جان کاتکو ، نماینده معتقد است که زنجیره تامین یک مشکل امنیت ملی ایجاد می کند


جان کاتکو (R-NY) ، یکی از اعضای رتبه بندی کمیته امنیت داخلی ، هشدار می دهد که زنجیره تامین می تواند عواقب جدی تری از تأخیر هدایای تعطیلات داشته باشد ، زیرا می تواند امنیت ملی را تحت تأثیر قرار دهد.

یک جمهوری خواه نیویورکی گفت زنجیره های تأمین مشاهده شده در طول همه گیری باید به ایالات متحده اطمینان دهد که در تولید دارو ، تجهیزات حفاظتی شخصی ، تراشه های نیمه هادی مورد استفاده در خودروها و وسایل الکترونیکی مورد نیاز در مواقع اضطراری اثبات می کند.

“بله ، ما ممکن است هدایای کافی برای کریسمس نداشته باشیم ، اما مشکل این است که این تراشه های رایانه ای است و داروها را در شرایط بحرانی به ما می دهد – این در انتظار ذخایر تجهیزات حفاظت شخصی و موارد دیگر است. این برای اقتصاد ما مهم است و بسیار مهم است. او برای امنیت داخلی ما مهم است زیرا این دولت طبق معمول بازی می کند ، اما منتظر نمی ماند و این بحث ها را انجام نمی دهد. ”

جان کاتکو گفت که زنجیره های تامین ثابت می کند که ایالات متحده باید در تولید محصولاتی مانند داروها و تجهیزات حفاظتی شخصی در مواقع اضطراری مستقل باشد.
به گفته جان کاتکو ، زنجیره تامین نشان می دهد که ایالات متحده باید در تولید محصولاتی مانند داروها و تجهیزات حفاظتی شخصی در مواقع اضطراری مستقل باشد.
AP

“ما مجبور شدیم تجهیزات حفاظتی شخصی را از طریق هوا از کشورهای دیگر بفرستیم زیرا چنین چیزی نداشتیم. بیشتر پنی سیلین های مورد استفاده در داروهای ما ، ایالات متحده ، در سیراکوز تولید می شد و اکنون همه پنی سیلین ها در دریا ساخته می شوند. زنجیره تامین. “هنگامی که شما در مورد آن فکر می کنید ، در قفسه های فروشگاه نیست ، این برای امنیت ملی ما ، زیرساخت های حیاتی ما و بقای ما در مواقع بحرانی بسیار مهم است.”

کاتکو گفت که معتقد نیست دولت بایدن به اندازه کافی برای “برجسته کردن مشکلات زنجیره تامین که می خواهیم در کنگره برجسته کنیم” تلاش کرده است و تصمیم برای بستن خط لوله Keystone XL اشتباهی است که در نتیجه وقفه ایجاد شده است. تامین و امنیت نفت آمریکا

“من یک مثال برای شما می زنم – ما نفت را دوباره وارد می کنیم. کاری که آنها کردند متوقف کردن خط لوله کیستون بود ، که منبع بزرگی از استقلال نفت و انرژی برای ما بود و آن زنجیره تامین. حالا ما باید نفت بیشتری را از جایی بخریم. در غیر این صورت ، “او ادامه داد. آیا شما.

“آنها این کار را فقط با تغییر سیاست انجام دادند ، بنابراین سیاست زیادی وجود دارد ، آنها به منافع ایالات متحده نگاه نمی کنند. آنها فکر می کنند آنها باید حاکمان این جهان باشند ، و شما می دانید ، ما نیز باید چنین باشیم.” ما همچنین باید مراقب خود باشیم و با این مدیریت سروکار نداریم.

جان کاتکو گفت که معتقد نیست دولت بایدن به اندازه کافی برای حل مسائل زنجیره تامین تلاش کرده است.
جان کاتکو گفت که معتقد نیست دولت بایدن به اندازه کافی برای حل مسائل زنجیره تامین تلاش کرده است.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

کاتکو افزود: تلاش دولت برای افزایش مالیات بر شرکت ها می تواند از تولید محصولات داخلی توسط شرکت ها جلوگیری کند ، زیرا تغییر عمده مالیات جمهوری اسلامی در سال 2017 منجر به بازگشت شرکت ها به ایالات متحده شد.

“ما باید مشوق های اقتصادی مناسبی را برای شرکت ها ایجاد کنیم تا این موارد را به خانه بیاورند. دولت بایدن با شرکت ها در مورد افزایش عظیم مالیات صحبت می کند ، آنها کاری را می کنند که قبلاً انجام داده اند تا زنده بمانند – آنها به ساحل می روند. آنها می روند آنها شروع به بازگشت کردند و وقتی مالیات را کاهش دادیم ، باید این کار را ادامه دهیم. اگر فکر می کنید که زنجیره تامین مشکل دارد ، منتظر باشید اگر تصمیم بگیرند مالیات را آنطور که فکر می کنند افزایش دهد ، چه اتفاقی می افتد. “

دیدگاهتان را بنویسید