بیماران سیاه پوست پس از جراحی کمتر مستقل زندگی می کنند


خبر – SAN DIEGO بر اساس اولین مطالعه در مقیاس بزرگ ارائه شده در نشست سالانه ANESTHESIOLOGY® 2021 ، احتمال زندگی مستقل بیماران سیاه پوست 1.5 برابر کمتر از بیماران سفیدپوست است.

این مطالعه که ابتدا ارتباط نژاد و بهبود عملکرد پس از جراحی را مورد ارزیابی قرار داد ، نشان داد که بیماران سیاهپوست به جای خانه های سفیدپوست به خانه های خود به خانه های سالمندان واجد شرایط حتی بیمه و خانوارهای فرض شده اعزام می شوند. درآمدها مشابه بود بیماران سیاه پوست معمولاً از دیابت شدید و فشار خون بالا رنج می برند که این امر بهبودی پس از جراحی را کند می کند. نویسندگان خاطرنشان می کنند که بسیاری از بیماران بستری در خانه سالمندان پس از عمل جراحی هرگز به زندگی مستقل خود برنمی گردند-اغلب به درمان طولانی مدت یا مراقبت در منزل نیاز دارند.

ماتیاس ایکرمن ، نویسنده ارشد نیویورک ، مرکز پزشکی مونتفیوره و پروفسور می گوید: “اولین قدم برای رسیدگی به نابرابری های بهداشتی ، شناسایی آنها است و یافته های ما به عواملی اشاره می کند که ممکن است تغییر کرده و احتمال بازگشت به خانه بعد از عمل را افزایش دهد.” بیهوشی در کالج پزشکی آلبرت اینشتین ، رئیس بخش و فرانسیس اف. “در طول غربالگری قبل از عمل ، شناسایی بیماران مبتلا به دیابت و فشار خون بالا و اطمینان از تجویز داروها برای مدیریت وضعیت آنها مهم است ، که این امر خطر از دست دادن توانایی زندگی مستقل پس از جراحی را کاهش می دهد.”

این مطالعه اولین پروژه گروه پیامدهای سلامت و برابری قبل از عمل (HOPE) در بیمارستان عمومی ماساچوست ، مرکز پزشکی بیت لحم دیاکونس و مرکز پزشکی Montefiore است که اعضای آن از ژانویه 2008 تا کنون 378،747 بیمار را تحت مراقبت قرار داده اند. تحت عمل جراحی قرار گرفتند. تا فوریه 2020 ، دو بیمارستان در بوستون وجود داشت که 38911 بیمارستان سیاه و 339.836 بیمارستان غیر سفید بود.

آنها دریافتند که 7.5 bla از سیاه پوستان و 6.9 of از بیماران سفیدپوست که در خانه زندگی می کنند ، به جای بازگشت به خانه ، پس از عمل جراحی در بیمارستان پرستاری واجد شرایط بستری شدند. این بدان معناست که سیاهپوستان بعد از جراحی 1.5 برابر کمتر از سفیدپوستان زندگی می کنند. آنها همچنین 12.1 درصد از بیماران سیاه پوست مبتلا به دیابت شدید ، 5.1 درصد از بیماران سیاه پوست و 43.8 درصد از بیماران سیاه پوست با فشار خون بالا و 32.8 درصد از سفیدپوستان قبل از عمل جراحی را شناسایی کردند. به طور کلی ، 34.6 درصد از آثار نژاد بر از دست دادن بقای مستقل بعد از عمل توسط بیماران مبتلا به دیابت شدید قبل از عمل یا فشار خون بالا توضیح داده شد.

بیماران سیاه پوست مبتلا به دیابت و فشار خون بالا 1.5 برابر کمتر از بیماران سیاه پوست بدون چنین شرایطی بعد از عمل زندگی می کنند.

انجمن بیهوشی شناسی آمریکا

انجمن بیهوشی آمریکا (ASA) در سال 1905 تأسیس شد ، یک انجمن آموزشی ، پژوهشی و علمی با بیش از 54000 عضو است که برای بالا بردن و حفظ استانداردهای عملکرد پزشکی بیهوشی ایجاد شده است. ASA متعهد است که ارزیابی مراقبت های پزشکی بیماران را قبل و حین عمل ، حین و بعد از عمل ، به متخصصان بیهوشی ارائه دهد تا از بالاترین کیفیت و مراقبت ایمن مورد نیاز هر بیمار اطمینان حاصل شود.

برای کسب اطلاعات بیشتر در زمینه بیهوشی ، به انجمن بیهوشی آمریکا در asahq.org مراجعه کنید. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نقش متخصص بیهوشی در اطمینان از ایمنی بیمار ، به asahq.org/MadeforThisMoment مراجعه کنید. همین امروز به گفتگوی اجتماعی ANESTHESIOLOGY® 2021 بپیوندید. مانند ASA در فیس بوک ، ما را دنبال کنید ASALifeline در توییتر و از هشتگ # ANES21 استفاده کنید.

###دیدگاهتان را بنویسید