خوب بسازید: یک سرمایه گذاری تاریخی برای کودکان


در 11 اوت 2021 ، دموکرات های سنا طرحی را برای آشتی دادن بودجه به نام “قانون بازسازی بهتر” تصویب کردند. این لایحه ، که برای گسترش شبکه تامین اجتماعی طراحی شده است ، بودجه بسیاری از طرح های سیاستی را در نظر گرفته است که بیشتر آنها نیازهای کودکان و خانواده ها را برآورده می کند. رفع شکاف در پوشش Medicaid ، یارانه مراقبت از کودکان برای خانواده های کارگر ، ارائه تخفیف مالیاتی برای کودکان و موارد دیگر. این طرح در موفقیت کودکان سرمایه گذاری می کند و خانواده ها را تقویت می کندروشی که قبلاً دیده نشده بود

به نمایندگان خود بگویید که سلامت کودکان و خانواده ها را در اولویت قرار دهند.

گسترش Medicaid

یکی از مهمترین مفاد قانون بازسازی بهتر ، بستن شکاف در پوشش Medicaid است. بر اساس قانون مراقبت مقرون به صرفه ، به ایالت ها این فرصت داده شده است که قانون Medicaid را برای پوشش بیشتر آمریکایی های کم درآمد افزایش دهند. در ایالت های گسترش یافته Medicaid ، افراد ممکن است فقط بر اساس درآمد ، و نه ترکیبی از درآمد ، اندازه خانواده و سایر عوامل مورد نیاز برای مشارکت در ایالت های غیر تحت پوشش ، تحت پوشش قرار گیرند. گسترش Medicaid دسترسی به خدمات درمانی را بهبود بخشیده و نرخ های بیمه نشده را کاهش داده است ، به ویژه در میان کودکان و جوامع کم درآمد و متنوع. در حالی که گسترش Medicaid دسترسی به مراقبت های بهداشتی را برای میلیون ها کودک و خانواده در سراسر کشور بهبود بخشیده است ، هر ایالت نمی تواند مزایای خود را به رخ بکشد.

تا سال 2021 ، 38 ایالت و ایالت واشنگتن برنامه های Medicaid خود را گسترش داده اند. در 12 ایالتی که هنوز Medicaid را توسعه نداده اند ، بیش از دو میلیون بزرگسال تحت پوشش هیچ نوع بیمه ای قرار نمی گیرند زیرا درآمد آنها نیازهای درآمد دولت آنها برای Medicaid را برآورده نمی کند ، اما بسیار کم است. بیمه در بازار علاوه بر این ، تأثیر گسترش بیشتر در ایالات جنوبی و جوامع رنگی احساس می شود. هشت مورد از 12 ایالت غیر گسترده در جنوب واقع شده اند و افراد رنگین پوست اکثر افراد تحت پوشش Medicaid را به طور نامتناسب تشکیل می دهند.

برای بهبود عدم تعادل های بهداشتی در ایالت های در حال گسترش ، قانون بازسازی بهتر مشوق های مالیاتی بیشتری را ارائه می دهد که به افرادی که واجد شرایط استفاده از Medicaid نیستند اجازه می دهد تا برای برنامه های بهبود یافته ارائه شده در بازارهای ACA هزینه پرداخت کنند. علاوه بر این ، قانون بهتر بازسازی ، ایجاد یک برنامه فدرال Medicaid در ایالت های غیر توسعه یافته را پیشنهاد می کند ، که به وزیر بهداشت و خدمات انسانی (HHS) اجازه می دهد پوشش افراد بیشتری را با برنامه های مراقبت مدیریت شده و مدیران شخص ثالث گسترش دهد. بزرگسالان تحت پوشش دارویی نه تنها راهی برای تحت پوشش قرار دادن این روش ها دارند ، بلکه فرزندان آنها نیز می توانند تحت پوشش قرار گیرند. اگر کودکان به سیستم مراقبت های بهداشتی دسترسی داشته باشند ، مراقبت های مداوم دریافت می کنند و پیامدهای سلامتی بهبود می یابد. تلاش های موفقیت آمیز برای از بین بردن شکاف در پوشش Medicaid یک پیروزی بزرگ برای کودکان و خانواده ها در ایالت های بدون گسترش خواهد بود.

مزایای مالیاتی برای کودکان

علاوه بر مراقبت از کودک ، قانون تجدید ساختار بهتر مستلزم تمدید اعتبار مالیاتی برای کودکان است که به طور مداوم از 2000 دلار به 3600 دلار برای هر کودک افزایش می یابد. با افزایش هزینه های مراقبت ، تحصیل و مسکن کودکان ، خانواده هایی که از بی ثباتی اقتصادی رنج می برند ممکن است دریافت حمایت مورد نیاز برای فرزندان خود را با مشکل مواجه کنند. وقتی از کودکان و خانواده ها به اندازه کافی مراقبت نمی شود ، فقر کودکان افزایش می یابد. بر اساس اداره سرشماری ایالات متحده ، در سال 2019 ، نرخ فقر برای کودکان بیشتر از گروه های دیگر بود و کودکان سیاه پوست و لاتینکس به طور نامتناسب تحت تأثیر فقر قرار گرفتند. در طول همه گیری همه گیر ، سطح فقر در میان کودکان به دلیل افزایش اعتبار مالیات بر کودکان ، بررسی محرک های اقتصادی همه گیر و سایر سیاست ها کاهش یافت. این لایحه یک راه حل بلند مدت برای مشکل فقر کودکان ارائه می دهد و به خانواده هایی که از نظر مالی مشکل دارند کمک بیشتری می کند. هنگامی که معافیت های مالیاتی برای کودکان تمدید می شود ، نیازهای اساسی کودکان به راحتی برآورده می شود و تفاوت های نژادی و قومی در سطح فقر کودکان کاهش می یابد.

مراقبت از کودک

یکی دیگر از مفاد قانون بازسازی ، یارانه مراقبت از کودکان به خانواده های کارگر است. اگرچه این امر برای بسیاری از خانواده ها ضروری است ، اما فرصت های مراقبت از کودک اغلب برای افراد دارای معلولیت در دسترس نیست و این امر با همه گیری COVID-19 تشدید شده است. علاوه بر این ، هزاران شغل در مراقبت از کودکان به دلیل تعطیلی مراکز نگهداری از کودکان برای محدود کردن شیوع ویروس از بین رفته است. ترکیبی از افزایش هزینه ها و کاهش تعداد برنامه های موجود منجر به بحران مراقبت از کودک شده است. اغلب ، والدین سعی می کنند گزینه های جایگزینی برای مراقبت از کودکان پیدا کنند ، از جمله درخواست کمک از اعضای خانواده ، انتخاب مراکز مراقبت ارزان تر ، یا ترک نیروی کار به طور کلی. با این حال ، در صورت دسترسی خانواده ها به مراقبت های مقرون به صرفه و با کیفیت از کودکان ، به فرزندان این فرصت داده می شود که در محیطی امن که نیازهای اجتماعی ، عاطفی و جسمانی آنها را برآورده می کند ، بزرگ شوند. و مراقبین می توانند دوباره وارد نیروی کار شوند و به تغذیه خانواده های خود ادامه دهند. این لایحه به منظور یارانه به مراقبت از کودکان برای خانواده های کارگر ، ایجاد کشوری است که در آن کودکان و خانواده ها بتوانند پیشرفت کنند.

در راستای رفع شکاف در پوشش Medicaid ، پرداخت یارانه مراقبت از کودکان و گسترش معافیت های مالیاتی برای کودکان ، قانون بهتر بازسازی به دنبال سرمایه گذاری بلند مدت در کودکان و خانواده ها است. در حالی که مدافعان کودک متعهد به حمایت از کودکان از طریق سیاست گذاری و حمایت هستند ، گروه سیاست و حمایت بنیاد سلامت کودک واقعاً خوشحال است که لایحه ای را برای رفاه کودکان مشاهده می کند.دیدگاهتان را بنویسید