توزیع بسته های غذایی به مدت ۷۲ ساعت بین سیل زدگان استانداری قم


توزیع بسته های غذایی به مدت ۷۲ ساعت بین سیل زدگان استانداری قم

مدیرعامل جمعیت هلال احمر استان قم از توزیع بسته های غذایی به مدت ۷۲ ساعت شامل کنسرو، برنج، حبوبات، خرما، رشته و چای در بین سیل زدگان مرکز این استان خبر داد.


به گزارش ایلنا به نقل از روابط عمومی جمعیت هلال احمر استان قم، محمدرضا بهرامی گفت: پس از بارندگی شدید شب گذشته در روستاهای بخش مرکزی قم بخشی از معیشت همشهریان عزیز در این روستاها هلال احمر متضرر شد و به همین دلیل جمعیت هلال احمر ۵۰۰ بسته غذایی شامل انواع کنسرو، برنج، حبوبات، خرما، ماکارونی و چای را به مدت ۷۲ ساعت توزیع و بین عزیزان آسیب دیده توزیع کرد.


مدیر عامل جمعیت هلال احمر قم افزود: این برنامه توسط ۱۰۴ نفر از کارگران، نجاتگران و نجاتگران جمعیت هلال احمر در روستاهای علی آباد، مسچ آباد، سعیدآباد، باقرآباد و جعفرآباد در مرکز اجرا شد. بخش


بهرامی یادآور شد: پیش از این شب گذشته ۸ دستگاه خودروی عملیاتی، ۵ دستگاه موتور آب و ۲ گروه امداد و نجات به همراه ۲۰ چادر امدادی، ۳۰۰ تخته پتو و ۲۷۰ بسته غذایی به منطقه عملیاتی اعزام شدند.


شنیده ها حاکی از آن است که پیش از ظهر امروز آقای امیرآبادی نماینده مردم قم در شورای اسلامی و حاجی زاده نماینده محترم امور سیاسی امنیتی استانداری قم از مناطق سیل زده بازدید و از مناطق سیل زده بازدید کردند. خدماتی که در آن امدادگران و ارائه دهندگان خدمات قرار گرفتند و در طول فرآیند امداد رسانی


بهرامی در پایان توصیه کرد: عزیزان توصیه های دستگاه های امدادی و رسانه ها را جدی بگیرند و خونسردی خود را حفظ کرده و به آن عمل کنند.


انتهای پیام/