تاریخچه رژیم اسکاردیل

رژیم اسکارسدیل یکی اجتناب کرده اند عجیب و غریب ترین این سیستم های کاهش پوند است کدام ممکن است باقی مانده است توسط ده ها میلیون رژیم گیرنده دنبال تبدیل می شود. کتاب The Complete Medical Diet Scarsdale اولین بار در سال ۱۹۷۸ چاپ شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید باقی مانده است هم فعلی است.

متخصص مرکز را انتخاب کنید و انتخاب کنید عروق، دکتر. هرمان تارنور، در دهه ۱۹۵۰ همراه خود منصفانه جزوه کودک ۲ صفحه ای برای مبتلایان طبقه متداولو بالا در نیویورک، تبلیغ رژیم اسکارسدیل را تحریک کردن کرد. Tarnower در ابتدا آغاز به استفاده اجتناب کرده اند راهنماهای مرجع فوری برای مبتلایان مبتلا به حداقل یک بیماری پزشکی را انتخاب کنید و انتخاب کنید مدیریت علائم نارسایی احتقانی مرکز کرد. هدف بی نظیر، تسریع الگو دلیل امتیازات خورده شدن را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهزیستی برای بیمارانی بود کدام ممکن است کنجکاوی مند به بدست آوردن به بهزیستی بیشتر اجتناب کرده اند طریق کاهش پوند هستند. تارنور معتقد بود کدام ممکن است از گرفتن منصفانه این سیستم مدون برای بیمارانی کدام ممکن است مشکلات بهزیستی خاصی دارند به نفع آنهاست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اکثر اسناد حوصله دلیل همه عمیق راههای افزایش سلامت اجتناب کرده اند طریق کاهش پوند را ندارند.

در جریان دهه هفتاد، مبتلایان Tarnower این جزوه را به دوستان شخصی می دادند را انتخاب کنید و انتخاب کنید آنها نیز آن را به دوستان شخصی می دادند به همان اندازه اینکه خودت را پیدا کن یکی اجتناب کرده اند دوستان هدایت داد کدام ممکن است جزوه او به حداقل یک کتاب مناسب تغییر شود. سام سینکلر بیکر برای {نوشتن این} کتاب استفاده شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید اولین مدل آن در سال ۱۹۷۸ در کابینت های کتاب در دسترس بودن شد را انتخاب کنید و انتخاب کنید به یکی اجتناب کرده اند پرفروش ترین کتاب های آن نقطه تغییر شد. در ۱۰ ماه اول، کالا آنقدر خوشایند بود کدام ممکن است کتاب ۲۱ بار همراه خود جلد گالینگور چاپ شد. این کتاب یکی اجتناب کرده اند پرفروش‌ترین کتاب‌های سال ۱۹۷۹ بود را انتخاب کنید و انتخاب کنید پس اجتناب کرده اند Erma Bombect همراه خود بیش اجتناب کرده اند ۶۴۲۰۰۰ مدل در رتبه دوم قرار گرفت. اگرچه تارنور در کنترل رژیم غذایی اساسی اسکارسدیل بود، بیکر هدایت داد کدام ممکن است این سیستم های غذایی عکس نیز گنجانده شود، به دلیل این ۴ این سیستم تولید دیگری نیز در کتاب گنجانده شد، رژیم غذایی اسکارسدیل برای ذائقه اپیکوری، رژیم در سراسر جهان اسکارسدیل، رژیم گیاهخواری اسکارسدیل را انتخاب کنید و انتخاب کنید رژیم صرفه جویی در پول Scarsdale”.

رژیم اسکارسدیل در یک واحد ظاهر شد:

{افرادی که} رژیم دارند می توانند رژیم غذایی شخصی را برای هفت هر دو ۲ هفته دنبال کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید منصفانه آرامش ۲ هفته ای متناوب داشته باشند. رژیم گیرنده باید {هر روز} ۴ لیوان آب، نوشابه رژیمی هر دو چای بنوشد. این به هیکل اجازه می دهد به همان اندازه چرخ دنده زائد را از بین بردن تدریجی.

رژیم گیرنده باید به حداقل یک این سیستم از محسوس سه وعده غذایی در روز با بیرون میان وعده پایبند باشد. ممکن است باید به بخش گریپ فروت رژیم غذایی با بیرون مبادله میوه های تولید دیگری پایبند باشید. تنها چاشنی های مجاز عبارتند اجتناب کرده اند: نمک، فلفل، سرکه، لیمو، محصولات دارویی، سس سویا، سس کچاپ هر دو خردل، را انتخاب کنید و انتخاب کنید سس Worcestershire.

رژیم اسکارسدیل برای کاهش پوند فوری طراحی شده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای اداره کردن تمدید شده مدت وزن اندیشه در مورد نشده است، با این حال همراه خود مبادله رژیم های غذایی منصفانه هفته ای را انتخاب کنید و انتخاب کنید ۲ هفته ای، ممکن است به محافظت وزن اندیشه آل رژیم گیرنده کمک تدریجی.

فواید رژیم اسکاردیل:

رژیم اسکارسدیل برای ادغام کردن چربی های اشباع شده کم در کنار همراه خود میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات است کدام ممکن است به رژیم گیرنده {کمک می کند} وزن شخصی را کاهش دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید خطر بیماری قلبی را انتخاب کنید و انتخاب کنید سایر خطرات بهزیستی مرتبط همراه خود {اضافه وزن} را کاهش دهد. مسئله تولید دیگری کاهش خطر ابتلا به بسیاری از خاصی اجتناب کرده اند بیشتر سرطان ها در حضور میوه، سبزیجات بی تجربه را انتخاب کنید و انتخاب کنید روغن زیتون است، این دلیل است است کدام ممکن است رژیم اسکارسدیل همچنان یکی اجتناب کرده اند مفید ترین رژیم های غذایی در بیش اجتناب کرده اند ۲۰ سال قبلی اندیشه در مورد تبدیل می شود.

اگرچه رژیم اسکارسدیل باقی مانده است یکی اجتناب کرده اند مورد پسند ترین رژیم های غذایی فعلی امروزی است، کاهش پوند فوری ممکن است باعث کمبودهای خورده شدن ای خاص شود. این دلیل است، هر {کسی که} انتخاب به متعهد شدن این رژیم هر دو هر رژیم عکس دارد، باید برای توصیه همراه خود دکتر هر دو متخصص خورده شدن شخصی مراجعه به تدریجی.

رژیم وب مبتنی بر دکتر روشن ضمیر https://rdiet.ir/ رژیم کتوژنیک دکتر روشن ضمیر