تیوا ساویج او را به دلیل زیاده روی در نوار جنسی خود ، از پرداخت مبلغی باج می کند“پسر کسی” در حال تلاش برای “دوتی” Tiva Savage بود.

خواننده 41 ساله Afrobeats روز پنجشنبه در مصاحبه با آنجی مارتینز در Power 105.1 گفت که قربانی باج گیری شده است.

این ستاره نیجریه ای توضیح داد که شریکش به طور تصادفی ویدئویی بسیار زیبا را در Snapchat منتشر کرد و به سرعت آن را حذف کرد ، اما تا زمانی که کسی کپی آن قطعه را ضبط نکرده باشد. سپس تیم وی فیلم را از استاکر گرفته و درخواست پرداخت سکوت خود را کردند.

ساویج با اشاره به اتفاقاتی که روز قبل رخ داد ، گفت: “مرکز توجه بودن یک نقطه تاریک است.” “من آن را نوار جنسی نمی نامم ، اما این نوار من و مردی است که در حال حاضر با آن ملاقات می کنم.”

ساویج می خواست از مارتینز انتقاد کند زیرا قصد پرداخت مبلغ باج گیر را نداشت. یکی از شرکت کنندگان در گروه موسیقی جهانی گفت: “من اکنون پرداخت می کنم و دو ماه دیگر ، شما دوباره برمی گردید ، سپس دو سال دیگر.” “و چه کسی می داند؟ حتی اگر من برای شما پول ارسال کنم ، شاید شما آن را رها کنید.

https://www.youtube.com/watch؟v=YXp_OBqTCpI

ساویج که در نمایش “کلید شیر: هدیه” بیانسه با آقای اعزی در برنامه “کلیدهای پادشاهی” بازی کرد ، سرانجام تصمیم گرفت که هیچ پولی به تعقیب کننده خود ندهد. او می گوید: “من اجازه نمی دهم کسی مورد تهدید قرار گیرد زیرا من یک کار طبیعی انجام دادم.” “این مرا آزار می دهد ،” تو این کار را با من نکن. “این یک لحظه قلبی با شخصی است که با او ملاقات می کنم.”

او گفت: “ما در تلاش هستیم آنها را متوقف کنیم ، بنابراین من قبلاً داستان خودم را داشتم و به آن اعتقاد دارم.” “زیرا من از آن شرمنده نیستم. این فردی است که من با او ملاقات می کنم ، من فریب نمی دهم ، او خیانت نمی کند ، ما بزرگ شده ایم … شما هر طور که شده آن را خاموش می کنید ، من مطمئن هستم. و برای من ، چرا اکنون؟ به عنوان مثال ، وقتی موسیقی بسیار خوب است و من نمی خواهم کاری را که انجام می دهم تحت الشعاع قرار دهد. “

Savage اولین بازی آمریکایی خود را با “Celia” انجام داد ، که در 28 آگوست 2020 منتشر شد ، اما این آلبوم در واقع چهارمین آلبوم کامل او در زادگاهش نیجریه بود.

دیدگاهتان را بنویسید