دانشکده متخصصان تجارت کوگود برای اطلاعات و نظرات در دسترس است


چی: دیروز ، بایدن رئیس جمهور اعلام کرد که 24 ساعت شبانه روز و 7 روز در هفته برای تسهیل عرضه جهانی ، به همراه مدیران عامل دو بندر بزرگ در ایالات متحده (و جهان) – بنادر لس آنجلس و لانگ بیچ – کار خواهد کرد. مانع زنجیره ای امیدوار است قبل از فصل تعطیلات نسخه پشتیبان تهیه شده بهبود یابد.

بحران زنجیره تامین جهانی تا حدی با همه گیری جهانی ویروس کرونا در ارتباط است ، زیرا فروش کالاها در میان کمبود کارگران و کند شدن قطب حمل و نقل افزایش یافته است. شبکه گسترده ای از بنادر ، کشتی های کانتینری و شرکت های حمل و نقل بار در سراسر جهان به دلیل رشد سریع تقاضا برای کالا به شدت شلوغ شده است.

مدرسه بازرگانی کوگود از دانشگاه آمریکایی دارای متخصصان مختلفی با تجربه در زمینه مدیریت زنجیره تامین ، هوش تجاری ، بلاک چین و تجزیه و تحلیل داده ها و تدارکات است که بینش ، راه حل و بینش در مورد بحران زنجیره تامین جهانی را ممکن می کند.

چه زمانی: 14 اکتبر 2021 – ادامه دارد

JSSV: کارشناسان مدرسه بازرگانی کوگود در دانشگاه آمریکایی می توانند نظر خود را در مورد موارد زیر بیان کنند:

  • ایتیر کاراسمن اودین، دانشیار فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل. تجربه او مدیریت عملیات و تجزیه و تحلیل داده ها است. او مدیریت زنجیره تامین کالاهای فاسدشدنی ، از جمله واکسن را یاد می گیرد.
  • فرانک دوبوا، دانشیار فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل. علایق پژوهشی وی شامل مدیریت زنجیره تامین جهانی ، ساده سازی آداب و رسوم و تجزیه و تحلیل رسانه های اجتماعی است. و تجربه او در تجارت بین المللی ، رقابت جهانی و تجارت الکترونیکی ، NAFTA ، مدیریت صادرات ، صنعت خودرو ، مدیریت زنجیره تامین جهانی و پشتیبانی گمرک. او همچنین نویسنده فهرست اتومبیل Kogod Made in America است.
  • ایمن عمر، استاد فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل و معاون برنامه های کارشناسی ارشد و خدمات دانشجویی. وی در مدیریت زنجیره تامین جهانی ، به ویژه ادغام و واکنش زنجیره تامین ، تهدیدهای سایبری در زنجیره های عرضه جهانی و پایداری زنجیره های تأمین جهانی تخصص دارد.
  • کریستوفر پارکر، دانشیار فناوری اطلاعات و تجزیه و تحلیل. تجربیات و تحقیقات وی بر عملیات تجاری ، مدیریت زنجیره تامین و سیستم های اطلاعاتی متمرکز است.

درباره دانشگاه آمریکا

دانشگاه آمریکایی از بورس تحصیلی ، تحصیلات و قدرت و هدف جامعه برای تأثیرگذاری بر جهان در حال تغییر ما استفاده می کند. اساتید AU ، دانشجویان ، کارکنان و فارغ التحصیلان متغیرهایی هستند که آینده را شکل می دهند ، از پایداری تا عدالت اجتماعی تا علوم. ما با تکیه بر سابقه 128 ساله آموزش و تحقیقات ، ما آن را “تماس پذیرفته شده” برای منافع عمومی می نامیم ، و به مسائل فوری جهان می پردازیم. تغییرات ما قابل انتظار نیست ، یک کمپین جامع فرصت های متغیری را برای آموزش و پرورش ایجاد می کند ، تحقیقات را به طور م developثر توسعه داده و تقویت می کند. جوامعدیدگاهتان را بنویسید