جی اس گفت که بایدن سعی نکرد به دوستش کمک کند “از خط عبور کند” در اورژانس


جن پساکی سخنگوی کاخ سفید روز جمعه گفت که بایدن با یک بیمارستان پنسیلوانیا تماس گرفت و پرسید که چرا این زن بیمار منتظر درمان اورژانس در بیمارستان است و تاکید کرد که او سعی نکرده به دوستش در درمان ترجیحی کمک کند.

پساکی به پیتر دوکی به خبرنگار فاکس نیوز گفت: “این واقعاً قصد او نبود. او سعی نکرد این کار را انجام دهد. او در حال بررسی دوستان خود بود.” عراق این کار را می کند؟

در حالی که بایدن روز پنجشنبه در بیانیه ای اعلام کرد که متعهد است واکسن را در ایلینوی تحویل دهد ، یکی از دوستان به رئیس جمهور گفت که شریک زندگی او “در تنفس مشکل دارد ، تب بالایی دارد و واقعاً نمی تواند نفس بکشد.

بایدن گفت: “و او را در بیمارستان بستری کردند ، اما اتاق انتظار بسیار شلوغ بود ، همه چیز آنقدر محفوظ بود که در ابتدا حتی نمی توانستند او را ببینند.” پرستار پرسید اوضاع چگونه است … و به طور خلاصه ، مدتی طول کشید ، زیرا نه همه – اتاقهای اورژانس و اسناد مشغول مراقبت از بیماران مبتلا به COVID بودند.

رئیس جمهور تاکید کرد: “من شکایت نکردم زیرا ، همانطور که می گویند ، آنها از جهنم خلاص می شوند. پزشکان و پرستاران ، برخی از آنها به سادگی – آنها خشک باقی می مانند. من واقعاً می خواهم بگویم. آنها جهنم زنده را از آنها بیرون می اندازند و گاهی اوقات از نظر جسمی. “

روز جمعه در کاخ سفید ، دوسی از پساکی پرسید “چه اتفاقی افتاده است” ، در حالی که رئیس جمهور گفت “پرسید اوضاع چگونه است”.

جن پساکی سخنگوی کاخ سفید
جن ساکی سخنگوی کاخ سفید گفت که رئیس جمهور هنگام تماس با یکی از دوستانش در بیمارستان در حال بررسی است.
عکس توسط AP / سوزان والش
رئیس جمهور جو بایدن
رئیس جمهور جو بایدن با یک بیمارستان پنسیلوانیا تماس گرفت و پرسید چرا مرد مهم دوستش منتظر درمان در اورژانس است.
رویترز / ایولین هاکشتاین

Psaki در مورد “زمینه” ماجرا توضیح داد و گفت: “بیمارستان ها ، کارگران خط مقدم ، پرستاران ، پزشکان در اتاق های آمبولانس هنوز واکسینه نشده اند و تاثیر تعداد افرادی را که تخت را پر می کنند مشاهده کرده و احساس می کنند. در اورژانس ، ICU ها و این ، در برخی موارد ، مانع از سایر افرادی می شود که بیماریهای دیگری دارند ، درمان می خواهند ، از حمله قلبی می ترسند ، برای دریافت کمک مورد نیاز به اورژانس مراجعه می کنند.

Psaki تقریباً با تأمل افزود: “من هیچ به روزرسانی دیگری در مورد حریم خصوصی این شخص ندارم.”

آیا پس از مبادله “قطع خط” ، آیا دوکی مجبور شد بیمارستان را ترک کند “زیرا وی دارای واکسن بود و احتمالاً به این دلیل که برخی افراد نمی خواستند واکسینه شوند؟”

پساکی گفت: “من می خواهم به مسئولیت شما بیشتر از تعداد افراد واکسینه نشده ای که اورژانس ، تخت های احیا را پر می کنند ، پاسخ دهم.” این یک مشکل در بیمارستان های سراسر کشور است. “

در روزهای اخیر ، بیمارستان ها و سیستم های مراقبت های بهداشتی در سراسر ایالات متحده کارکنان خود را که از دریافت واکسن COVID-19 خودداری می کنند ، اخراج کرده اند.

اولین عکسبرداری برای کارکنان بیمارستان و خانه سالمندان در نیویورک 27 سپتامبر بود. در اوایل این هفته ، The Post گزارش داد که وزارت بهداشت ایالت به خانه های سالمندان گفت که کارکنان امیدوارند که جای خالی را پر کنند که “ما کارکنانی نداریم که به شما یا سایر خانه های سالمندان ارائه می دهند.”

دیدگاهتان را بنویسید