جمهوریخواه گزارش بایدن در مورد مشاغل بد را رد می کند و نسبت به “بحران اقتصادی” هشدار می دهد


جمهوری خواهان کنگره روز جمعه ، گزارش بیکاری ماه سپتامبر ، گفتند که برنامه اقتصادی بایدن کارساز نیست.

کوین مک کارتی ، رهبر اقلیت مجلس نمایندگان گفت: “رویاهای رئیس جمهور بایدن نشان می دهد که برنامه اقتصادی او ماهها” در حال اجرا “بوده است. توییت جمعه کونیبه

“همه کسانی که گزارش کار امروز را دیده اند می دانند که این گزارش شکست خورده است. دموکرات ها آنچه را که باید بهبود اقتصادی از یک بیماری همه گیر باشد به یک بحران اقتصادی تبدیل کرده اند. ”

کارفرمایان آمریکایی در ماه سپتامبر فقط 194،000 شغل اضافه کردند – کمتر از 336،000 شغل اضافه شده در آگوست و کمترین از دسامبر سال گذشته ، با کاهش کارفرمایان به دلیل موارد COVID -19 ، بستری شدن و مرگ و میر.

بایدن تلاش کرد تا بدترین گزارش عملکرد دولت خود را مورد مثبت قرار دهد و نشان دهد که نرخ بیکاری از 5.2 درصد به 4.8 درصد کاهش یافته است ، اگرچه اقتصاددانان می گویند این بازتاب نشان دهنده کمبود آمریکایی هایی است که به دنبال کار هستند.

کوین بردی (ایالت تگزاس) ، یکی از اعضای جمهوری خواه کمیته وضعیت و روش ها ، گفت که این گزارش “اخباری وحشتناک برای مشاغل کند کننده روند بهبودی آمریکا ، مشاغلی است که برای یافتن کارگر در خیابان اصلی و خانواده های مزدبگیر تلاش می کنند.” از قیمت های بالا پیروی نکنید

نماینده کوین بردی
کوین برادی ، وکیل دادگستری گفت سیاست های دولت بایدن به مشاغل “خیابان اصلی” که برای یافتن کارگر تلاش می کنند آسیب می رساند.
رویترز / آرون پی برنشتاین / فیل

برادی افزود: “پرزیدنت بایدن در حال حاضر 944000 شغل دارد ، کمتر از آنچه در آخرین محرک وعده داده بود ، و مردم آمریکا اعتماد خود را در اداره اقتصاد از دست داده اند.” اگر این تیم فوتبال با سابقه ای از دست رفته بود ، مربی در حال حاضر به دنبال کار جدیدی بود. “

وی گفت: “گزارش شغلی ماه سپتامبر بدترین دوره ریاست جمهوری جو بایدن است.” نماینده تام رایس (R-SC) در توییتر، یکی دیگر از اعضای کمیته راه و وسایل. “تشویق آمریکایی ها به دور ماندن از نیروی کار تأثیر شدیدی بر اقتصاد ما دارد.”

نماینده تام رایس
تام رایس ، نماینده ، جو بایدن ، رئیس جمهور را متهم کرد که “آمریکایی ها را تشویق می کند تا از نیروی کار خودداری کنند”.
تلویزیون خانگی از طریق AP ، فایل

“اقتصاد جو بایدن در محل کار” سناتور جاش هاولی نوشت (R-Mo). “[F]کار کمتر ، کار کمتر ، تورم بیشتر. “

خود. چاک گرسلی (آیووا) در توییتر نوشت در این گزارش آمده است که “ناامید کننده” است و بهترین راه برای تقویت اقتصاد این است که دولت “از مسیر خارج شود” و توقف هزینه ها و “تغذیه تورم کنترل شده” را متوقف کند.

نظرسنجی جدید دانشگاه کوئینپیاک در این هفته نشان داد که تنها 39 درصد از آمریکایی ها رویکرد بایدن در اقتصاد را تایید کردند ، در حالی که 55 درصد آن را دوست نداشتند. در همین نظرسنجی ، تنها 29 درصد از آمریکایی ها اقتصاد ایالات متحده را “عالی” یا “خوب” ارزیابی کردند ، در حالی که 69 درصد اقتصاد را “نه چندان خوب” یا “ضعیف” ارزیابی کردند.

سناتور چاک گرسلی
سناتور چاک گرسلی می گوید واشنگتن برای رشد اقتصادی باید “از سر راه برود”.
مایکل بروشتاین / Sipa ایالات متحده آمریکا

نانسی پلوسی ، سخنگوی مجلس نمایندگان ، با این حال ، رویکرد متفاوتی را اتخاذ کرد و خاطرنشان کرد که گزارش شغلی ماه سپتامبر “شواهد دیگری است که دموکرات ها برای ایجاد شغل و ایجاد یک دستور کار بهتر نیاز دارند.”

وی گفت: “در حالی که دستاوردهای تاریخی در ایجاد شغل ، کاهش بیکاری و غلبه بر همه گیری در زمان رئیس جمهور بایدن و دموکرات های کنگره به دست آمده است ، اما برای حفاظت از امنیت مالی خانواده ها در حال حاضر و برای نسل های آینده باید اقدامات بیشتری انجام شود.” او شانه های خود را بالا انداخت. “ساخت خوب برای کارگران آمریکایی و طبقه متوسط ​​متغیر خواهد بود.”

قانونگذاران دموکرات در حال تلاش برای تصویب لایحه 3.5 تریلیون دلاری هزینه های اجتماعی هستند که در حال حاضر بدون حمایت جمهوری خواهان تصویب می شود ، حتی پس از تصویب لایحه زیر بنایی 1.2 تریلیون دلاری توسط سنا در ماه اوت.

رئیس جمهور جو بایدن
نانسی پلوسی ، رئیس مجلس نمایندگان از “ایجاد یک دستور کار خوب” رئیس جمهور جو بایدن استقبال کرد.
خبرگزاری فرانسه از طریق گتی ایماژ

برخی از مرکزگرایان کنگره دموکرات مقیاس بزرگتر را پذیرفته اند ، در حالی که سنس معتدل جو مانچین (DW.Va) و سینما کیرستن (D-Ariz) به وضوح اعلام کرده اند که از هزینه های این سطح حمایت نمی کنند. در عین حال ، دموکراتهای چپ افراطی متعهد شده اند که در صورت عدم تصویب اولین برنامه هزینه های اجتماعی ، پروژه زیرساخت ها را تکمیل کنند.



دیدگاهتان را بنویسید