در اولین بازی بازی ، سلاح های رنجرز خالی است


واشنگتن- شاید شنیده باشید که رنجرز قوی تر شده است ، اما موفقیت آنها در این فصل هنوز توسط دو خطی که مجموعه استعدادها جمع آوری کرده است ، تعیین می شود.

بنابراین اگر می دانید که نه میکا زیبا نژاد و نه آرتمی پانارین در بازی ابتدایی چهارشنبه شب مقابل پایتخت ها گلزنی نکردند ، کریس کریدر ، کاپو کاکو ، رایان استروم و الکسیس لافرنیر همگی در شش مهاجم برتر قرار دارند. 6 ضربه قوی ، فکر می کنید لباس ها به چه چیزی دست یافتند؟

درست است. نتیجه نهایی در یک بازی که رنجرز ماه ها نشان داده و 5-1 بازی کرده است.

وقتی کار تمام شد ، تیم سعی کرد خودش را شکست ندهد. به هر حال ، هیچ ضرب و شتمی از تام ویلسون وجود نداشت. در بازی ای که پیراهن های آبی سعی داشتند لحن فیزیکی خود را مشخص کنند ، شکست دادن کسی – سمی بلیس غیرممکن بود ، اما هرگز از کنترل خارج نشد.

سرمربی جرارد گالانت خط زیبا نژاد را شروع کرد ، نه خط چهارم ، که شامل استاتین رایان ریوز بود که باید جویده می شد: شماره 75 در 0:09 همزمان با آقای ویلسون روی یخ بود.

اما در اینجا یک آمار قابل قبول دیگر وجود دارد: 1-0 در نیمه اول سه گل پلی آف در واشنگتن پس از دور اول ، سپس 2-0 در PPG دیگر در ساعت 12:38 ، و فقط 24 ثانیه بعد ، 3-0. در 18:41 پایانی دور دوم بدون شوت مساوی به سمت دروازه. آنها 20 دقیقه در میانه پنج بدون هیچ شلیک از 3:50 تا 17:23 در 13:33 به پایان رسید.

میکا زیبا نژاد و رنجرز در فصل ابتدایی 5-1 پاسخی برای پایتخت ها پیدا نکردند.
میکا زیبا نژاد و رنجرز در فصل ابتدایی 5-1 پاسخی برای پایتخت ها پیدا نکردند.
گتی ایماژ

پس از جلسه ، هنگامی که پرونده گالانت با صدای بلند شروع شد ، لباس ها اصرار داشتند که نمره بد نیست ، یا ممکن است چشم شما نشان داده باشد. زیبا نجود و آدام فاکس هر دو تعدادی از شانس های سطح A را به ارمغان آوردند زیرا این باشگاه قبل از اقدام انضباطی منجر به سه PPG در واشنگتن شد.

زیبا نجود با سه تلاش گفت: “من فکر می کنم وقتی نتیجه 2-0 بود ، ما از تعقیب شدن کمی ناامید شدیم.” “ما کمی در مورد آن صحبت کردیم و از بازی خود دور شدیم. نمی دانم آیا ما سعی کردیم آن دو گل را در اسرع وقت بازگردانیم و بی حوصله بودیم.”

گل الکس جورجیف ناگهان شروع شد. همیشه تعجب آور است که اولین شماره یک تیم وظیفه افتتاحیه را دریافت نکند. گالانت ممکن است روز پنجشنبه پس از مشورت با مربی بنوآلایر برای آماده شدن برای افتتاح پارک مقابل ستارگان ، با ایگور شسترکین تماس گرفته باشد.

جورجیف هیچ هزینه ای برای رنجرز نداشت-آبی پوشان تا به ثمر رساندن گل سخت کریدر در دور سوم 9:13 گل 4-1 را به ثمر رساندند و او در چند ضربه جان باخت. شماره 40 نیز نتوانسته اشتباه هم تیمی هایش را پاک کند.

راهی برای تصمیم گیری وجود داشت ، اما به یک معنا ، کیسی استنگل ویتی فورد را تا سومین بازی از سری مسابقات جهانی راه اندازی نکرد تا مدیر چپ دست بتواند مانند دهه 1960 در ورزشگاه بازی کند. -بازی برای دزدان دریایی

بلز که با ضربه هایی مانند جزیره جزایر مانند مت مارتین و کال کلتربوک تاثیرگذار بود ، در ابتدای بازی خود را نشان داد. رنجرز در 6 دقیقه اول چندین موقعیت طلایی ایجاد کرد ، دروازه بان ویتک وانچک در شیفت اول فاکس و سپس کاککو را تنها پنج دقیقه قبل از بازی شکست داد و کمی بعد TJ Oshie در واشنگتن پیش افتاد. اما بعد از آن اتفاق چندانی نیفتاد.

رنجرز نمی تواند عجله کند. آنها نمی توانند یک بازی چرخه تولید کنند. نظم و انضباط آنها شکسته شد. گالانت گفت: “مجازات های بسیار زیاد ، بسیار زیاد” ، و اگرچه مجموع به 5:34 کاهش یافت ، اما به دلیل موفقیت کپس در برتری انسانی ، این تعداد کم بود.

اگر به دنبال ظروف نقره ای از این ابر هستید ، کاکو شب قدرتمندی را در منطقه حمله پشت سر گذاشت و پنج شوت کرد که شامل چندین موقعیت مناسب برای گلزنی بود و لافرنیر بسیار بهتر از بازی در حال انجام بود. سه گلوله در هفت تلاش.

تصور شوت بزرگتر از گل دشوار است. وظیفه ما این است که در برابر دالاس سخت نگیریم. در مورد بهتر بودن است خیلی خوب. متعلق به جامعه است. این امر در مورد زیبانجود و پانارین صدق می کند. این امر در مورد شش مورد برتر صدق می کند.

دیدگاهتان را بنویسید