تمرینی که می توانید با سگ خود انجام دهید – تناسب اندام کندی


سگها مانند شما ورزش را دوست دارند ، مخصوصاً برای صاحبان حیوانات خانگی فعال ، یافتن فعالیتهایی که هم شما و هم توله سگ شما را به هم نزدیک کند می تواند به شما در داشتن یک سبک زندگی سالم کمک کند! حتی اگر همیشه برای دویدن یا بازی های فریزبی سگ دونده ندارید ، تمرینات کم شدت دیگری نیز وجود دارد که می توانید با سگ خود انجام دهید.

داگی یوگا

بله ، سگ یوگا آن چیزی است! این کار برای سگ های آرام و آموزش دیده بسیار مناسب است و چندین ویدیو در اینترنت وجود دارد که می تواند به شما و سگ شما کمک کرده و انعطاف پذیری را افزایش دهد. اگر لگن سگ شما بد است ، مزیت این است که می توانید فیزیوتراپی خاصی را به چرت زدن روزانه سگ خود اضافه کنید.

پیاده روی و دویدن در حال پیاده روی

اگر در نزدیکی جاده های باز زندگی می کنید ، سگ خود را ببرید! هم می توانید مکانهای جدیدی را برای دویدن یا پیاده روی کاوش کنید و هم به تمرینات عالی بپردازید. همراه داشتن آب برای هر دو نفر را فراموش نکنید – پیاده روی و دویدن می تواند خسته کننده تر از یک پیاده روی معمولی باشد.

تنیس

ضربه زدن به توپ تنیس بسیار جالب است و اگر سگ شما دوست دارد آن را بیاورد ، می توانید خدمات را بهبود بخشید. و به سگ خود کمک کنید هماهنگی و آموزش ندهد! مطمئن شوید مکان هایی که انتخاب می کنید برای سگ مناسب است یا در زمان اوج می روند.

پیاده روی روزانه خود را در کلاس های منطقه ای انجام دهید

وقتی با یک سگ قدم می زنید ، می توانید وزن بدن خود را نیز افزایش دهید. هر پنج دقیقه یکبار توقف کنید و 15 بار تکان دهید ، یا هنگام راه رفتن با سگ خود دستان خود را کار کنید و دست خود را به آرامی بکشید. تمرینات مختلف وزن بدن شامل تمرینات مقاومتی است و هنگامی که بدن شما از راه رفتن گرم می شود ، انجام آنها آسان تر می شود.

شنا كردن

اگر در نزدیکی دریاچه یا استخر راحت برای حیوانات خانگی زندگی می کنید ، ممکن است سگ شما دوست داشته باشد با شما شنا کند! همه سگها نیز شنا بلد نیستند-مطمئن شوید که با دامپزشک خود نژادی مقاوم در برابر آب دارید و قبل از اینکه سگ خود را به استخر یا دریاچه ببرید ، بدانید به چه آموزشی نیاز دارد.

بهترین گلف فریزبی یا دیسک

اگر شما یا سگتان تنیس بازی نمی کنید ، سعی کنید خانواده و توله سگ را به یک بازی فریزبی ببرید. حتی سگهای کوچکتر یا کمتر فعال ممکن است از بیرون رفتن از هوای تازه و گذراندن وقت با هم لذت ببرند.

گزینه های دیگر برای تناسب اندام

برای لذت بردن از تمرینات کامل بدن نیازی به سگ ندارید. اگر جنبه های اجتماعی تناسب اندام را دوست دارید ، یکی از کلاس های کیک بوکسینگ را در شهرستان کامدن یا کلاس ZUMBA® را در South Jersey امتحان کنید. Kennedy Fitness یک تقویم کامل از کلاس های آمادگی جسمانی گروهی دارد و ما همیشه از دیدن چهره های جدید خوشحال می شویم! آنچه را که در وب سایت ما وجود دارد بررسی کنید یا از یکی از سالن های بدنسازی ما برای تمرین فردی با مربی شخصی دیدن کنید!دیدگاهتان را بنویسید