دادستان نهایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلاب اصل معامله با «قاطع را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلافاصله» به عاملان حادثه مشهد را صادر کرد.


دادستان کل کشور دستور تحقیقات را صادر کرد

دادستان نهایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلاب مشهد به دادستان مشهد اصل داد همراه خود مسئله هر دو عاملان این حمله وحشیانه برخورد قاطع را انتخاب کنید و انتخاب کنید باندهای پایین بالا آن را در اصل کار اطلاعاتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید امنیتی تعیین تدریجی.


به گزارش خبرگزاری «ایلنا»، در سومین روز اجتناب کرده اند ماه مبارک رمضان، سه روحانی جهادی حاضر در صحن رسول الله صلی الله علیه وسلم توسط شخص خاص همراه خود ایده ها تکفیری مورد حمله همراه خود چاقو قرار گرفتند. کدام ممکن است متأسفانه در نتیجه مبایعه نامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجروحیت ایشان گردید.


در پی این حمله ناجوانمردانه را انتخاب کنید و انتخاب کنید وحشیانه، حجت الاسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید المسلمین منتظری دادستان کل ملت طی نامه ای خطاب به دادستان نهایی را انتخاب کنید و انتخاب کنید انقلاب مشهد را انتخاب کنید و انتخاب کنید نیروهای امنیتی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اطلاعاتی اصل برخورد قاطع همراه خود مسئله هر دو عاملان این حمله را صادر کرد. حادثه، برای مکان یابی مقصران حادثه. باندهای پایین صحنه را اساس یابی را انتخاب کنید و انتخاب کنید اختراع کنید. نتایج را فوراً کشتی کنید را انتخاب کنید و انتخاب کنید گزارش دهید.

محتوای متنی این پیام به رئوس مطالب زیر است:

شناسایی خدا

تخلیه خبر جنایت را انتخاب کنید و انتخاب کنید حمله وحشیانه به ۳ تن اجتناب کرده اند روحانیون گران قیمت جهادی مکتب امام جعفر صادق (علیه السلام) موجب تاسف را انتخاب کنید و انتخاب کنید تاسف شد.

ضمن عرض آسایش به حضرت بقیه الله العظمی، لاه الفداء را انتخاب کنید و انتخاب کنید امام رئوف حضرت علی بن موسی الرضا علیه السلام را کدام ممکن است موجب هتک حرمت در ماه مبارک رمضان توسط دشمنان شد، علو درجات فرمود. اسلام، انگشت نشانده های شیطانی، قطعات تکفیری را انتخاب کنید و انتخاب کنید بیگانه. در آستانه ملکوتش را انتخاب کنید و انتخاب کنید ارواح حجاج به حرم آن حضرت ورودی آوردند را انتخاب کنید و انتخاب کنید موجب مبایعه نامه را انتخاب کنید و انتخاب کنید مجروحیت آنان شدند را انتخاب کنید و انتخاب کنید بلافاصله این حادثه را در اصل کار قرار دادند به همان اندازه همراه خود قاطعیت قوانین برخورد شود.

دشمنان اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید اهل بیت علیهم السلام باید بدانند کدام ممکن است به هیچ وجه {نمی توانند} غبار پیکر جهان اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید مسلمین را همراه خود این کارهای لجباز را انتخاب کنید و انتخاب کنید پلید پاک کنند را انتخاب کنید و انتخاب کنید نظام جمهوری اسلامی ایران این کار را انجام خواهد داد. چنین باشد: معادل قبلی محکم همراه خود دشمنان اسلام را انتخاب کنید و انتخاب کنید خاندان پاک اهل بیت علیهم السلام جنگیده است را انتخاب کنید و انتخاب کنید مایه عزت را انتخاب کنید و انتخاب کنید عزت برای اهل بیت {خواهد بود}. جهان اسلام.

محل کار ممکن است باید اجتناب کرده اند نتیجه تحقیقات را انتخاب کنید و انتخاب کنید تحقیق را انتخاب کنید و انتخاب کنید نتایج به انگشت آمده مطلع شود


انتهای پیام/