حضور معاون وزیر بر بالین پدر کیان برفلیک + فیلم


میثم برفلک معاون اقتصادی رئیس جمهور از پدر کیان ۹ ساله و شهید اژه ای و سایر مجروحان حادثه تروریستی این شهرستان عیادت کرد.

به گزارش خبرگزاری صداوسیما مرکز خوزستان، محسن رضایی در سفر به خوزستان به بیمارستان گلستان اهواز رفت و بر بالین وی از میشم برفلک یکی از مجروحان حادثه تروریستی ایذه عیادت کرد.

معاون اقتصادی رئیس جمهور در این بازدید ضمن تسلیت به مسامه برفلیک رئیس جمهور، از نزدیک در جریان روند رسیدگی به حادثه تروریستی ایذه قرار گرفت.

رضایی از دیگر مجروحان حادثه تروریستی حز عیادت کرد. آنها در این دیدار جزئیات نحوه مجروح شدن و اقدام تروریستی مهاجمان را تشریح کردند.

وی با اشاره به اظهارات شاهدان عینی از حمله تروریستی در ایزه این اقدام را برنامه ریزی شده توصیف کرد و گفت: تروریست ها یک روز قبل دوربین های محل حمله را از کار انداختند و روز بعد در حین تیراندازی در چند نقطه خود را سازماندهی کردند. با موتورسیکلت در نقطه ای دیگر به سمت مردم و مأموران سنگ پرتاب کردند و شواهد نشان می دهد که تیراندازی با سلاحی غیر از سلاح نیروهای امنیتی انجام شده است.

مسئولان و پزشکان بیمارستان گلستان اهواز نیز در خصوص آخرین اقدامات انجام شده برای مداوای مجروحان حادثه تروریستی حز که به بیمارستان منتقل شده بودند، توضیحاتی را به معاون اقتصادی رئیس جمهور ارائه کردند.

در حمله تروریستی شامگاه چهارشنبه چهارم آبان ماه در شهر ایذه که هدف آن مردم و نیروهای امنیتی قرار گرفتند، هفت نفر کشته و هشت نفر زخمی شدند.