تذکر نماینده مجلس: قالیباف بیاید تا دولت سریعتر حقوق بازنشستگان را تصویب کند


مهر نوشت: نماینده خانواده خمینی شهر در مجلس گفت: چند ماه از ابتدای سال می گذرد اما هنوز میزان افزایش حقوق مستمری بگیران مشخص نشده است.

تذکر نماینده مجلس: قالیباف بیاید تا دولت سریعتر حقوق بازنشستگان را تصویب کند

رویداد ۲۴ محمدتقی نقدعلی در جلسه علنی امروز (یکشنبه ۱۸ مرداد) شورای اسلامی در تذکر شفاهی تاکید کرد: لازم است دولت در اسرع وقت مصوبه جدیدی در خصوص افزایش حقوق بازنشستگان را تصویب کند و اینجانب ادامه می دهم. برای انجام این کار. درخواست رئیس شورای اسلامی این است که دولت بخواهد هر چه زودتر این موضوع را روشن کند.

وی گفت: سیل عظیمی که در سراسر کشور رخ داد درس بزرگی بود که باید از ظرفیت آبی کشور نهایت استفاده را برد. به عنوان مثال میلیاردها متر مکعب آب در اطراف بندرعباس، سیستان و بلوچستان به سمت دریا می ریزد، علاوه بر این میلیاردها متر مکعب آب از آسمان می ریزد و به راحتی به سمت دریا می ریزد. حدود ۵ سد در این منطقه وجود دارد که می توانند این آب را به راحتی ذخیره کنند.


بیشتر بخوانید: دولت از افزایش حقوق بازنشستگان جلوگیری کرد/ زاهدی وفا حتی ۱۰ دقیقه هم با کمیته اجتماعی جلسه نداشت.


در انتقاد علی همچنین اشاره شد که مصوبه افزایش ۱۰ درصدی حقوق بازنشستگان اخیرا لغو شد اما با وجود گذشت چندین ماه از آغاز سال جدید، هنوز مصوبه جدیدی از سوی دولت در این زمینه ابلاغ نشده است. شکایت بازنشستگان همچنان پابرجاست