جت ها با تمدید قرارداد جان فرانکلین مایرز موافقت کردند


اگر جت ها می خواستند برای پاداش دادن به بازیکنان جوان که بازی نشان می دادند ، سابقه داشته باشند ، این کار را با جان فرانکلین مایرز انجام دادند.

مدافع 25 ساله که فصل گذشته را شروع کرد و در ابتدای کار همچنان تحت تاثیر قرار گرفت ، برای تمدید قرارداد با جت ها موافقت کرده است. طبق گزارشات ، این قرارداد به مدت چهار سال با 55 میلیون دلار و ضمانت کل 30 میلیون دلار است. فرانکلین مایرز در آخرین سال قرارداد خود با بازیکن جدید بود.

جان فرانکلین مایرز بیکر مایفیلد را در 27 دسامبر 2020 اخراج کرد.
جان فرانکلین مایرز بیکر مایفیلد را در 27 دسامبر 2020 اخراج کرد.
AP

فرانکلین مایرز چهارمین دور مسابقات رامز 2018 بود که او در فصل جدید خود ، از جمله کوله پشتی تام بردی در سوپر بول گذراند ، اما با شکستن فهرست در پایان فصل 2019 رد شد.

در حالی که فرانکلین مایرز فصل را در یک ذخیره مصدوم گذراند ، مدیرعامل جدید جتز ، جو داگلاس ، یک یافته بزرگ پیدا کرد که مدتی طول می کشد. او سال گذشته برگشت و یک بازیکن اصلی بود و در 15 بازی 3 گل و 13 مدافع به ثمر رساند.

امسال ، او قدم بعدی را برداشت و در سه بازی سه سیو ثبت کرد و به بخش اصلی خط دفاعی تبدیل شد که بازیکنان پس از از دست دادن کارل لاوسون در یک سال با پارگی تاندون آشیل ، باید ظاهر شوند. خط دفاعی به طرز شگفت انگیزی بسیار قوی است ، مانند فرانکلین مایرز ، زیرا او فقط از کوئینن ویلیامز (3.5) به عنوان رهبر تیم در کیسه پیشی گرفته و یکی از دو سقوط اجباری تیم را دارد.

جت ها نمی خواهند این بازیکن 25 ساله جایی برود و اعلام می کند که کار خوب برای بستن او در تیمی که فرانکلین مایرز را بیشتر می خواهد پاداش می گیرد.

دیدگاهتان را بنویسید