توصیه هایی برای تمرین SIP – بهینه سازی سلامتی و تمرینات شخصی Los Altos


احساس پرانرژی ، حیاتی و متعادل بودن به سلامت هر 5 مستاجر FiT (استراتژی خوردن ، بهداشت خواب ، مدیریت استرس ، تجویز ورزش و مراقبت از خود) به عادات و روال بستگی دارد. جای تعجب نیست که قدرت ایمنی ما به تعادل و هماهنگی این جنبه های سبک زندگی ما بستگی دارد.

فواید ورزش منظم به خوبی شناخته شده است و اکنون زمان ورزش منظم تر از هر زمان دیگری است گذشته و شدت متوسط اولویت. نیازی به گفتن نیست ، هنگام انتخاب چه ، چند و چند کلیک ، استرس تجمعی باید بر معادله تأثیر بگذارد. هنگامی که به درستی مصرف شود ، تأثیرات ورزش بر سلامت روان و بهزیستی کلی از نظر علمی پشتیبانی می شود و عمیق است. با این حال ، همانطور که همه ما شنیده ایم ، این زمانهای بی سابقه ای است که به همه ما صدمه زده است. در حالی که ورزش یک عادت سالم است ، اما بر سیستم ما فشار وارد می کند ، یعنی نه وقت آن است که هر روز چند جلسه HIIT انجام دهید و هر از گاهی ناشتا باشید.

حتی اگر ما و شما این روزها نمی توانیم به باشگاه برویم ، سلامت و ذهنیت ما ایجاب می کند که ما به طور منظم ورزش کنیم. در اینجا چند دستورالعمل وجود دارد که باید رعایت کنید.

 • با استفاده از مقیاس استرس قابل قبول (PRE) ، 1 تا 10 ، 75 تا 85 درصد فعالیت بدنی شما باید در محدوده 2-5 باشد. اگر قبل از SIP به طور منظم ورزش می کنید ، 15-25٪ می تواند در محدوده 6-8 باشد. به زبان ساده ، ما نمی خواهیم PR را در حال حاضر راه اندازی کنیم و به دنبال جایگزینی هستیم ایمنی خود را افزایش دهید، برای بالا بردن روحیهو مدیریت استرسبه
 • بودن در فضای باز برای پیاده روی ، دویدن یا دوچرخه سواری مزایای هوای تازه ، نور خورشید و ورزش را فراهم می کند ، بنابراین مکان مناسبی برای شروع یا ادامه این فعالیت ها است ، به ویژه زمانی که هوا خوب است. ساختن فعالیت بدنی با شدت کم (2-5 PRE) خود روزانه به طور منظم از بهبود بیماری های قلبی عروقی استفاده کنید و کاهش استرس
 • افزودن را در نظر بگیرید میکرو ورزش و کوتاه (5-8 دقیقه) فواصل با شدت متوسط ​​و زیاد (6-8 PRE).
  • میکرو تمرینات تصادفی و برنامه ریزی نشده اغلب می تواند ریه ها را در طول پیاده روی ، گوساله هایی که در امتداد راهرو صعود می کنند ، حباب های هوا یا مسیرهایی در هر توقف ، هر بار در پشت بام در هنگام بالا رفتن از پله ها ، با هر بار پایین آمدن زنگ بزند. وقتی به طور تصادفی در طول روز اضافه می شود ، استرس اضافی حداقل است ، اما کل کار اضافه می شود.
  • آمادگی جسمانی و سطح استرس شما باید تعیین کند که شدت روزانه برای شما چقدر است. فواصل شدت متوسط ​​می تواند پیاده روی سریع یا دویدن را در یک دوره زمانی اضافه کند – یعنی .. نیم دقیقه پیاده روی ، 30 ثانیه دویدن. برای افزایش سطح ولتاژ ، کافی است زمان استراحت را کاهش دهید.
 • نکته ای در مورد پوشیدن / مشاهده کنندگان حرکتی. به به اگر Fitbit ، ساعت اپل یا موارد مشابه دارید ، از آن استفاده کنید اگر به عنوان یک محرک یا یادآور مثبت برای حرکت بیشتر عمل کند. با این حال ، اگر باعث استرس می شود یا شما را بد می کند ، آن را در کشو بگذارید و کار خود را انجام دهید.

مزایای تمرینات قدرتی در مبارزه با استرس بسیار است. با توجه به وضعیت فعلی شرایط ، مزیتی که اغلب نادیده گرفته می شود ، که می تواند محرک دیگری در این زمینه باشد ، احساس قدرت ناشی از آموزش است. بسیاری از ما برای کنترل وضعیت فعلی احساس عدم کنترل یا قدرت می کنیم و احساس قدرت بدنی نه تنها به سیستم اسکلتی عضلانی بلکه به قدرت ذهنی نیز کمک می کند.

 • توصیه می شود که دوره آموزشی را ادامه دهید یا به آموزش بازگردید زیرا دوره تصدی تمدید شده و تاریخ پایان آن مشخص نیست.
 • اگر بچه دارید ، آنها باید بیشتر از حد معمول بنشینند-با آنها بیرون بروید ، کلاسهای کوچک را با مسائل خانوادگی روزانه یا هفتگی در کلاسهای خود قرار دهید یا از PE مجازی با بررسی FiT استفاده کنید.
 • وقفه های حرکت روزانه FiT را به برنامه خود اضافه کنید.

با در نظر گرفتن پیشنهادات فوق ، ما چه عادات و مناسک را تشویق می کنیم که در مورد آنها فکر کنید ، یا آیا می توانند به خوبی در دنیای پسا همه گیری در خدمت شما باشند؟ ورزش منظم و اتخاذ عادات پایدار در حال حاضر به نفع شما خواهد بود و در آینده سود خواهد داشت.

دیدگاهتان را بنویسید