تد می میرد ، نیت “بریتانیا را می پزد” ، “بیشتر”


آیا تد لاسو می میرد؟ بر اساس پوستری که روی دیوار ستاره Jason Sudeikis روی دیوار نصب شده است ، ممکن است اینطور باشد (هرچند نه). این کمدین دیشب ظاهر شد شبی با ست مایرز جعلی با مشتی یادداشت چسبنده – حداقل امیدوارم – توطئه ای باشد تد لاسو فصل 3 بیایید نگاه دقیق تری به آنچه می توانیم از فصل 3 کمدی Apple TV + انتظار داشته باشیم ، بیاندازیم ، درست است؟

در قسمت اول فصل 3 ، Sudeikis اشاره می کند که ربکا (هانا وادینگهام) و کیلی (معبد جونو) “به فروشگاه بروید و در مورد کار صحبت کنید.” بسیار زیبا به نظر می رسد ، درست است؟ خوب ، نیمه دوم فصل آینده نقطه عطفی بود. با حروف بزرگ ، طرح قسمت 2 می گوید: “تد می میرد.” در زیر آن ، اگرچه خواندن آن سخت است ، چیزی روی کارت وجود دارد که روی آن نوشته شده است “دعوا در زمینه تبادل فلوت”.

قسمت سوم در مسیری تاریک ادامه می یابد: بیسکویت در کوکائین پیچیده شده است ، پسر تد مجبور می شود تیم را از طریق هنری زوم هدایت کند و تد به خرید اعتیاد پیدا می کند (ظاهراً بعد از قسمت 2 دوباره زنده شده است). قسمت 4 بسیار مبهم است – “آیا چیزی در استیو بنن وجود دارد؟” – قسمت 5 ، “ربکا برای بزرگسالان پرانتز می گیرد.”

جیسون سودیکیس نظریه های تد لاسو را جعل کرد
عکس: NBC

بعدی روی میز ، کمان بزرگ روی (برت گلدشتاین) است ، ایده هایی مانند “برای داشتن کمی روی روی باز شو” و “روی واقعاً چاق می شود” ، که همه در اواخر نمایش اتفاق می افتد. پس از روی ، تیم برای انجام تمرینات تیم سازی به “پناهگاه هیتلر” می رود. و نیت (نیک محمد) سرانجام در پایان فصل 3 تعظیم نجات را دریافت می کند: او برنده می شود بریتانیایی آشپزی می کندبه برای او خوب است!

دو افشاگری بزرگ فصل جعلی را می بندد. اول ، جیمی (فیل دانستر) یک روح است. و برای دو نفر ، Coach Beard (Brendan Hunt) یک قاتل زودیاک است. پس ریش جیمی را کشت؟ برای تعقیب کل تیم ، فصل 2 از ابتدا با یک سگ مرده شروع می شود. ظاهراً حوادث هیجان انگیز زیادی در اطراف AFC ریچموند وجود دارد.

چه طوفانی! ما باید منتظر بمانیم تا ببینیم آیا این نکات جعلی و خنده دار در فصل سوم واقعاً زنده می شوند یا خیر. تد لاسو، اولین نمایش باید بعداً انجام شود. فینال فصل 2 تد لاسو در حال حاضر در +Apple TV پخش می شود.

جریان تد لاسو Apple TV +

دیدگاهتان را بنویسید