خوب فکر کردم و لیستی از چیزهایی تهیه کردم که این روزها برایم خوشبختی ایجاد می کند. در واقع ، رپ بدون سانسور و ناامید از سبک امینم در این مرحله طبیعی تر به نظر می رسد. اگر مجبور باشیم کار درست را انجام دهیم ، حتی اگر سخت تر باشد ، و چون نمی توانم رپ (حتی در سطح “بچه گل”) انجام ندهم ، تمام تلاش خود را می کنم. من یک پست می نویسم. من سعی می کنم مثل همه شما ایمان را حفظ کنم. من معتقدم همه چیز خوب خواهد شد. امیدوارم این به شما کمک کند در مورد شادی های کوچک زندگی خود فکر کنید.

  • یکی از لذت بخش ترین کارها در زندگی روزمره من در حال حاضر این است که یک ناهار گرم در فر بپزم ، آن را با یک قاشق بزرگ کره پر کرده و در مزرعه و برنج ذوب کنم ، بوی معطر آن را امتحان کنم. آن را با برنج هم بزنید ، اما آن را با انگشت من بسوزانید ، آن را در انگشتان من بکشید و با انگشتانم آن را لمس کنید ، سپس آن را هم بزنید حتی وقتی داغ است.

دالی ، کاری برنج و گوشت گوسفندی

  • از آنجا که من عاشق چیپس سیب زمینی هستم ، مغازه ای که مقدار نامحدودی چیپس سیب زمینی در آن ذخیره می شود ، به من اجازه داده نشد یک هفته آن را دوباره پر کنم.
  • در آن زمان ، تقریباً یک سوپر مارکت جدید در مجاورت باز شد و همه چیز دارند ، منظور من همه چیز است – بوندی سیاه ، مخلوط ، موروکو ..
  • یووی ، اگر 15 دقیقه از او التماس کنم ، پایم را می بندم تا پایم را به مدت 5 دقیقه ماساژ دهم.
  • وقتی در گوشه کوچکم کار می کنم ، حسینی موهایم را کوتاه می کند. بسیار راحت است که کسی موهای خود را بتراشد و با آن کار کند. باید به خاطر داشته باشم که بعداً به برس مو نگاه نکنم زیرا اگر تمام موهای آن را ببینم ، دچار حمله قلبی می شوم.

  • ظاهراً جگان مکالمه گر خوبی است. او پی جی های ضعیف (شوخی های ساختگی) را تجزیه می کند ، برخی از آنها واقعاً من را ناراحت کرد. من این را در طول بلوک متوجه شدم. من رد نمی کنم که این می تواند سندرم استکهلم باشد. نیاز مادر همه اکتشافات است. “قفل کردن” همه لذت های بشریت است – بیرون رفتن ، بازی کردن ، دوست بودن ، اعتماد به یکدیگر ، خوردن پیتزا. مانند مونا راگام ، جگان در من بزرگ شد. ما در ابتدای قرنطینه تا آنجا که می خواستیم دعوا و مشاجره کردیم. اکنون ما از الگوهای رفتاری واتساپ و برچسب های فیس بوک به عنوان شروع کننده مکالمه استفاده می کنیم و مسخره ترین موارد را مورد بحث قرار می دهیم. ما هنوز نمی توانیم در مورد چیزی توافق کنیم. او دیگر نمی تواند با من برود چون تماسش را از دست داده است. من در اتاقی آن طرف راهرو هستم.
  • در مورد بنده هیچ وقت تشکر نامه ای گفته نشد. می دانید ، وقتی زود عاشق می شوید ، از همه عصبانی و عصبانی می شوید زیرا آن روز با دوست پسر / دوست دختر خود صحبت نکرده اید. در مورد من و بنده هم همینطور است. روزی که او به تعطیلات رفت ، من در بدترین حالت عصبانی ، تلخ و روحیه بدی بودم. حالا قبل از اینکه به شرکت گزارش دهم ، به هریک از شما اطلاع دهید که همه اینها براساس توافق متقابل است.
  • من از معلمانی تشکر می کنم که سعی می کنند با گذراندن 3-4 ساعت صبح در صبح حسینی و یووی به این دختران وحشی و موش های وحشی آموزش دهند (البته هیچ قهرمان دختر وحشی در داستانهای ما وجود ندارد).
  • “Ennai vaazhavaikkum Deivangal aana” Netflix و آمازون – نمی توانم بگویم این برای من چه معنایی دارد. وقتی سالن ها تعطیل می شوند ، شما از من حمایت می کنید. تماشای داستان ، حرکت به سرزمین های دور ، ابراز اندوه برای کسی ، گریه ، خنده – همه چیز برای مردم نیز مهم است. یکی از معدود کارهایی که هنوز می توانیم انجام دهیم این است که این “اجتماعی” را به خودمان برگردانیم.
  • در مدت کوتاهی ، هنگامی که چنای در بلوک 1 و 5 بود و ما در حالت سرخوشی مبهمی قرار داشتیم که می توانستیم بدون جریمه به آنجا سفر کنیم ، من یک حلقه حلقه سفارش دادم. من از ساعت 4 بعد از ظهر می خواهم حلقه حلقه را بچرخانم.ث در طول بازی ها ، ارزیابی در مدرسه ، برخی از همکلاسی های من برای چند دقیقه به تسلط روی آوردند. خجالت می کشیدم سعی کنم خودم را گول نزنم. من یاد گرفتم که در یک روز یک حلقه حلقه کنم و بسیار سرگرم کننده است. من برنامه های بزرگی دارم. این یک پست جداگانه برای خودش است.

در زمانی که اتفاقات بد و وحشتناکی در اطراف ما رخ می دهد ، زنده ماندن یک برد برد است. حتی بهتر است این کار را با لبخند انجام دهید و برای اطرافیان خود شادی ایجاد کنید. خیلی دوست دارم شادی های کوچک زندگی روزمره شما را بشنوم. لطفا در نظرات به اشتراک بگذارید. گوش به زنگ باشید. عشق برای همه!

آسان برای چاپ ، PDF و ایمیل

این پست با مهربانی ، نظرات و #foodbetbebegood ، داستانهای روزانه ، پیدا کردن شادی ، خاطرات مسدود شده ، نظرات ارسال شده است.