خواه یا نه این می تواند یک پردازنده است؟ | به دست آورد بهزیستی


غذاهای فرآوری شده ۹ تنها گمشده داروها مغذی هستند، اما علاوه بر این هوس گرسنگی خواهید کرد را نیز تعمیر نمی کنند. (برای برداشتن طیف مفید)

متعدد اجتناب کرده اند آمریکایی ها غذاهای فوق العاده فراوری شده زیادی می خورند.

کوکی ها، چیپس، نوشابه، فست فود، غلات کنسرو شده، سوپ کنسرو شده – حتی گرانولا را انتخاب کنید و انتخاب کنید نان پر از.

چگونه کاهش دهیم؟ را انتخاب کنید و انتخاب کنید به هر طریقی چرا باید اهمیت دهیم؟

Kristi Veltkamp، متخصص مصرف شده طیف سلامت، می‌تواند به این سؤالات پاسخ دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نکاتی را تواند به شما کمک کند خواهید کرد در ایجاد غذاهای فرآوری شده حاضر دهد – را انتخاب کنید و انتخاب کنید یاد بگیرید کدام ممکن است چگونه مفید وعده های غذایی بخورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بافت بهتری داشته باشید.

غذای فرآوری شده چیست؟

اصولاً وعده های غذایی در فروشگاه های داروها غذایی به روشی پردازش می شوند، خواه تازه، دانش شده، پخته، کنسرو شده هر دو منجمد شوند.

Weltkamp اظهار داشت کدام ممکن است این لزوما عامل بدی نیست. سطوح مختلفی اجتناب کرده اند غذاهای فرآوری شده موجود است، اجتناب کرده اند حداقل فرآوری شده به همان اندازه فوق فرآوری شده.

غذاهایی کدام ممکن است حداقل فرآوری شدند – مثلاً اسفناج پر از کدام ممکن است قبلا شسته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید کنار هم قرار دادن استفاده است، هر دو میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجاتی کدام ممکن است کنار هم قرار دادن، بسته بندی را انتخاب کنید و انتخاب کنید منجمد شدند – هنگامی که شما را الهام بخش به مصرف کردن میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید میوه های اصولاً کنند، به معنای واقعی کلمه هستند می توانند خوب تقویت می کند برتر برای رژیم غذایی خواهید کرد باشند. سبزیجات، او اظهار داشت.

او اظهار داشت: “خواهید کرد باقی مانده است وعده های غذایی را در حالت خالص شخصی بدست آمده می کنید، با این حال آنها چیزی اضافه هر دو نگرفتند، آنها آن را برای شما ممکن است کنار هم قرار دادن کردند.” “بعضی اجتناب کرده اند اشخاص حقیقی با توجه به هر چیزی در یک واحد بسته عصبی می شوند، با این حال معمولاً ممکن است بیشتر باشد.”

خوب مثال سبزیجات منجمد است. اگر به صورت بومی در فصل نیستید، مدل منجمد به معنای واقعی کلمه هستند ممکن است شامل داروها مغذی بیشتری نسبت به اخیر باشد، کدام ممکن است مسافت های تمدید شده را طی کرده را انتخاب کنید و انتخاب کنید برای مدت زمان بسیار طولانی نشسته است.

سبزیجات منجمد بلافاصله پس اجتناب کرده اند چیدن برای طراوت بهینه منجمد می شوند.

او اظهار داشت: «کلم بروکلی منجمد قابل انجام است بهتر از انتخاب در ماه فوریه باشد.

فلت کمپ اظهار داشت، پس اجتناب کرده اند آن غذای فوق العاده فرآوری شده موجود است کدام ممکن است داستان متفاوتی است. این روزی در حال وقوع است کدام ممکن است خوب ارزش غذایی وعده های غذایی اصلاح تنبل.

شناخته شده به عنوان مثال، آرد تصفیه شده را در ذهن داشته باشید. غذاسازها سبوس را انتخاب کنید و انتخاب کنید جوانه را کدام ممکن است فیبر، ویتامین را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها معدنی فعلی است، اجتناب کرده اند بین می‌برند. این ساده نشاسته باقی {می ماند}. سپس در متعدد اجتناب کرده اند غذاهای فرآوری شده چیزهای عکس قابل مقایسه با داروها نگهدارنده، نمک، شکر، داروها شیمیایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید داروها مصنوعی اضافه تبدیل می شود.

ولت کمپ اظهار داشت: چیزی کدام ممکن است باقی می‌ماند می‌تواند چیزی باشد کدام ممکن است واقعاً وعده های غذایی نیست.

چرا داروها غذایی فوق العاده فرآوری شده برای ما خطرناک است؟

به مشاوره Weltkamp، اشکال اولیه اینجا است کدام ممکن است ما اجتناب کرده اند غذاهای بیش اجتناب کرده اند حد فرآوری شده بدست آمده نمی کنیم – تمام داروها مغذی حیاتی کدام ممکن است اجتناب کرده اند غذای شخصی خواستن داریم. با بیرون آن ویتامین های غذایی، داروها معدنی را انتخاب کنید و انتخاب کنید فیبر، هیکل ما {نمی تواند} به خوبی حرکت تنبل.

این روش امنیت هیکل ما را تحمل تاثیر مکان ها، به سلامت روده آسیب می رساند، تحریک را افزایش می دهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید علاوه بر این در برخی تحقیق همراه خود افزایش خطر ابتلا به بیشتر سرطان ها شرح داده می شود. علاوه بر این باعث نوسانات مرحله قند خون در کل روز تبدیل می شود.

Feltkamp اظهار داشت، اجتناب کرده اند آنجایی کدام ممکن است متعدد اجتناب کرده اند غذاهای فوق فرآوری شده دارای قند، چربی، نمک را انتخاب کنید و انتخاب کنید کربوهیدرات بالایی هستند، می توانند در نتیجه مشکلات وزنی شوند.

علاوه بر این، این ساده توهم خواهید کرد نیست – این وعده های غذایی واقعاً عادت آور هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانند خواهید کرد را گرسنه بیشتری رها کنند از سیر کننده نیستند.

Weltkamp اظهار داشت: “خواهید کرد می توانید خوب کیسه چیپس بخورید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بعد بافت نکنید کدام ممکن است چیزی خورده اید.” با این حال اگر خوب سیب زمینی پخته بخورید، برای عجله سیر می شوید.

غذاهای فرآوری شده برای عجله فریب دادن هیکل می شوند را انتخاب کنید و انتخاب کنید قابل مقایسه با غذاهای خالص پردازش نمی شوند.

Weltkamp اظهار داشت: “آنها کاری را انجام دادند کدام ممکن است هیکل ما پیش فرض انجام دهد.”

تحقیقات نماد داده است کدام ممکن است شکر را انتخاب کنید و انتخاب کنید نمک عادت آور هستند، از ترشح دوپامین را انتخاب کنید و انتخاب کنید سروتونین را تحریک می کنند، داروها شیمیایی ذهن کدام ممکن است باعث تبدیل می شود ما پاداش بیشتری بخواهیم.

او اظهار داشت: «ما به آن است معتاد شدیم از می‌خواهیم بافت خوبی داشته باشیم. “خواهید کرد ساده می خواهید اصولاً بخورید. به همین دلیل ذهن خواهید کرد می گوید: “این برتر است. شکسته نشده دهید.” را انتخاب کنید و انتخاب کنید معده ارائه می دهیم می گوید کدام ممکن است سیر نیستید.»

چگونه می توانم غذاهای فوق فرآوری شده را کاهش دهم؟

Veltkamp همه را الهام بخش می تنبل کدام ممکن است آن را آسان نگه دارند را انتخاب کنید و انتخاب کنید گام های کوچکی را {به سمت} غذای دقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید خالص بردارند.

در همین جا تعدادی از نکته موجود است:

۱. در صورت امکان {به سمت} پردازش کمتر حرکت کنید.

کنترل کنید کدام ممکن است غذای خواهید کرد چقدر خوشایند فرآوری تبدیل می شود را انتخاب کنید و انتخاب کنید هر بار خوب قدم اجتناب کرده اند فرآوری a فوق العاده به فرآوری کمتر بردارید. شناخته شده به عنوان مثال، اگر غذاهای کنسرو شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید منجمد می خورید، در جستجوی غذاهایی باشید کدام ممکن است شامل داروها غذایی مفید را انتخاب کنید و انتخاب کنید دقیق هستند.

او اظهار داشت: “آنها انتخاب های غذایی مفید تری دارند، حتی در بخش یخ زده، همراه خود برنج اسپرسو ای هر دو کینوآ را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات سرخ شده.”

۲. برچسب ها را بیاموزید.

در جستجوی داروها غذایی دقیق بگردید را انتخاب کنید و انتخاب کنید ببینید چه چیزی در غذای خواهید کرد موجود است. شناخته شده به عنوان مثال، اگر نان می‌کسب، در جستجوی اولین ماده آن باشید کدام ممکن است آرد درست گندم است.

او اظهار داشت کدام ممکن است کل “عبارت” “تصمیم گیری کننده” است. علاوه بر این در جستجوی داروها تشکیل دهنده را انتخاب کنید و انتخاب کنید لیست داروها تشکیل دهنده قابل تجزیه و تحلیل باشید کدام ممکن است مختصر تر هستند، ۹ تمدید شده تر.

۳. به جای آن بردن صرفاً غذاهای ناسالم، به از جمله غذای مفید در نظر گرفته شده کنید.

Veltkamp افراد را الهام بخش می تنبل کدام ممکن است به جای آن بردن صرفاً غذاهای فرآوری شده، میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات بیشتری اضافه کنند.

اگر غذای بی نظیر خواهید کرد ناگت مرغ فرآوری شده است، سیب زمینی پخته شده را انتخاب کنید و انتخاب کنید سالاد در کنار آن خواستن کنید. وقتی برای مشکل بیشتری کنار هم قرار دادن از حداکثر، ناگت های مرغ را اجتناب کرده اند ابتدا همراه خود سینه مرغ با بیرون استخوان را انتخاب کنید و انتخاب کنید پودر سوخاری مناسب کنید.

او اظهار داشت مشخص شوید کدام ممکن است اکثر وعده های غذایی خواهید کرد “چیزهای خوشایند” است. Veltkamp {دوست دارد} اجتناب کرده اند قوانین ۸۰-۲۰ پیروی تنبل – حدود ۸۰٪ اجتناب کرده اند رژیم خواهید کرد را غذاهای درست دقیق تشکیل می دهد، سپس ۲۰٪ لذت بخش است.

۴. تنقلات، شیرینی ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید {نوشیدنی ها} را {فراموش نکنید}.

در کل روز روی بردن غذاهای فرآوری شده اجتناب کرده اند داروها افزودنی کانون اصلی کنید.

Weltkamp اظهار داشت: “اصولاً افراد همراه خود وعده های غذایی شخصی به خوبی جدا می آیند، را انتخاب کنید و انتخاب کنید تقریباً همه همراه خود میان تضمین ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید دسرها بین وعده های غذایی اجتناب کرده اند مسیر شخصی خارج می شوند.”

چیپس را انتخاب کنید و انتخاب کنید کراکر را همراه خود سبزیجات هر دو میوه هایی متفاوت کنید کدام ممکن است مصرف کردن آنها ساده است. هر دو کراکرهای غلات درست را به جای آن کراکرهای فوق العاده فرآوری شده انواع کنید.

به همان اندازه حد امکان آب بنوشید، به جای آن نوشیدنی های شیرین هر دو نوشابه های رژیمی شامل شیرین کننده های مصنوعی. آب دم کرده میوه (خیار، لیمو، توت فرنگی را انتخاب کنید و انتخاب کنید غیره) با بیرون شکر بیش از حد سبک را انتخاب کنید و انتخاب کنید انتخاب را می بخشد.

۵. ملاحظه داشته باشید کدام ممکن است غذای شخصی را اجتناب کرده اند مکان می کسب.

هنگامی کدام ممکن است در جاری کسب خواربار هستید، روی جو فروشگاه کانون اصلی کنید، جایی کدام ممکن است اخیر ترین را انتخاب کنید و انتخاب کنید کم فرآوری شده ترین داروها غذایی موجود است. در واقع، میوه ها را انتخاب کنید و انتخاب کنید سبزیجات منجمد را انتخاب کنید و انتخاب کنید برخی اجتناب کرده اند غذاهای کنسرو شده هر دو پر از اجتناب کرده اند راهروهای فروشگاه مهم هستند را انتخاب کنید و انتخاب کنید می توانند مفید نیز باشند.

اگر در جستجوی نزدیک‌تر شدن به ۱ تأمین غذایی هستید، همراه خود بازدید اجتناب کرده اند بازار کشاورزان هر دو اتاقک‌های جدا بزرگراه‌ای، اجتناب کرده اند محصولات شخصی در خواربار فروشی بومی شخصی کنار شوید، هر دو در یک واحد سهم در مزرعه کشاورزی تحمل حمایت گروه سرمایه‌گذاری کنید.

یخچال را انتخاب کنید و انتخاب کنید انباری شخصی را همراه خود غذاهای درست را انتخاب کنید و انتخاب کنید اخیر پر کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید سپس اصل العمل های جدید را بررسی کنید.

سپس، مستقر شوید را انتخاب کنید و انتخاب کنید مزایای آن را ببینید، از بافت بهتری دارید را انتخاب کنید و انتخاب کنید بهزیستی خواهید کرد افزایش می یابد.