضرب و شتم قرار گرفتند.
شهردار دو بلاسیو مجسمه توماس جفرسون را از اتاق شهرداری خارج می کند.
متیو مک درموت

راستش را بخواهید ، اصلا ربطی به جفرسون یا مجسمه ها ندارد. این ویرانی تاریخ نشان دهنده یک چپ مترقی است که با غیرت پوریتانی به دنبال نابودی هر کسی است که از او خوشش نمی آید.

این ایده که افراد دارای نقص عمیق می توانند کارهای خارق العاده و خوبی را حتی با هنجارهای زمان خود انجام دهند ، به قدمت تاریخ و خود داستان است. پادشاه انجیل ، دیوید ، جنایت ، زنا و قتل مرتکب می شود ، اما او همچنان به عنوان یک قهرمان ظاهر می شود. تاریخ و شخصیت آن پیچیده است.

این بیشتر به بشریت اصلی ما مربوط می شود تا تاریخ آمریکا.

ما جفرسون را نه به این دلیل که برده دارد ، جشن می گیریم ، بلکه به این دلیل که او در بیانیه ای که آرزوی این کشور بود آرمان های والایی نوشت.

بیل دی بلازیو شهردار نیویورک
شهردار شهر بیل دی بلاسیو در ماه های منتهی به دوره خود تصمیم گرفت.
متیو مک درموت

در جامعه مدرن ، مردم دائماً از معیشت خود به دلیل نقض قوانین وضع شده توسط افرادی که ناراحت هستند محروم می شوند و از حضور در سکوهای عمومی منع می شوند. دی بلاسیو خود را شجاع می داند و مردان و زنان بزرگتر از خود را از سالن دولت بیرون می کند. اما او ترسو شد و در آخرین روزهای قدرت شروع به فکر کرد.

هیچکس مجسمه ای از دو بلاسیو نمی سازد ، اما اگر او ساخت ، اجازه ندهیم آن را خراب کنیم. بگذارید به عنوان نمادی از بی اهمیتی باقی بماند.

دیدگاهتان را بنویسید