جو مانچین برای انفجار خاردارهای کوچک چریک سومر خوب استلیبرال دموکراتها اگر نتوانند به افراد مورد نیاز خود توهین کنند ، نمی توانند یک کلمه صحبت کنند. گویی آنها کتابی را می خوانند با عنوان “چگونه دوستان خود را از دست بدهیم و بر هیچ کس نفوذ نکنیم”.

پس از تجمع چندین جمهوری خواه سنا با دموکرات ها برای افزایش موقت محدودیت بدهی فدرال و جلوگیری از بحران مالی ، رهبر اکثریت چاک شومر با اهانت به مخالفان که او را نجات داد ، صحبت کرد.

شومر گفت: “جمهوری خواهان سنا سرانجام متوجه شدند که موانع آنها کار نمی کند.” او به “لبه صخره ای که جمهوری خواهان می خواهند ما را به آن سو بکشند” اشاره کرد و جمهوری خواهان را آزار داد “زیرا آنها یک بازی چریکی خطرناک و خطرناک انجام دادند” و خوشحالم که درمان آنها م workثر واقع نشد.

این واقعیت را که سومر با تاریخ تجدیدنظرطلبانه سروکار داشت کنار بگذارید – جمهوری خواهان مجبور نبودند به طور مستقل محدودیت بدهی به دموکرات ها را افزایش دهند: ببینید چگونه سناتور دموکرات جو مانچین (VV) در تیراژ بسته سومر عقب نشینی کرد.

منچین دید سومر سرش را به پشت تکان داد و سپس صورتش را در دستانش فرو برد. سرانجام او برخاست تا قبل از پایان سومری ها اتاق را ترک کند.

پس از آن ، منچین شومر گفت: “من فکر نمی کنم مناسب باشد” و “من مطمئن هستم که ناراحتی های چاک جمع شده بود ، اما این راهی برای خروج نبود. ما فقط موافق نیستیم و در غیر این صورت انجام می دادم . “”.

آره. بنابراین ، کسی قادر نیست با افرادی که برای انجام کار به آنها نیاز دارند با نفرت رفتار کند. این هر دموکرات در کنگره خواهد بود.

و با این حال ، آنها طوری رفتار می کنند که گویی هیچکس به آنها نیاز ندارد. درست است که دموکرات ها صاحب مجلس ، سنا و کاخ سفید هستند. اگر این را در نظر بگیرید که رئیس جمهور جو بایدن به عنوان سازنده اجماع انتخاب شد ، تا سال 2022 تعدادی از خانه ها در معرض خطر قرار خواهند گرفت و دموکرات ها هر دو مجلس را با اکثریت نازک اداره خواهند کرد ، مجلس سنا یک کراوات را آویزان می کند ، که هیچ معنی نداره رای دادن

اما دموکرات ها به گونه ای رفتار می کنند که هر ضربه ارزان برای به دست آوردن یک نقطه چریکی و ایجاد تفرقه است ، حتی پس از مبارزات رئیس جمهور آنها برای “بازگرداندن روح آمریکا”.

“احیای روح آمریکا” به معنای نزدیک شدن به مخالفان با لمس نرم تر است. فکر نکن. اکنون بایدن می گوید: “دوستان جمهوری خواه من باید بازی رولت روسی با اقتصاد ایالات متحده را متوقف کنند. اگر آنها نمی خواهند این کار را انجام دهند ، از سر راه بردارید.”

ظاهراً منظور بایدن از “بازگرداندن روح” ، پیشبرد برنامه های افراط گرایی به صورت یک طرفه و استفاده از تصویر خشونت مسلحانه هنگامی که فردی سر راه او بود ، بوده است.

بایدن و دموکرات های مترقی در کنگره در تلاش هستند تا میلیاردها دلار برای هزینه های جدید رفاهی (که گاهی اوقات تحت عنوان “زیرساخت”) نیز مورد استفاده قرار می گیرد ، هزینه کنند ، که مستلزم آن است که هر سناتور در حزب ، از جمله آریزونا ، سینمای منچین و کرستن را امضا کنند. حالت های خم شده

وقتی در پرشینلا جیاپال نماینده دموکرات در واشنگتن می شنوید ، هرگز نمی دانید. وی در سخنرانی روز پنجشنبه خود در تلویزیون CBS ، به نمایندگی از چپ ترین گروه حزب ، گفت: “من دوست دارم آنها اعتراف کنند که آنها تنها دو سناتور و 96 درصد از دموکرات های مجلس هستند. سنا و رئیس جمهور موافق هستند.”

متأسفیم ، یکی از اعضای کنگره ، اما اینکه آنها را “فقط دو سناتور” بنامیم مانند این است که تام بردی ، مدافع و بهترین گیرنده او را “فقط دو بازیکن” صدا کنیم. با توجه به رای اکثریت Dems ، این دو در حال حاضر بر بازی مسلط هستند.

سناتور برنی سندرز همچنین نوشت: “2 سناتور مجاز نیستند آنچه 48 سناتور و 210 نماینده مجلس می خواهند را شکست دهند.” ریاضیات او بسته شد – در واقع 52 سناتور – اما مثل همیشه ساده بود.

مهم نیست که واشنگتن چقدر بی ادب است ، مصالحه و شهروندی نباید محدود شود. برعکس ، آنها جدایی ناپذیر هستند ، به ویژه اگر مهمانی شما روی یک سیم آویزان باشد و همانطور که در تقریباً همه نظرسنجی ها نشان داده شده است – ظرف یک سال ناپدید می شود.

اما لیبرال دموکرات ها این را درک نمی کنند. چاک سومر ثابت کرد. خوب است که منچین به او زنگ زد.

ادی اسکاری ، مفسر روزنامه فدرالیست است.

دیدگاهتان را بنویسید