درباره عصاره چای سبز و سایر گیاهان دارویی چه می دانید؟


درباره عصاره چای سبز و سایر گیاهان دارویی چه می دانید؟

رویداد ۲۴ تیم آشا سعی در ارائه محصولاتی دارد که حاصل تلفیقی از علم روز و گیاهان دارویی باشد. آشا برای سلامت همه افرادی که از محصولات آن استفاده می کنند ارزش قائل است و محصولات مورد تایید FDA را ارائه می دهد. به همین ترتیب، اطلاعات شما را در بخش عصاره های گیاهی مانند عصاره گل گاوزبان، عصاره استویا و کالپورا برای دیابت افزایش خواهیم داد.

تفاوت عصاره چای سبز چای سبز چطور؟

خب نوشیدنی چای سبز که یک مشخصه است، گیاه را تهیه، تخمیر و استفاده می کنید، اما جالب است بدانید که نتایج تحقیقات علمی محققان نشان داد که پلی فنول چای سبز در دمای بیش از ۸۰ درجه خواهد بود. درجه سانتیگراد پردازش شده و از بین خواهند رفت. عصاره چای سبز در دمای ۴۰ تا ۵۰ درجه سانتیگراد استخراج می شود و شواهد علمی نشان داده است که این امر باعث افزایش ترکیبات فنلی و فعالیت آنتی اکسیدانی در عصاره می شود و با توجه به اینکه نوشیدنی از آب جوش ۱۰۰ درجه تهیه می شود باعث ایجاد آن می شود. ضرر – زیان. از خواص آن، چای سبز بی شماری است. معمولا ۱ تا ۴۰ روز طول می کشد تا عصاره تولید شود. اگر کسی می خواهد در خانه عصاره درست کند، می تواند مقداری برگ چای سبز را در یک فنجان آب سرد بریزد و به مدت ۴۰ روز در محیطی مانند یخچال نگهداری کند. البته این روش سنتی استخراج است که قدمت آن به چندین قرن پیش باز می گردد و امروزه روش های مدرن استخراج این زمان را به یک روز کاهش داده اند. پیشنهاد می کنیم از عصاره چای سبز استفاده کنید.

در مورد این نوع شامپوها و صابون های گیاهی مانند:

 • شامپو Seven Herbs: شامپو ۷ Herbs حاوی عصاره ۷ گیاه طبیعی است که همگی باعث تقویت ریشه مو و جلوگیری از ریزش مو می شوند.
 • ترکیبات این شامپو شامل عصاره سدوم، رزماری، بابونه، گزنه، اسطوخودوس، سدر و حنا می باشد.
 • صابون زغال چوب: این صابون علاوه بر زغال فعال از روغن های گیاهی بکر مانند روغن نارگیل، روغن زیتون، روغن کرچک و غیره تشکیل شده است که تمامی این ترکیبات علاوه بر وجودشان به لایه برداری و از بین بردن جای جوش از روی پوست کمک می کنند. روغن های گیاهی پوست را نرم و لطیف می کنند.
 • صابون زردچوبه: استفاده از زردچوبه برای سلامت بدن نیز مفید است، زیرا خواص فراوانی دارد، استفاده از عصاره زردچوبه و زردچوبه با روغن های گیاهی خالص به شکل صابون زردچوبه برای رفع لک های پوست، آفتاب سوختگی و روشن شدن پوست مفید است. . پوست صورت

راشل چیست و چه کاربردی دارد؟ به عنوان مثال در مورد راشل دوسین و راشل چیکوریا بیشتر توضیح دهید

راشل نوعی مارمالاد است. در مارمالاد قوام میوه یا سبزی مشخص نیست. در راشل بوته ها را آسیاب می کنند و در ترکیب راشل از شکر بسیار ریز و بسیار کم استفاده می شود و شیرین ترین شیرین کننده این مربا عسل است. این ترکیبی از چندین گیاه موثر برای یک بیماری است. یکی از ویژگی هایی که راشل را بیش از پیش خاص می کند این است که گیاهان دارویی در اکثر مواقع طعم خوبی ندارند و راشل با داشتن طعم خوب و حفظ خواص گیاه این مشکل را حل کرد.

به عنوان مثال، راشل دوسین مخلوط معجزه آسایی از سیاه دانه و عسل است که مردم به طور سنتی از زمان های قدیم از آن استفاده می کردند. این محصول کار را آسان می کند و این ترکیب همیشه آماده و در دسترس است. طبیعت گرم دوسین این محصول را خاص کرده است. بسیاری از مفاصل درد و چاقی مفرط ناشی از سردی بدن و تقویت قوای جسمانی بدن بسیار عالی است.

کاسنی راشل حاوی موادی مانند زرشک کوهی، قاصدک، شاه توت و دانه ریحان است. ما این محصول را با نام ریچل لیور معرفی کرده ایم. ترکیبات این محصول برای پاکسازی کبد و تصفیه خون منحصر به فرد است و برای افرادی که از کبد چرب رنج می برند یا کنسانتره خون می تواند انتخاب خوبی باشد.

۵ سال دیگر آشا ارگانیک را کجا می بینید؟

هدف من از ایجاد آشا ایجاد یک مرجع آنلاین کامل برای دسترسی به محصولات سالم و طبیعی با کمترین هزینه است، شعار آشا ساده و سالم باشید. این به این دلیل است که ما می توانیم با هزینه بسیار کمتری نسبت به درمان بیماری ها از سلامت خود مراقبت کنیم. ما معتقدیم که سلامت طبیعی باید به راحتی در دسترس همه باشد تا همه اقشار جامعه بتوانند از این محصولات استفاده کنند. اصحابه به عنوان یک مرجع کامل، گیاهان دارویی، عصاره گیاهان دارویی، عصاره گیاهان دارویی و لوازم آرایشی بهداشتی را جمع آوری کرده و در اختیار مردم قرار داده است. یکی از اهداف اصلی آشا پرورش و ترویج گیاهان دارویی در کشور و آموزش سبک زندگی سالم است که امیدواریم تا ۵ سال آینده همه مردم حداقل یک بار از محصولات آشا استفاده کنند و به سلامتی خود کمک کنند.

فرهنگ استفاده از عصاره های گیاهی را در مقایسه با ۱۰ سال قبل و ۱۰ سال آینده چگونه می بینید؟

مطمئناً ۱۰ سال پیش عموم مردم از عصاره اطلاع چندانی نداشتند، یعنی می توان گفت نزدیک به ۹۹ درصد مردم نمی دانستند عصاره چیست، اما در سال های اخیر با ظهور علم و تکنولوژی، دانش و آگاهی مردم در این زمینه افزایش یافته است، اما هنوز اکثر جامعه درک درستی از عصاره و استفاده صحیح از گیاهان دارویی ندارند.

در نظر داریم این بستر را برای شناخت بیشتر عصاره های گیاهان دارویی و ترویج فرهنگ استفاده صحیح از گیاهان دارویی فراهم کنیم تا دانش و آگاهی تعداد زیادی از مردم در مورد استفاده صحیح از گیاهان دارویی در سال های آینده افزایش یابد. .

با این روند در ده سال آینده، من معتقدم که هیچکس با کلمه snippet ناآشنا نخواهد بود.

چه عواملی باعث افزایش یا کاهش کیفیت عصاره می شود؟

 1. نوع گیاه (خانواده گیاهی، منطقه ای که گیاه در آن رشد می کند یا کشت می شود)
 2. مقدار گیاه مورد استفاده در فرآیند استخراج
 3. نوع و روش استخراج بسیار مهم است

من چند کلمه می گویم و اولین چیزی که به ذهن شما می رسد را در یک عبارت کوتاه می گویم:

 • روستای زرگان، روستایی در دل کوه با پیشینه تاریخی قوی و چشم اندازی بکر و زیبا با تعداد زیادی از انواع گیاهان دارویی.
 • عصاره ترکیبی از تکنولوژی جدید با گیاهان دارویی (حاوی موثرترین ماده گیاهی)
 • عاشو جان سالم و تندرست باش
 • گزنه، گیاهی با ظاهری خشن و باطنی مفید و متمایز