تهدیدات غیر سایبری امنیت سایبری: روشهای متداول حمله


سازمان های غیرانتفاعی بهترین کار را برای جوامع آسیب پذیر در سراسر جهان انجام می دهند. بین حمایت مالی از کودکان و خانواده هایی که سخت ترین دوران زندگی خود را سپری می کنند ، یا تخصیص بودجه برای آموزش دانش آموزانی که در غیر این صورت قادر به پرداخت آن نیستند ، خیریه ها جهان را یکی یکی تغییر می دهند. متأسفانه گنجینه های وسیع این سازمان ها و خطرات ناشی از عملیات روزانه می تواند منجر به حملات سایبری به سازمان های غیر انتفاعی شود.

در طول سال 2020 ، همه گیری کووید -19 الهام بخش بسیاری از مردم در سراسر کشور برای بازگشت بوده است. مانند بسیاری از صنایع دیگر ، سازمان های غیرانتفاعی نیز با بحران روبرو شده اند و آمریکایی ها روش های فوق العاده ای برای کمک به دیگران در طول همه گیری پیدا کرده اند. از ماه مارس داوطلب شدن در سراسر ایالات متحده تشدید شده است و بسیاری از سازمان های غیردولتی فرصت های داوطلبانه از راه دور را برای اطمینان از امنیت داوطلبان خود ارائه می دهند. بحران ویروس کرونا باعث عدم قطعیت در سراسر کشور شده است و مشاغل ، سازمان های دولتی ، ارائه دهندگان خدمات بهداشتی ، غیر انتفاعی و افراد در هر اندازه در معرض حملات امنیت سایبری قرار دارند. مجرمان سایبری اغلب از دوره های آشوب برای یافتن آسیب پذیری سیستم ها یا بازی با ترس مردم استفاده می کنند. هوشیاری و حفظ امنیت اطلاعات محرمانه تا آنجا که ممکن است بیش از هر زمان دیگری اهمیت دارد.

جلوگیری از تهدیدهای غیر سایبری

روشهای متعددی وجود دارد که از طریق آنها NGO ها می توانند هدف اصلی حملات سایبری باشند. در اینجا سه ​​خطر رایج مرتبط با یک تجارت خیریه آورده شده است:

تهدید شماره 1 غیر سایبری امنیت سایبری: کمک های اینترنتی

در حالی که فناوری پذیرش کمک های مردمی از طریق اینترنت را برای سازمان های غیر انتفاعی و خیریه بسیار آسان کرده است ، اما سرقت یک جیب دیجیتالی از یک سازمان را برای آنها بسیار آسان کرده است. در حالی که پرداخت هزینه برای مشتری آسان است ، داشتن یک وب سایت محافظت نشده می تواند به معنای باز گذاشتن یک مسیر باز برای حمله سایبری باشد.

شماره 2 خطر امنیت سایبری غیرانتفاعی: کلاهبرداری فیشینگ و باج افزار

ارتباط با اهداکنندگان ، سازمانهای همکار و مشتریان امروزه یک فرایند ساده است. ایمیل ها و خبرنامه های خودکار ذینفعان را از آنچه در سازمان می گذرد مطلع می کند. اما وقتی به ایمیل ها پاسخ می دهید ، می توانید سازمان را در معرض خطر قرار دهید. با کلیک روی پیوند بد ، بارگیری یک فایل Word ، Excel یا PowerPoint با ظاهر ایمن ، یا حتی باز کردن یک فایل PDF می توانید برنده های خود را در معرض خطر قرار دهید.

شماره 3 خطر امنیت سایبری غیرانتفاعی: داوطلبان

داوطلبان از اعضای خانواده به دلایل مختلف تا زمانی که می خواهند به اجتماع محلی بازگردند متغیر هستند. در حالی که بسیاری از داوطلبان نیت خوبی دارند ، کسانی هستند که وقت خود را برای بازدید از فروشگاه های داده شما داوطلب می کنند. زمان آموزش کوتاه است ، دسترسی به فرایند کار ، و افراد بد گاهی اوقات دچار مشکل می شوند و سازمان شما را در معرض حملات سایبری قرار می دهد.

جلوگیری از حملات امنیت سایبری به سازمان های غیرانتفاعی

غیردولتی ها اغلب برای حملات سایبری خطر ایجاد می کنند زیرا ممکن است اقدامات امنیتی سایبری کمتری نسبت به سایر مشاغل داشته باشند. آنها همچنین گنجینه ای از داوطلبان و اهداکنندگان ، از آدرس و شماره تلفن گرفته تا اطلاعات کارت اعتباری را جمع آوری می کنند.

در حالی که نمی توان از خطرات غیر تجاری مرتبط با امنیت سایبری به طور کامل جلوگیری کرد ، می توان از بسیاری از حملات سایبری جلوگیری کرد. سه راه برای کاهش خطر امنیت سایبری:

قفل کردن سیستم خیریه دیجیتال

رمزگذاری و استفاده از یک وب سایت امن به حفاظت از داده ها در طول معاملات مالی آنلاین کمک می کند. پذیرش کمکهای مالی یا پذیرش پرداخت از طریق یک فروشگاه آنلاین ، محافظت از اطلاعات مشتریان و شرکت باید یکی از دغدغه های اصلی امنیت سایبری غیرانتفاعی باشد.

از مخاطبین موجود در ایمیل خود محافظت کنید

استفاده از یک سرور و شبکه امن برای جمع آوری ، مرتب سازی و انتقال داده های مهم از اهداکنندگان به ایمن نگه داشتن ارتباطات ایمیل کمک می کند. آدرس های ایمیل ، آدرس های فیزیکی و سایر اطلاعات شخصی را می توان در حمله سایبری غیر تجاری استفاده کرد.

پیشینه جنایت را بررسی کنید

شروع فرایند نامزدی با بررسی سابقه کیفری یکی از بهترین راه ها برای اطمینان از حسن نیت داوطلبان است. علاوه بر اطمینان از داشتن افراد مناسب ، به یاد داشته باشید که در ابتدای آموزش امنیت ، کارکنان خود را در زمینه امنیت سایبری آموزش دهید تا مطمئن شوید که هیچگونه تخلف سایبری تصادفی وجود ندارد.

با بیمه مسئولیت سایبری از سازمان خود محافظت کنید

سازمان های غیرانتفاعی با خطرات خاصی روبرو هستند و بنابراین AmTrust Financial حوزه های مختلف بیمه را متناسب با نیازهای آنها ارائه می دهد. سیاست های مسئولیت غیر انتفاعی ما شامل ، به عنوان مثال ، مسئولیت D&O ، EPLI ، مسئولیت اعتماد و مسئولیت سایبری است. نمایندگان ما می توانند مسائل خاصی را که سازمان های غیردولتی و کارفرمایان دولتی با آن روبرو هستند ، حل کنند.

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد بیمه غیرانتفاعی ما امروز با ما تماس بگیرید!

دیدگاهتان را بنویسید