تامر هرمان ، معلم نیویورک ، متهم به سلب حجاب از دانش آموز کلاس دوم ، نظر خود را می گوید


مپل وود ، نیوجرسی ، تحقیق درباره ادعاهایی مبنی بر اینکه “یک معلم” حجاب دانش آموز کلاس دوم را “به زور” برداشته است ، آغاز کرده است.

این حادثه که در مدرسه ابتدایی ست بویدن در 6 اکتبر رخ داد ، هفته گذشته طوفان شدیدی را برانگیخت در حالی که شمشیر شمشیرباز ، ابتیهاج محمد ، اولین برنده المپیک مسلمانان آمریکایی ، آن را در فیس بوک منتشر کرد.

به گزارش NorthJersey.com ، مقامات مدرسه منطقه اورنج اورجینال-مپل وود در نامه ای به والدین خود در روز سه شنبه والدین را در جریان تحقیقات پلیس قرار دادند.

در ابتدا ، پس از آنکه رسانه های اجتماعی اعلام کردند که “یک روند قابل اعتماد” نیست ، سرپرست رونالد تیلور نامه ای به والدین نوشت و گفت که مدرسه تحقیقات داخلی را متوقف کرده و تحقیقات را به پلیس تحویل داده است.

معلم متهم تامار هرمان از طریق وکیل خود گفت که کودک حجاب ندارد و این حادثه سوء تفاهم بوده است.

هرمان گفت: “هفته گذشته ، من از یکی از دانش آموزانم خواستم تا جلد پیراهن خود را بالا ببرد ، زیرا او چشمان خود را بسته است.”

“حتی وقتی ماسک خود را پوشانده بود ، تمام صورتش پوشیده بود. من جلوی کاپوت او را پاک کردم و توجه او را با دقت جلب کردم. متوجه شدم که او حجاب معمول خود را در زیر ندارد ، کاپوت را پوشانده است. و مطالعه ادامه یافت. “

ابتهاج محمد شمشیر زن سابق المپیک
ابتهاج محمد شمشیر زن المپیک 2016 در فیس بوک از وقوع حذف حجاب خبر داد.
جان کوپالوف / گتی پیکچرز برای دین ورزشی

طبق این مقاله ، خانواده دختر با امتناع هرمان مخالفت کردند.

روبرت ال تارور در بیانیه ای گفت: “من می خواهم روشن کنم که ما یک بررسی مستقل را گذرانده ایم که کاملاً از گفته دانش آموز حمایت می کند.”

بر اساس این گزارش ، پیام اصلی محمد هزاران نفر را در خارج از منطقه تشویق کرد تا مدرسه را با شکایات پر کنند ، که برخی از آنها “بی ادب” و “تهدید آمیز” بودند.

مپل وود هنگام به اشتراک گذاشتن اطلاعات تماس با مدرسه نوشت: “ما باید با هم باشیم و تبعیض را به هر شکلی که باشد به شدت رد کنیم.”

بر اساس گزارشات ، دختر ناشناس به کلاس برنگشت و هرمان “برای همیشه در محل خود نبود”.

دیدگاهتان را بنویسید