دانشگاه ایالتی کالیفرنیا در آینده دیگر در سبد سوخت و سرمایه دانشگاه ها سرمایه گذاری نمی کند


خبر – جوزف آی کاسترو ، رئیس دانشگاه ایالتی کالیفرنیا (CSU) امروز اعلام کرد که در سوخت های فسیلی در سه مجموعه سرمایه گذاری این دانشگاه سرمایه گذاری نمی کند: سیستم SWIFT ، نمونه کارها میان مدت (IDP) و Total. نمونه کارها بازگشت (TRP).

کاسترو گفت: “در راستای ارزش های ما ، زمان آن رسیده است که دست از این نوع سرمایه گذاری برداریم تا بار دیگر تعهد خود به CSU پایدار را اثبات کنیم و همچنین اطمینان حاصل کنیم که دانشگاه در آینده بازدهی بالایی خواهد داشت.” به

CSU یک تعهد پایدار بلند مدت دارد که شامل اتخاذ سیاست پایداری در سطح دانشگاه توسط حامیان CSU در سال 2014 ، اجرای توافقنامه پاریس پس از برکناری دولت ترامپ در سال 2017 و کدگذاری مسائل پایداری در مربی آن است. سیاست سرمایه گذاری در پایان همان سال

در ماه مه 2021 ، صدراعظم کاسترو به کمیته مشورتی سرمایه گذاری CSU (IAC) دستور داد تا سرمایه گذاری های دانشگاه را بررسی کند تا از تعادل بین مسئولیت های معتبر دانشگاه و تعهد آن به پایداری اطمینان حاصل شود. در پایان جلسه در 6 اکتبر ، NAC توصیه های خود را با صدراعظم در میان گذاشت و وی با پذیرفتن آنها موافقت کرد و به کارکنان دفتر صدراعظم دستور داد که آن را اجرا کنند. توصیه های IAC شامل موارد زیر است:

  • فسخ اوراق قرضه مربوط به سوخت فسیلی در SWIFT سرمایه گذاری سوخت آینده را برای نمونه کارها و شناسه یکسان محدود می کند.
  • انتقال از صندوق سرمایه گذاری مستقیم TRP و سایر صندوق های غیر سوختی.
  • انجام کارهای مناسب و ممکن برای کاهش بیشتر تأثیر سوخت های فسیلی بر TRP ها ، که به دلیل محدودیت های قانونی توسط صندوق های سرمایه گذاری محدود شده است.
  • به مدیران سرمایه گذاری CSU اجازه دهید به سرمایه گذاری در مشاغلی که با موفقیت به مدلهای تجاری سبز پایدار می روند ادامه دهند.

سرمایه گذاری های CSU به نمایندگی از سیستم و پردیس های آن به صورت مرکزی مدیریت می شود. تا 30 ژوئن 2021 ، CSU تقریباً 5.2 میلیارد دلار در مجموعه خود سرمایه گذاری کرده است. سرمایه گذاری CSU شامل صندوق عمومی دولتی یا صندوق های فرعی نمی شود.

دستیارانی که از دانشگاه ها و پردیس ها پشتیبانی می کنند ، اما اشخاص حقوقی جداگانه هستند ، ممکن است مجبور نباشند توصیه های MAK را بپذیرند ، اما ممکن است یک استراتژی سرمایه گذاری اتخاذ کنند که به بهترین نحو از ماموریت آنها پشتیبانی می کند.دیدگاهتان را بنویسید