خانه Aralo Drafthouse در 18 اکتبر در منهتن پایین افتتاح می شود


اولین مکان مورد انتظار طولانی مدت Alamo Drafthouse در منهتن سرانجام هفته آینده باز می شود-از روز دوشنبه 18 اکتبر ، Alamo Drafthouse Lower در خیابان آزادی 28 ، منطقه مالی منهتن افتتاح می شود.

شلی تیلور ، مدیرعامل Alamo Drafthouse ، در بیانیه ای گفت: “18 ماه گذشته برای صنعت ما یک بازی غلتکی بود ، اما ما به آینده صنعت اطمینان داریم.” افتتاح تئاتر منهتن سفلی بیانگر این اعتقاد ماست که تماشاگران همیشه به دنبال تجربیات فیلم های سطح بالا و مشترکی مانند ما خواهند بود. “

تئاتر چند صفحه ای 598 صندلی 14 صفحه ای ، سومین مکان Alamo Drafthouse در نیویورک خواهد بود ، از جمله مرکز شهر بروکلین و یونکرز ، که در سال 2016 افتتاح شد. آنها همچنین قصد دارند در جزیره استاتن در ساحل نیو دورپ یک آهنگ واحد باز کنند ، جایی که یک فروشگاه ویدیویی کونگ فو و یک متصدی طراحی و سرپرستی توسط WZ-Tlan Clan’s RZA طراحی و تنظیم خواهد شد.

چند روز اول به عنوان یک “افتتاح نرم” برای محل برگزاری منهتن تحتانی در نظر گرفته می شود: تا 21 اکتبر ، مهمانان تخفیف های ویژه ای در مورد غذا و نوشیدنی های غیر الکلی انتخاب شده در طول آموزش کارکنان دریافت می کنند.

علاوه بر گزینه های ساده غذای Alamo ، یک اتاق مطبوعات نیز در منهتن پایینی وجود دارد که به عنوان “موزه ، چاپخانه ، بار و محل رویدادهای شخصی” توصیف می شود. این شامل بایگانی “بیش از 60،000 بیلبورد فیلم چاپ شده از 1930-1980” ، 1938 ماتریس مارک Vandercook با استفاده از درس های یادگیری ، و 48 آبجو و بسیاری از شراب و شراب است.

گلوله

بروکلین آلامو

اسکات هاینس / گوتامیست

فیلم های پرفروش بزرگ قیمت مورد انتظار را خواهند داشت (وقت مرگ نیست ، سم: بگذار بکشد ، هالووین می کشد) و سرخپوستان جدید را جشن گرفت (جزیره برگمان ، بره) در روزهای اول نشان داده شده است. و از همه مهمتر ، آنها در حال راه اندازی یک مکان جدید در داخل و اطراف شهر نیویورک با مجموعه ای از فیلم ها به نام “چراغ در نیویورک: فیلم قرن درباره زندگی در نیویورک” هستند. آنها از دهه 20 هر 10 سال یک فیلم انتخاب کرده اند ، و می توانید مطالب زیر را مشاهده کنید.

یک کارت پستال از خانه چینی Alamo Manhattan Lower

Alamo Drafthouse

چراغ های نیویورک | فیلمی صد ساله درباره زندگی در نیویورک

شروع از 18 اکتبر

SPEEDY (1928)

KING KONG (1933)

در شهر (1949)

شروع از 22 اکتبر

پنجره عقب (1954)

بوف در پارک (1967)

PUTNEY SWOPE (1969)

شروع از 29 اکتبر

خدا به من گفت (1976)

SMITHEREENS (1982)

GHOSTBUSTERS (1984)

پیوستن (1995)

شروع از 5 نوامبر

INSIDE MAN (2006)

زمان خوب (2017)

SHIVA BABY (2020)

و در نهایت ، آنها برای تعطیلات همراه با فیلم های شکرگزاری و فیلم های کریسمس آماده می شوند هواپیماها ، قطارها و اتومبیل ها ، جن ، تعطیلات کریسمس چراغ ملی ، عشق ، در واقع ، داستان کریسمس ، Polar Express ، Gremlinz ، Scrooged ، Batman برمی گردد ، ملاقات در سنت لوئیس ، این زندگی فوق العاده ، کریسمس سیاه ، بابانوئل ، و کارولبه جزئیات این تظاهرات ارائه خواهد شد.

در سال 2020 ، اعلام شد که این شرکت در حال ورشکستگی است و چندین مکان را در سراسر کشور از جمله پرچمداران خود در آستین به طور دائمی می بندد. Alamo Drafthouse درخواست خود را برای فصل 11 در مارس 2021 به پایان رساند و سعی کرد در شرایط همه گیر باقی بماند ، و آنها در نهایت افتتاح پنج مکان جدید ، از جمله این یکی و استاتن آیلند را اعلام کردند.

دیدگاهتان را بنویسید