حل مشکل کمبود دارو در دزفول


رئیس شورای اسلامی شهر دزفول با اشاره به شیوع ویروس آنفلوآنزا گفت: متاسفانه در دزفول شاهد کمبود و افزایش قیمت برخی از فرآورده های دارویی هستیم که لازمه معاونت درمان است. دانشگاه علوم پزشکی و درمان دزفول برای رفع این مشکل.”

محمد حسن پرور روز چهارشنبه در یکصد و هفدهمین جلسه رسمی شورای شهر دزفول افزود: نظارت و نظارت در دانشگاه علوم پزشکی دزفول باید برای رفع مشکل تامین داروهای اولیه و کاهش صف های طولانی داروخانه ها ادامه یابد.

وی ادامه داد: اگرچه مصونیت اولیه با واکسیناسیون ایجاد شد، اما به دلیل طولانی بودن دوران نقاهت از آنفلوآنزا، مشکلات زیادی برای مردم به ویژه دانش آموزان پدیدار شد.

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول با تاکید بر رعایت دستورالعمل های بهداشتی برای پیشگیری از شیوع ویروس آنفلوآنزا گفت: باید اقدامات بهداشتی مانند استفاده از ماسک مانند دوران کرونا رعایت شود. .

پراور در بخشی دیگر از سخنان خود به طرح برگزاری نشست مشترک با شوراهای اسلامی و شهرداران شهرهای دزفول اشاره کرد و گفت: بر اساس این طرح هر سه ماه یکبار جلسه مشترک و موضوعات مشترک برگزار می شود. مطرح و مورد بحث قرار خواهد گرفت.

وی افزود: این نشست های مشترک اتفاق نادری در کشور است و باعث وحدت، همدلی و هم افزایی شوراها و شهرداری ها در شهرستان دزفول می شود.

رئیس شورای اسلامی شهر دزفول با اشاره به سالروز نزول امام خمینی (ره) علیه تصویب لایحه تسلیم و پذیرش مصونیت قضایی مستشاران آمریکایی از سوی رژیم پهلوی، گفت: در سال ۲۰۴۳ مقرر شده است که این قانون برخلاف استقلال کشور

وی افزود: این اعتراض سرآغاز نهضت انقلاب و استقرار حکومت اسلامی بود.

عادل دویفر عضو شورای شهر دزفول با اشاره به جلسه اخیر سازمان عمران با نماینده اداره میراث فرهنگی و بررسی مشکلات نساجی قدیم گفت: راه اندازی مجدد کارگروه حفاظت و نگهداری از بافت قدیم. با حضور نمایندگان میراث فرهنگی، استانداری، شهرداری و ادارات خدمات رسان.

وی افزود: با این اقدام روند رسیدگی به پرونده ها و حوادث بافت تسریع می شود.

سید باقر موسوی فخر یکی دیگر از اعضای شورای اسلامی شهر دزفول با اشاره به استعلامات مردمی در خصوص مشکلات مسکن ملی گفت: آخرین جلسه کمیته صیانت از حقوق شهروندی با حضور رئیس جمهور برگزار شد. شورای مسکن و اداره شهرسازی و نماینده کارگران در حوزه فرهنگی توضیحاتی ارائه و در این خصوص مشکلاتی مطرح شد.

وی با اشاره به اتفاقات اخیر در کشور افزود: متأسفانه دشمن در صدد برهم زدن ثبات کشور است و به والدین توصیه می کنم مراقب فرزندان خود باشند و فریب رسانه های معاند و شرکت در اغتشاشات را نخورند.

غلامعلی برزای یکی دیگر از اعضای شورای شهر دزفول نیز گفت: با توجه به استعلام مردم از اعضای شورای شهر، متاسفانه فشار آب شرب در چاه ۸۶ هکتاری معمولا از صبح تا پنج بامداد به زیر چاه می رسد که باعث نارضایتی و نارضایتی و نارضایتی این چاه شده است. مشکلات. مردم این منطقه.”

وی افزود: علاوه بر تذکر به اداره آب و فاضلاب دزفول، پیگیری و حل این موضوع و اعلام نتیجه به شورا ضروری است.

پراور در این خصوص گفت: این موضوع با مدیر عامل آبفای استان خوزستان در میان گذاشته شد و دلیل آن خاموش شدن برخی از پمپ ها به دلیل مصرف کم در شب به منظور جلوگیری از آسیب به تاسیسات آبرسانی بود. “