تامرون هال به جایی نگاه می کند که جالن رز از آنجا آمده است


تامرون هال علاوه بر کوتاه کردن موهایش به روزنامه نگاری نیز شهرت دارد. مجری برنامه گفتگوی مرد رنسانس این هفته به من گفت که چرا بزرگان علامت تجاری خود را در دریای روان تصویب کردند.

او می گوید: “من مدل موهایم را انتخاب کردم زیرا دوست پسرم آنیتا بیکر را دوست داشت و من عاشق او شدم.” “و من سرم را تراشیدم. قبل از هالی بری بود … من در دانشگاه تمپل بودم و این مرد رویایی بود. او شهری بود و می دانید ، برادران دی سی عاشق موهای کوتاه هستند.”

خوب ، این به نماد دیترویت باز می گردد ، که برای من یک مادر جانشین است. و خواننده به تمرون روی آورد. آنها با هم دوست شدند و تامرون سعی کرد آنیتا را در برنامه او مشارکت دهد.

“صدای زیبا ، حضور و ظرافت او واقعی است. اما او همچنین بسیار خجالتی است … و مردم آن را می بینند [many performers] نه برای شخصیت های صحنه ای آنها و نه همیشه برای شخصی که پشت صحنه هستند. ”

اما این تگزاس واقعی از دادن کتاب به او دست نمی کشد. “هر بار که در برنامه خود می گویم که او مهمان رویاهای من است ، مردم دیوانه می شوند … او تا زمانی که به این برنامه نیاید من را لغو نمی کند.”

من تامرون را از سال 2002 تا 2004 در شیکاگو بازی می کردم و او در آن بازار کار می کرد. و وقتی اسمش را می گویم ، تمپر است ، درست مثل رپر کامرون.

او می گوید: “من همیشه می توانم بگویم که کسی من را تا 30 سالگی می شناخت زیرا به من Tamron می گفتند. بعد از 30 سالگی همه به من Tamrin می گویند. ببین ، ما برمی گردیم و من از آن قدردانی می کنم.” او را کامرون دیاز صدا کنید

مردم به من گفتند: «کامرون دیاز ، کامرون دیاز.» من گفتم: «واقعاً؟» و چند بار نمی توانم به شما بگویم. [it’s happened]به جالبه. “

سخت است که تامرون را با کسی اشتباه بگیرید ، چه برسد به یک بازیگر بلوند و چشم آبی. او ارزش خود را در زمینه ای می داند که در آن همیشه با فردی با استعداد ، باهوش ، شجاع و همفکر منحصر به فرد مهمان نواز نیست.

“من یک دختر سیاهپوست جنوبی هستم که روی کمربند مشکی ام خالکوبی تگزاسی دارم. و این چیزها را با افتخار می پوشم.”

وی کار خود را در ایالت خود آغاز کرد ، سالها در شیکاگو کار کرد و توسط MSNBC استخدام شد ، جایی که قبل از ریاست جمهوری خود با باراک اوباما مصاحبه کرد. او چندین برنامه از جمله “آخرین بار در تحقیقات: جنایت” را میزبانی کرد و سپس اولین زن آمریکایی آفریقایی تبار بود که مجری برنامه “امروز” بود. نیویورک پست حتی او را “سخت کوش ترین زن در اخبار تلویزیون” نامید.

تامرون هال
تامرون هال در پنجاه و یکمین جایزه تصویر NAACP در سال 2020 روی صحنه سخنرانی می کند.
گتی ایماژ برای BET

اما در سال 2017 ، ساعت سوم او در برنامه Today لغو شد و NBC را ترک کرد.

“وقتی به شغل قبلیم مرخص شدم ، به یاد می آورم که به جلسات می رفتم و … احتمالاً اولین سال کالج به من پیشنهاد می شد. و من گفتم:” یک لحظه صبر کن. ” من اولین زن سیاهپوست هستم که مجری برنامه Today هستم. من برنده ادوارد آر مورو و نامزد امی هستم. من در سنگرها کار کردم. روزی روزگاری هفت نمایش در چهار شبکه مختلف داشتم. آیا فکر می کنید من سزاوار پر شدن هستم؟ من مجبور نیستم ستاره باشم ، اما ارزش خود را می دانستم. “

او گفت که تمامیتی را که از مادر و پدربزرگش آموخته است ، آموزش درجه دوم توصیف کرده است.

“من هر روز از فارغ التحصیلان هاروارد مشاوره می گیرم. هر روز.”

او همچنین از فیلم مورد علاقه اش ، راکی ​​، الهام گرفت که باعث شد او در سال دوم تحصیلی گریه کند.

“همه ما از تشک سقوط می کنیم و امیدوارم بتوانیم بلند شویم.” او برخاست و ایده یک برنامه گفتگوی روزانه را مطرح کرد ، که سرانجام در ABC به زمین نشست. الان فصل سوم است و او آن را به زبان من توصیف می کند: حلقه.

“من هنوز احساسی مانند اخبار محلی دارم … آن را به بسکتبال دانشگاهی تشبیه می کنم. شما در NBA عشق دارید ، اما در سطح دانشگاه چیزی شبیه عشق وجود ندارد. برای من در سطح محلی ، در اخبار ، بازی فوتبال در در این دانشکده ، آن وقت انگار به سراغ اخبار ملی آمده بود … کمی متفاوت است. اما این برنامه گفتگو بهترین برنامه در هر دو جهان به نظر می رسد. ” از مردم روزمره..

او همچنین ازدواج کرده است و یک پسر به نام موسی دارد. به گفته وی ، شوهرش ، موسیقیدان استفان گرینر ، برای او تخته صدا است و او همچنین در حال درمان است.

اگرچه تغییرات زیادی در چند سال گذشته انجام شده است ، اما ریشه های نمایش امروز را پشت سر نگذاشته است. تامرون هنوز به ال-راکر بسیار نزدیک است و او و همسرش ، دبورا رابرتز ، اکنون جورج و ویزی جفرسون را صدا می کند. او در مورد بسیاری از موارد ، از جمله جراحی اورژانس پسرش و غذاهای آماده برای تعطیلات ، توصیه می کند. در یکی از تعطیلات عید پاک ، او از او راهنمایی خواست.

پاسخ او این است: “من گوسفندانم را از چوپانم می گیرم.”

تمرون می گوید تنها چوپانی که می شناسد موسی است. الکرر زندگی فوق العاده ای دارد ، اما او به این دلیل زندگی می کند که توسط پدرش در اتوبوس بزرگ شده است. [It’s] اخلاق کاری خانواده مهاجر شما بهتر از ال راکر نیستید. [He has] بزرگترین قلب کسی که می شناسم من عاشق خانواده اش ، فرزندانش هستم. اگر با مشکلی روبرو شوم – ال روکر.

ما در مورد قدرت نائومی اوساکا و سیمون بیلز صحبت کردیم. تامرون بیان کرد که هنگام انتخاب اوباما در سال 2008 چقدر شادی برای خانواده اش به ارمغان آورد. من همچنین از دیدگاه او در مورد جهان و وضعیت امروز آمریکا لذت بردم.

“ویلیام باربر عزیز ، که نمی توانم به او احترام بگذارم … در سخنرانی ای که یک بار در آن شرکت کردم ، گفت:” اگر به فرزندان خود بگویید این بدترین چیزی است که ما تا به حال دیده ایم ، شما با تاریخ بدی می کنید. ” اجلاس لازم بود ، ما هولوکاست را شکست دادیم. ما می توانیم آن را در نقطه ای از پیام روشن کنیم و ببینیم سیاه پوستان در سلما قدم می زنند و بی رحمانه مورد ضرب و شتم قرار می گیرند. بنابراین ما بدترین نوع بشریت را در مقیاس وسیع مشاهده کرده ایم. بدیهی است ، ما هنوز جوان هستیم که این موارد را به خاطر بسپاریم. اما این بدترین چیزی نیست که دیده ایم. “

ما بسیاری از مکانها را که طبیعت سبک و سنگین است ، پوشش داده ایم و قبل از اینکه بدانم ، زمان ما تمام شده بود و نمی توانستیم بخش سریع من را به “60 ثانیه سپری شده” تبدیل کنیم. اما من به امید پاسخ سریع یک سوال مهم از او پرسیدم: ملکه پیکسی کیست؟ تونی براکستون ، هالی بری یا نیا لانگ؟

به راحتی ، دوست قدیمی من Tamron مجبور به ترک شد. او گفت: “وای خدای من ، من رفتم.” و این به من تایید کرد که خانم های مو کوتاه کوتاهی در کسب و کار نمایشی و رسانه ها وجود دارند.

محلی دیترویت جالن رز او یکی از اعضای نمادین دانشگاه میشیگان Fab Five است که در اوایل دهه 90 حلقه های کالج را تکان داد. او 13 فصل در NBA بازی کرد ، سپس به رسانه رفت. رز در حال حاضر تحلیلگر NBA Countdown and Get Up و مجری Jalen & Jacoby است. او The Fab Five را برای مجموعه “30 تا 30” ESPN تهیه کرد ، نویسنده کتاب پرفروش “مردم باید آنچه می خواهند بدهند” است ، تهیه کننده طعم مد است و Jalen Rose Leadership را تأسیس کرد. آکادمی یک مدرسه عمومی منشور در زادگاهش است.

دیدگاهتان را بنویسید