تصمیم کیری ایروینگ برای واکسیناسیون علیه COVID بر دیگران نیز تأثیر خواهد گذاشت


کیری ایروینگ چطور؟

این می تواند بیشترین س askedال در NBA در 10 سال گذشته باشد.

هیچ کس نمی داند در مورد ایروینگ چه باید بکند ، این باعث می شود او جالب ترین ، دیوانه ترین و قطبی ترین فرد لیگ باشد. درردیک ایروینگ در ماه مه سال گذشته در مصاحبه با The Post گفت که پسرش احتمالاً سوءتفاهم ترین فرد در این ورزش است. کیری راه دیگری پیدا نکرد.

اما ، در برخی موارد ، رمز و راز پیرامون ستاره هفت نقطه بهتر از دیگران نیست. ایروینگ در حال حاضر به تیمش در بروکلین آسیب می رساند زیرا او به تمرین نمی آید. نت ها در صدد قهرمانی هستند که فصل گذشته نتوانستند کسب کنند و ایروینگ در پلی آف مصدوم شد. اگر یک نگهبان پولیس از انجام مأموریتی در شهر نیویورک که نیاز به واکسن COVID-19 برای فعالیتهای سرپوشیده دارد خودداری کند ، شانس کسب عنوان را به طور جدی تضعیف می کند.

در مورد نام تجاری ، ایروینگ هنوز فاش نکرده که چرا واکسینه نشده است و تنها عضوی از تیمش است که واجد شرایط بازی در بروکلین (و در مدیسون اسکوئر گاردن ، در دو بازی مقابل نیکس) نیست. اگرچه او بیش از 380،000 دلار برای هر بازی که از دست داد به دلیل پروتکل های بهداشتی محلی از دست داد ، اما با دیدار با مدافع قهرمانی باکس جمعه شب شروع کرد ، ایروینگ فقط پول را قربانی نمی کند. او اعتماد خود را فدای صدایی می کند که در مورد مسائل مهم اجتماعی فکر می کند.

کیری می تواند هر بازی در خانه ایروینگ نتز و همچنین دو بازی در مدیسون اسکوئر گاردن را از دست بدهد.
کوری سیپکین

ایروینگ به درستی علیه نابرابری سیستمیک و تبعیض نژادی صحبت کرد و سخنان خود را با تعهدات مالی بزرگ به مردم و جوامع نیازمند تأیید کرد.

ایروینگ در بهار گذشته گفت: “هدف من در اینجا ، هدف من ، کمک به بشریت است.”

در حال حاضر این هدف یا هدف را ارائه نمی دهد ، نه زمانی که نزدیک به 5 میلیون نفر در سراسر جهان ، از جمله بیش از 700000 آمریکایی در اثر کووید -19 جان باختند. همانطور که بشریت برای رسیدگی به مسائل اجتماعی که ایروینگ مرتباً مطرح می کند به افراد بیشتری نیاز دارد ، نیازی به شخصیت عمومی دیگری ندارد که بهترین راه حل برای یک فاجعه سلامتی را نادیده بگیرد.

همانطور که کریم عبدالجابور در Substack خود نوشته است ، هنگامی که یک ورزشکار دچار شکستگی پا یا حمله قلبی می شود ، یا کودکی دچار حادثه می شود ، آنها به پزشکان نمی گویند: “تا تحقیقات بیشتری انجام ندهم کاری انجام ندهید.” از متخصصان کمک بخواهید. ” عبدالجابور افزود که اگر ورزشکاران “جرات انجام کار درست را پیدا نکنند ، NBA و هر نهاد حاکم بر لیگ باید بازیکنان ، مربیان و کارکنان را مجبور به واکسینه شدن برای محافظت از تیم کند. هواداران و عموم بازیکنان حق دارند از واکسیناسیون امتناع کنند ، اما باید شجاعت اعتقادات اخلاقی خود را داشته باشند و فصل را از دست بدهند. آنها قبلاً ثابت کرده اند که بازیکن تیم نیستند. “

اگر ایروینگ بازیکن گلف باز یا تنیس باز بود ، عدم تمایل وی به واکسیناسیون طبق قوانین محلی آسیبی به سایر ورزشکاران نمی رساند. اما در بسکتبال ، تصمیمات او عواقبی برای دیگران دارد.

این فقط مربوط به افزایش میراث بسکتبال او یا میراث کوین دورانت و جیمز هاردن نیست. اگر ایروینگ از حداقل 43 بازی در 82 فصل محروم شود ، از همه بازیهای خانگی و از همه بازیهای پلی آف ، تأثیر چشمگیر نتز تأثیر منفی بر عملکرد بازیکنان در رده های میانی و پایینی فهرست خواهد داشت. ‘ ممکن است یک راز را فاش کند این مردان هرگز سالانه نزدیک به 36 میلیون دلار درآمد ندارند.

    کوین دورانت شماره 7 ، جیمز هاردن شماره 13 و کیری ایروینگ شماره 11 ، بروکلین نتز
بزرگ 3 در بروکلین – کوین دورانت ، جیمز هاردن و کایری ایروینگ – اگر ایروینگ بیش از نیمی از فصل را از دست بدهد ، می تواند تأثیر بسزایی در روند قهرمانی داشته باشد.
گتی ایماژ

بدون شک بیش از 95 درصد بازیکنان NBA واکسینه شده ، کسی بیش از یک بار هم تیمی های خود را تشویق به دفاع کرده است. ایروینگ؟ در مصاحبه ای با The Post روز پنجشنبه ، او و دوست قدیمی ایروینگ ، ریچارد کودی ، فرماندار سابق نیوجرسی ، گفتند: “او مردی بسیار متفکر است.” اما در پایان روز ، کیری حق داشت. سعی می کرد کاری انجام دهد. هیچ کس او را مجبور به انجام کار درست نمی کند. خودش این کار را می کند. و اگر مجبور به از دست دادن پول باشد ، این مسئله او را اذیت نمی کند. “

یک کدی واکسینه شده (شامل یک تزریق تقویت کننده) از بیان نظر خود در مورد وضعیت واکسینه نشده ایروینگ خودداری کرد. در اردو نتز ، دورانت ، هاردن و سرمربی استیو نش در مورد موقعیت ایروینگ و امیدهایش در مورد پیوستن او به صفوف صحبت کردند. اما آنها نمی دانند چه بگویند زیرا افکار آنها همه جا وجود دارد.

حقیقت این است که نت ها می دانند که نمی توانند تعطیلات فصلی را اداره کنند و ایروینگ کمتر از نیمی از بازی های خود را بدون زمان تمرین سپری می کند و فصل هنوز ادامه دارد. این در مورد هیچ کس صدق نمی کند.

چند س moreال دیگر: 1) آیا ایروینگ واقعاً چاره ای به نت نمی دهد جز اینكه او را از بازی های دیگر محروم كرده و او را مجبور به مبارزه برای پولش از طریق اتحادیه یا دادگاه كند؟ و 2) بعد از ثبت نام KD برای بازی با او ، آیا او واقعاً دورانت را اینطور ترک می کند؟

در نهایت ، همه چیز به ضربه بستگی دارد. در نهایت ، کیری ایروینگ باید یکی را برای تیم دریافت کند.

دیدگاهتان را بنویسید