تفاوت زیاد بین میزان واکسیناسیون می تواند توسعه را کند کند


یک سوم جوانان در ایالت های جنوبی به طور کامل واکسینه شده اند. این امر باعث ایجاد فاصله بین نرخ واکسیناسیون می شود ، زیرا اکثر نوجوانان هنوز منتظر واکسیناسیون هستند.

مشخص است که این شکاف منجر به کند شدن توسعه کشور می شود که به پایان همه گیری نزدیک می شود. کمیسر FDA ترامپ به یاد می آورد که چگونه دلتا هنوز عبور نکرده است.

تفاوت زیاد بین میزان واکسیناسیون می تواند توسعه را کند کند

برای افراد 12 تا 17 ساله ، آمار جمعیتی کلیدی 47 slow کندتر از سایر گروه های سنی است که کاملاً واکسینه شده اند ، و چندین ایالت جنوبی در سراسر کشور حتی بیشتر عقب افتاده اند.

مشخص است که کمتر از یک سوم جوانان واجد شرایط در ایالت های مجاز مانند آلاباما ، جورجیا ، لوئیزیانا ، می سی سی پی ، کارولینای جنوبی و تنسی واکسینه می شوند. به گفته کارشناسان ، این می تواند یک چالش بزرگ برای پیشرفت باشد.

تفاوت زیاد بین میزان واکسیناسیون می تواند توسعه را کند کند

دکتر پیتر هوتز ، رئیس دانشکده ملی طب گرمسیری کالج پزشکی بیلور در تگزاس ، گفت که ما به این بخش جغرافیایی بازگشته ایم ، جایی که خانواده ها یا والدین در واکسیناسیون فرزندان خردسال خود از سن 12 سالگی مردد هستند. -17 بنابراین ، ما می توانیم پذیرش کم واکسن در ایالت های جنوبی ایالات متحده و نیمکره غربی را در نظر بگیریم ، که تا پایان همه گیری با مشکل توسعه جمعیت مواجه می شود.

تا آنجا که می دانیم ، مسری ترین نوع موجود ، نوع دلتا است که هنوز رایج ترین روش ویروس در کشور است. این امر کودکان واکسینه نشده را در معرض خطر زیادی قرار می دهد زیرا مشخص است که این بیماری حتی در سطح خطرناک نیز منتقل می شود.

تقویت کننده های CDC و دستور کار کودکان:

هفته آینده ، مشاوران واکسن CDC ایالات متحده قرار است درباره تقویت کننده های کروناویروس برای کودکان 5 تا 11 ساله بحث کنند. تقویت کننده واکسن برای جلسات Moderna و Johnson و Johnson در روزهای چهارشنبه و پنجشنبه از 20 تا 21 اکتبر برگزار می شود. علاوه بر این ، ACIP ، مخفف کمیته مشورتی واکسن ، از 2 تا 3 نوامبر برای بحث درباره تقویت کننده واکسن کووید -19 و متخصصان اطفال ملاقات می کند.

در ایالات متحده ، بعید است که کودکان زیر 11 سال مراحل واکسیناسیون را قبل از هالووین آغاز کنند. سازمان غذا و داروی ایالات متحده به جلسات مشاوران خود در 14 و 15 اکتبر دستور داده است تا در مورد تقویت مسائل بحث شود.

تا کنون ، تعداد کمی از والدین آماده واکسیناسیون فرزندان 5-11 ساله خود هستند. ماه گذشته یک نظرسنجی توسط بنیاد Kaiser Family Vaccine Monitor انجام شد.

پس از دریافت و تأیید تصاویر ، واکسیناسیون علیه ویروس کرونا برای کودکان در سطح ایالتی خواهد بود. دکتر ویوک مورتی ، جراح عمومی در ایالات متحده ، می گوید یکی از دلایلی که می بینیم ایالت ها به این سمت حرکت می کنند این است که پس از دریافت مجوز ، همه ما می خواهیم فرزندان ما به مدرسه بازگردند و درس بخوانند و وقت بگذرانند. خارج از خانه و در همان زمان ایمن باشید. ما صدها کودک را به دلیل کرونا از دست دادیم و هزاران نفر در بیمارستان بستری شدند. فقط یک واکسن ایمن و م canثر می تواند از این امر جلوگیری کند. توسط او ضبط شده است مرکز کنترل بیماری ها اعلام کرد که بیش از 600 کودک بر اثر کووید -19 جان خود را از دست داده اند. هنگامی که مجوز داده شد ، می توان شاهد پیشرفت در پایان همه گیری بود ، زیرا جوانان منتظر واکسیناسیون هستند ، و هنگامی که این کار انجام شد ، هنگامی که همه ما واکسینه شدیم ، دوباره یک طرف جدید از جهان را خواهیم دید.

پست های اخیر نیکی اتکیسون (همه را ببین)دیدگاهتان را بنویسید