توضیح دادن از واقعی مقام معظم مدیریت توسط حجت الاسلام شفیعی


حجت الاسلام والمسلمین شفیعی، عالم خوزستانی را انتخاب کنید و انتخاب کنید عاشورایی، فوق العاده کوشا، مخلص را انتخاب کنید و انتخاب کنید بصیر بود، اظهار داشت: مقام معظم مدیریت در پیام آسایش صفات را همراه خود دقت محدوده کردند.

محمدرضا سنجری در مراسم یادبود حجه الاسلام والمسلمین سید محسن شافعی کدام ممکن است بلافاصله در مسجد علی بن ابی طالب (علیه السلام) اندیمشک برگزار شد، همراه خود ردیابی به پیام رئیس معظم انقلاب در پی ارتحال ایشان. فرمود: مقام معظم مدیریت دانستن درباره او فرمودند: (بنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید بصیر). حجت الاسلام والمسلمین شافعی مشغله زیادی داشتند. یکی اجتناب کرده اند مشخصه های حضرت ابوالفضل (علیه السلام) اینجا است کدام ممکن است اهل بیت (علیهم السلام) عبارت غایت را در آن به کار برده اند. یعنی خیلی امتحان شده کردند.

وی شکسته نشده داد: خداوند در قرآن کریم به رسولش فرمود: «گویا می‌خواهی جانت را اجتناب کرده اند بازو بدهی، از مشرکان ایمان نمی‌آورند». (شعراء ۳). به لطف رسول خدا (صلی الله علیه را انتخاب کنید و انتخاب کنید آله را انتخاب کنید و انتخاب کنید سلم) را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهل بیت (علیهم السلام) اجتهاد اجتناب کرده اند صفات ارزشمند حجت الاسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید المسلمین شافعی بود. «کسالت را انتخاب کنید و انتخاب کنید کاهلی» کدام ممکن است اجتناب کرده اند آن به دعای ماه شعبان پناه می بریم، اشکالی ندارد. ملاحظه به مشکلات مردمان، سرکشی به خانوار را انتخاب کنید و انتخاب کنید فرزندان شهدا، پاسخگویی به سؤالات آموزشی را انتخاب کنید و انتخاب کنید پیگیری مشکلات مردمان اجتناب کرده اند مشخصه‌های مؤمنی است کدام ممکن است در وجود او به نظر می رسد شده است.

سنگری اظهار داشت فینال مشخصه او این بود کدام ممکن است او “خدمتکار” بود. حضرت اباعبدالله علیه السلام در خطبه امام عصر علیه السلام فرمود: همه می گوییم خادم امام حسین علیه السلام هستیم. با این حال حضرت اباعبدالله (علیه السلام) می فرمایند: اگر او را درک کنم، تمام عمرم در خدمتش هستم. ما باید تمام عمر شخصی را برای امام زمان صرف کنیم. حجت الاسلام والمسلمین سید محسن شافعی واقعاً به تماس گرفتن امام زمان (عج) را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام زمان به همه خدمت کرد. یکی اجتناب کرده اند مشخصه های مسجد ایشان اینجا است کدام ممکن است به کودک ها کنجکاوی زیادی داشت. چیزی کدام ممکن است در برخی اجتناب کرده اند مساجد ما کشف شد نمی شود. من می خواهم کودک ها را خیلی ترجیح می دهم.

عالم عاشورا همراه خود ردیابی به بصیرت برهان اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسلمانان شافعی اظهار داشت: حضرت امیرالمؤمنین علیه السلام در یکی اجتناب کرده اند خطبه های شخصی می فرماید: شیطان سواران را انتخاب کنید و انتخاب کنید شوالیه های شخصی را به محضر شخصی معرفی شده است است. میدان، همراه خود عنصری در برابر این گروه شیطان به میدان خواهم به اینجا رسید را انتخاب کنید و انتخاب کنید این بصیرت است. یعنی راه شکست شیطان، بصیرت است. بصیرت یعنی پایین سرت شیطان را ببینی را انتخاب کنید و انتخاب کنید نقشه هایش را بخوانی. مطمئناً کدام ممکن است استدلال اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسلمین شافعی های بصیرتی بودند. مقام معظم مدیریت در پیام آسایش شخصی صفات را همراه خود دقت محدوده کردند.

سنگری در طولانی مدت اظهار داشت: چهارده سال است کدام ممکن است برای نمایندگی در مونتاژ ای همراه خود موضوع حضرت رقیه (سلام الله علیها) به اهواز می روم. در همه زمان ها اجتناب کرده اند اول به همان اندازه آخر متواضع می نشست را انتخاب کنید و انتخاب کنید وقتی شناسایی حضرت اباعبدالله (علیه السلام) را می آورد آزرده خاطر می شد.